Športové tenisky s pohodlím pre pätu

ivula7
23. máj 2023

Ahojte, prosím viete mi poradiť športové topanky, pri ktorých by som mala pevnú pätu a zároveň dobre pruženie. Po poslednom podvrtnuti päty mam skutočne problém s bežnými botaskami a už pri skúšaní mi nie sú pohodlné pri nárazoch na pätu. Jedinú klenbu ktorá mi fakt vyhovuje sú Seibel, tie mám zimne. V Sportissime mi odporučili bezecke topanky, skúšala som všetko aj Merrely ale nič moc. Mala som New Balance, mali byť tiež bezecke ale nevyhovujú mi. Už som naozaj poskúšala všetko možné robiť na mieru, tým smerom som ešte nechcela ísť. Neviem dakedy som mala špeciálne vložky, ale to mi teraz tiež nesedí. Neviem niekomu niečo príde na um alebo riešil podobne? Ďakujem za tipy

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilianka28
23. máj 2023

@ivula7
Ja mám presne tieto a pohodlnejšie tenisky som nemala. Tu sú už síce vypredané ale možno inde nájdeš alebo podobné.
https://www.eobuv.sk/sneakersy-tommy-hilfiger-s...

luccija
23. máj 2023

@ivula7 Ecco, geox

viera27
23. máj 2023

Skus aj nike airmax. Mam niekolko druhov a napr. 270 tky su take,ze cela pata je vzduch a je to extremne pohodlne

sissy27
23. máj 2023

@ivula7 skechers s pamatovou penou

syslik81
23. máj 2023

ja kupujem acis .. sketchers , nike a podobne su pre mna nocna mora a to nemam extra naroky .. kazdopadne ak mas problemy zasla by som do sportoveho obchodu na bezecku obuv kde aj meraju podla doslapu - nieje ich vela ale daju sa najst a kupila by som si podla nich a samozrejme skusania ... tu ti poradia xy tenisiek ale aj tak proste skusat musis .. kazda sme ina ..

teleskop
23. máj 2023

@ivula7 za Asics dám ruky do ohňa týždeň mám nimbus 25 a cez víkend som dala 5 h chôdzu v kuse bez nejakej únavy

9gabi9
23. máj 2023

@ivula7
Ja som si práve nedávno (si e na behanie) kúpila hoka tenisky. Manžel túto značku nosí už pár rokov a ukecal ak mňa. Táto značka má viacero typov tenisiek, podľa toho naco ich potrebuješ. Odporúčam vyhľadať predajňu iba s touto obuvou, kde ti najlepšie poradia

ivula7
autor
23. máj 2023

Ďakujem zatiaľ za tipy presne toto poskúšať niečo nové potrebujem a proste už neviem kde som mala hľadať.

domiklik
23. máj 2023

@ivula7 Adidas ultraboost

teleskop
23. máj 2023

@9gabi9 ano tie su u mna druhe...

ivula7
autor
25. máj 2023

Ďakujem všetkým, tak som nakoniec volala do jedného špecializovaného obchodu na bezecku obuv, vydefinovali sme na diaľku typ doslapu, vlastne ten pan už presne podľa popisu vopred vedel ale sme to potvrdili testom potom ešte sme upresnili kde mam citlivejšie päty pri chôdzi a vydefinoval mi presne 3 typy, ktoré by mi odporučil. Takže už len vybrať a skúsiť niekde, asi u nás najskôr v Košiciach. Len pre zaujímavosť a potvrdenie ze ste odporúčali dobre značky, tie 3 typy sú Hoka, Asics a Brooks a na mieru konkretne modely este aj podla inych kriterii... Úprimne som sa v tých modeloch strácala, tak som si to s niekym potrebovala prezistiť. Designom a cenovo mi prídu najviac fajn Asics ale uvidíme co povie noha. .. Takže ďakujem krásne za rady.