Spoločná elektrina

brady1
30. máj 2014

Ahojky, chcela by som saas spytat či neviete alebo neviete zistit aku spotrebu može mat riadiaca elektrina na plynovom kotli?lebo mame platit 79,90E za spoločnu elek.
to znamena 4 svietidla na chodbe a riadiaca elek. na plynovom kotli. A je tu 6 bytov

brady1
autor
30. máj 2014

@brady1 za rok

kaktusik007
31. máj 2014

@brady1 nejde ani tak o spotrebu, ako cenu - tam su uplne ine sadzby v spolocnych priestoroch.... Ale aj tak - jeden kotol to sotva spravi, nema nejaky mily sused v pivnici ci inde zapojeny stary mrazak???

brady1
autor
31. máj 2014

@kaktusik007 nie nema, ja so skor myslim ci neplatime nedoplatok za elektrinu zo stavby,tento panelak ma 4 vchody po 6 bytov a všade tak platia a nie som jedina ktorej sa to nepaci.Preto by som rada vedela aku spotrebu ma taky plynovy kotol za elek.

bosoriak
31. máj 2014

@brady1 zisti aky je to kotol (znacka a typ) a najdi na internete, prip. zavolaj vyrobcovi. A kvoli nedoplatku ziadaj vypis z vyuctovania od spravcu a vyjadrenie, co vlastne platis. Prepocitaj si to sadzbou z elektrarni a zistis.

kaktusik007
31. máj 2014

@brady1 akoze my sme minuly rok zateplovali, balkony nam stavali, rezali stavebne otvory.... Vsetko s elektrikou zo spolocnych priestorov, este aj vlastnu kotolnu mame - a za spolocnu elektriku nam este vracali. Platim 2 eura mesacne - 2,19 --- 70 centov na hlavu.