Spodné prádlo objednané cez net

alex5896
14. mar 2021

ahojte nakolko je situacia aka je mate nejakeho typa odkial nakupiť lacno spodne pradlo ? mam zatial vytypované HMko ale tie podrpsenky su ocislovane S,M,L netusim aku si objednat :D ak mate dakto skusenosti konkretne s hm budem vdacna

simsalabim
14. mar 2021

@alex5896 v HM maju aj klasicky cislovane podprsenky... Ak hladas nieco lacne, odporucam Bonprix. Kupujem si tam na doma ciste bavlnene bez kostic. A kvalitou odporucam Lindex - tie nosim medzi ludi.

marca7
14. mar 2021

ahoj, ja som vcera objednala 5 ks podprseniek z reserved, kus cca 8 eur 🙂

lasina
14. mar 2021

Intimissimi,astratex

lucia851
14. mar 2021

Ja si objednávam z bonprixu

22abigail22
14. mar 2021

Ja som si pred mesiacom kúpila podprsenky v Terranove. Mne stali 6€/ks (ale vtedy mali výpredaje+som mala kupón). Veľkostne sadli dokonale (majú normálne očíslovanie), sú pohodlné a dobre sa perú (mám aj červenú a tá púšťa farbu takže ju "periem" ručne v umývadle pre istotu).

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maud13
14. mar 2021

ja odporúčam astratex, ale tam si priplatíš. posledné 3 roky som inde podprdu nekúpila a ani sa nechystám, moju atypickú veľkosť som zatiaľ nikdy inde nenašla. :D 🙂 a som s nimi veľmi spokojná, kupovala som tam aj obliečky. raz som vracala tovar a všetko bolo okej, poslali mi naspäť číslo, ktoré som chcela na výmenu, nemali žiaden problém.
tiež - ku každému nákupu ti prihodia nejaký kupón - buď k nim alebo na niečo iné, napr. kozmetiku a tak.

laila22
14. mar 2021

@alex5896 Bonprix. Mne sadli podprsenky.. A Tesco je otvorené..

mareri
14. mar 2021

je vela eshopov, kde maj kvalitne pradlo a oblečenie, len si musiš vybrat spravnu velkost, aby si to potom nemusela reklamovat