Spomienka s fotkou na hrob

elzik3
22. jan 2022

Ahojte, existuje niečo kde by vedeli vyrobiť nejakú pamiatku na hrob so spoločnou fotkou ? Chcela by som dať niečo vyrobiť kamosovi, a mám len jednu fotku kde sme spolu.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buzz5
22. jan 2022

@elzik3 sú aj také lampáše s fotkou, sú to solárne svietia, dá sa nájsť veľa stránok čo niečo také vyrába

elzik3
autor
22. jan 2022

@buzz5 áno to som videla, len či to nie je od veci kedže na tej fotke sme spolu. Väčšinou čo som videla bola tam fotka len tej osoby .

buzz5
22. jan 2022

@elzik3 my to máme pre starku a tiež je tam iba jej fotka a básnička... Ja by som asi nechcela mat takú fotku na hrobe, takú si môžem vystaviť doma spraviť si oltárik a zapáliť sviečku, ale podľa mňa toto neni vhodné na hrob kde chodí aj rodina a ostatný známy nemusí im to prísť vhodné

diamond007
22. jan 2022

@elzik3 Oni to z toho vedia použiť len jeho napr

lindous
22. jan 2022

Dajú sa spraviť krásne gravírované foto v stojane a podobne ... ale ja by som určite zvážila, či je to vhodné, aby bola pri hrobe nejaké pamiatka so spoločnou fotkou s KAMARÁTKOU a ako to môžu vnímať ostatní pozostalí, najmä teda rodina ...

h2
22. jan 2022

@elzik3 Je mi ľúto Tvojej straty, úprimnú sústrasť. Ale ak to bol len kamarát, s ktorým máš navyše len jednu spoločnú fotku, prepáč, ale podľa mňa Ty nemáš právo mu čokoľvek dávať na hrob (okrem kvetov, sviečky a tak, myslela som nič, čo by tam trvalo zostalo). To má rodina, tí, ktorí vybavovali pohreb a dávali robiť hrob.

whatever1
22. jan 2022

@elzik3 Mozno by bolo lepsie dat na hrob kyticu s venovanim od teba. Alebo kamen na ktorom by bolo napisane nieco typu spominam, nezabudnem, nieco taketo https://www.amazon.com/Memorial-rocks-cemetery-... to vies vyrobit aj sama

hipuska
22. jan 2022

Ja si nemyslím, že to bude nevhodné. Ak to bude lampasik/cedulka, alebo dačo podobné. Niečo menej výrazné, niekde v "rohu" na hrobe. Nebude to predsta na pomníku v strede, ako hlavná foto a bude to od teba. Tiež sa ľudia podpisujú na vence. A nie je to nevhodné. Toto by bol podpis vo forme fotky

moni73
22. jan 2022

Nazyvas ho kamos. Rozhodne by som na hrob nedala nic so spolocnou fotkou, nehodi sa to.