Spoločný dátum narodenia matky a dieťaťa. Máte tiež?

rybka7826
15. mar 2010

ahojte mamicky,
hladala som, ale nenasla podobnu temu, tak teda zacinam.....
moja dcerka sa narodila presne na moje narodeniny, no viete si predstavit krajsi darcek? termin som mala o den neskor, ale okolnosti tak chceli, ze sa nakoniec bezny monitor zvrtol na cisarsky rez, ktory sa konal o 2h neskor. clovek ale velmi rychlo na to zabudol - hlavne na bolest....
som hrda na svojho drobca a este viac ma tesi, ze odteraz budeme oslavovat spolu 🙂
...takze piste svoje nahody 🙂

patrix
15. mar 2010

ahojte 🙂
tak ja sa k tebe pridavam, aj ja som dostala na svoje narodeniny ten najkrajsi darcek...nasho syna :DD
termin som mala o den skor, porod sa v ten den aj rozbehol,ale maly si pockal az na druhy den...na nase narodeniny :D nakoniec z toho bol cisarsky, ale je to jedno hlavne ze uz mam svojho zdraveho chrobacika 🙂

hanka274
15. mar 2010

baby, ved vy mate rozdiel medzi detmi 2 dni a este ste sa trafili na narodeniny...waw...mile
rybka, oprav si pas...uz necakate babo, uz ho mate 😉

patrix
16. mar 2010

zvlastna nahoda 🙂

simonka2701
16. mar 2010

ahojte aj ja sa pridavam stym rozdielom,ze dcerka sa narodila o 8dni skor takze na jej meninky..ta mi bude urcite vdacnaaaaaa 😀 vola sa Viktória a narodena je 10.5na svoje meninky..ale ukraaaaaaaatena nebude o darceky...

junovka
16. mar 2010

starsia dcerka sa narodila na manzelove narodky a keby sa mladsia nepoponahlala na svet, tak mala 2 dni termin po mojich narodkach 🙂 😉

kacenqa
16. mar 2010

caute - u nas to vyslo tak, ze starsia je 24.2. a mladsia 28.2. vsetci chceli, aby sa aj mladsia naroila 24.2. ale mne to praveze prislo odveci, ja som tazky individualista, chcela som, aby kazda mala svoj vlastny den. aj tak sa budu oslavovat ich narodky spolu, ale kazdej zabezpecim vlastnu tortu.

si totiz pamatam z detstva, kedze medzi mojimi narokami a meninami su len 2 tyzdne, ake to bolo, ked som vacsinou dostala nieco vacsie s tym, ze to uz mas aj k meninam.... a pripadne aj k vianociam, kedze som novembrova....takze nasim detom sme aj meniny vyberali tak, aby bol medzi narodkami a meninami odstup aspon 3 mesiacov...

ale k tym nahodam: moji aj manzelovi rodicia sa brali v ten isty den, mesiac aj rok 😀 😀 takze ja vravim ze sme si s muzom boli sudeni 😵

miau
16. mar 2010

nam sa nasa babulka narodila na 2.sviatok vianocny, bola by som radsej keby nema narodeniny cez vianocne sviatky ale co uz, ona chcela ist skoro o mesiac von na svet 😉

mihouk
16. mar 2010

Pridam sa aj ja, ale z opacnej starny. Ja som sa narodila o den neskor ako moja mama, je medzi nami 25 rokov a este k tomu ona ma dovjca. Takze ked ja mam okrulhejsie narodky, oni dve maju okruhlejsie a to pardon za vyraz, ale "neprecikam". Podla mna na svoje narodky by si mala byt trosku sebecka, lebo je to tvoj a len tvoj den. No ja mam este taku smolu, ze som sa narodila na pamiatku zosnulych, takze vzdy to bolo tak, ze som dostala darceky a podho na cintorin...
Teraz ked som bola tehotna, tak to vychadzalo na manzelovu 30tku, ale nastastie sa maly narodil o 3dni neskor co som rada a tak budu oslavovat dva vikeny po sebe. 😀 😀 😀

kaktusik007
16. mar 2010

mihouk, tak,... to je krute, ta pamiatka zosnulych.... 😀
ale verim, ze uz si s tym uzmiernena.... s tym asi nespravi nikto nic, ze ano....

ja som sa narodila o den neskor ako ma moj otec meniny, je to v pohode, aspon pre mna.... na jeho meniny sa skor zabuda... 🙂 horsie to mam s meninami, su vlastne skoro pocas vianoc, takze... vzdy som dostavala maximalne iba sladkosti, sak darceky pod stromcek..... co mi prislo vzdy luto, pretoze ostatni bratranci dostavali aj na meniny normalne darceky, najma od starkych.... a ja len to sladke... 🙄
aj preto moj syncek, co je v brusku, bude mat rozdelene aj meniny, aj narodeniny, a aj vianoce.... bude na tom lepsie ako ja 😀

slovakia13
16. mar 2010

mne sa mala narodila den po mojich narodkach 😀 tajne som dufala,ze to bude na narodky ,no ale co uz 😵 😉

jaaty
16. mar 2010

Naša Hanka sa narodila dva dni pred ročným výročím našej svadby (svadba 20.5.2006 a Hanka 18.5.2007).
Takže u nás sa takmer potvrdilo do roka a do dňa 😀 .
A oslava výročia svadby spolu s narodením našej princezničky je úúúúúplne perfeknté 😵

rybka7826
autor
16. mar 2010

ja som mala termin 27.2. - chodila som pravidelne na monitor a niec sa nedialo. tak som uz malej v brusku dohovarala, ze by uz mohla zacat nieco riesit 🙂 najprv som jej dohovarala na ten termin mojich narodenin, potom som sa uspokojila v mysli s tym, ze mohla by sa trafit do februara a ostat v znameni ryba a do tretice som sa ukludnila tym,ze hlavne nech bude rybka 🙂 a vsetko s tak zvrtlo, ze vyslo to prve 🙂
inak ako tak citam vase prispevky - super nahody to su 🙂
u nas to bolo este take, ze v ten isty tyzden zomrel moj dedo - jeden zivot odchadza, druhy prichadza, to nezmenime, ale mrzi ma, ze ho mala uz nepozna :(

emmka3
16. mar 2010

tak u nas v rodine je magicky datum 8.9. - v 1979 mali moji rodicia svadbu, 1981 som sa narodila ja, 1982 sa narodil bratanec, a aby nebolo malo v 2007 nas sobasil moj ocino s mojim muzickom ... no, a nas Junior sa narodil 22.12., aj ked TP bol na 31.12.,nuz ma take vianocne narodeniny, co sme moc nechceli, ale ked to tak vyslo ...

patrix
16. mar 2010

tak ja sa este doplnim 🙂 moja maminka sa narodila 14.2. ja ssom 24.2, moj syn je teda tiez 24.2. moj manzel 4.3.
a moja mama ma porodila ked mala 24 rokov a mam teraz tiez 24 rokov🙂 takze ak sa ma niekto spyta na stastne cislo urcite je to 24 😀 😀 😀

kacenqa
16. mar 2010

a ozaj - obe moje dcery sa narodili v nedelu - to som si zase priala ja 😀 vraj nedelniatka su obzvlast stastne deti, tak ked sa starsia narodila v nedelu, tak reku aj ta mladsia by mohla 😀

patrix - aj moja starsia je 24.2. a presne na termin 😵

rybka7826
autor
17. mar 2010

emmka3 - to mate teda super 🙂 zidete sa cela rodina a mozte oslavovat niekolko nasobne 🙂
patrix - tiez to mate zaujimave 🙂

ja este doplnim - ja s mojim bratom mame v rovnaky den sviatok - ja meniny a on narodeniny 🙂 to si blahozelame naraz navzajom 🙂

emmka3
17. mar 2010

rabka a mm si lahko zapamata vyrocia, bo datum ma vyryty na prsteni 😀

patrix
17. mar 2010

kacenqa- my sme maly termin na 23. ale maly si povedal ze on chce s maminkou oslavovat :DD

juliagregor
17. mar 2010

moje tri deti sa všetky narodili 4.8. len s dvojročným odstupom 🙂

miruska15
17. mar 2010

ja mam 3 deti ja som 15, syn je 15,dcera je 15 a najmladši syn je 23.10(ked sa zrata 15) a nar. 15.15 hod. Nahoda neviem ak ano sakra velka.

cathryn
20. mar 2010

moj malý sa narodil presne na moje narodeniny... 😝 prenášala som 6 dní,takže mi chcel prichystať to naj prekvapko... tento rok bude maminka oslavovať 25. a drobec 1. narodeniny... 😀

blumka
21. mar 2010

moje dve dcerky su narodene 9.2 starsia rok 2008, mladsia 2010 😉

hujska
15. jan 2013

U nás je to tiež zaujímavé.Sestra môjho otca sa narodila 20.8.,moja sestra 20.8.Ja som tiež 20.8.Manžel je 15.6.A naša dcéra sa narodila predčasne/mala som termín 14.7/ a ona prišla na svet 15.6.Myslela som,že sa narodí na svoje meniny,ale osud to zariadil inak.Dcéra sa volá Nina a meniny má 12.7. 😀

mojka2310
15. jan 2013

čaute, no ja to nemám presne tak, ale ja som 23.10. a moja dcérka je 26.10. a meniny mám 1.2. a moj synček sa narodil 5.2., takže všetko som oslavovala v pôrodnici, ale mojimi darčekmi sú moje detičky 🙂

kojzarik
24. feb 2018

Moj prvi syn sa narodil na 17 vyrocie umrtia mojej sestry , druhy syn sa narodil na sesternicine narodeniny a treti syn sa narodil na bratrancove narodeniny , bratov syn sa tiez narodil na narodeniny mojho prvorodeneho , moja teta a jej dcera su tiez na jeden den narodene