Spodná bielizeň

2. aug 2021

Ahojte práve som dočítala diskusiu v k jendomu prispevku na FB kde mala mlada žena oblecene "babkovske" gatky a vsetci ju tam chválili ze aspoň nenosí "šnúrky" zarezane v riti... Ja sa pýtam, kde vznikol tento silný nrgativizmus k tangam? Tanga milujem a posledných 8 rokov nenosím nič iné, nevravím samozrejme o tych snurkatych, ale niet nad kvalitne ušité bavlnené tanga, a vôbec to neni tak ze ťa to omina v zadku😅 to je to najpohodlnejšie prádlo ake môže byt verte mi baby, aj v zime na lyžovačku nosím 😅 a nie nenosím to pre muža tomu to je jedno 😅... Takže koniec hejtovaniu tohoto pohodlného prádla

nerya
2. aug 2021

Mňa to v zadku omina 🤷

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
2. aug 2021

@viestta to bola prvá otázku u urológa, keď som mala zápaly mechúra či nosim tangace

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzubb007
2. aug 2021

Tanga co sa tyka hygieny sa neodporucaju vseobecne gynekologovia a urologovia by o tom vedeli rozptavat, ja nosim len v lete aj to sem tam, inac babkovske aj tie my vadia ked sa posunu a zarezavaju

sissahh
2. aug 2021

@viestta hm a po klasických nohavickach akoze neputuju? 🤣

sissahh
2. aug 2021

@luccija zápaly mechúra sú skôr časté po pohlavnom styku kedy sa žena nevymoci následne sú potom časté cystitidy čiže skôr sa vás môže pýtať na pohlavný styk alebo upozorni aby ste sa po pohlavnom styku vždy vymocili 🙂

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissahh
2. aug 2021

@hazelgracegus nebola by som si tým taká istá 🤣🤣🤣🤣

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
3petka
2. aug 2021

Mne osobne tiež tanga nevadili až do doby keď som prvý krát v živote prechladla odspodu zo studenej sedačky v aute. Potom som musela tanga zahodiť nakoľko mi neustále spôsobovali problemi. Odkedy nosím normálne nohavičky tak bez problemov. A nič sa mi nikde nezarezava treba vedieť akú veľkosť zadku zena nosí aby to bolo ok

poopsie
2. aug 2021

Niekto tu spomína, že v obdchodoch normálne nie sú... Ja som veľmi spokojná s dedoles gatkami ☺️

eternity24
2. aug 2021

@nerya aj mna 😀 a mala som všelijaké aj snurkate aj bavlnené. Niet nad normálne gatky-teda klasicky strih, ci uz cipkovane, satenove alebo sj bavlnené v kombinacii s cipkou v zime fajne zahrejú zadoček 😀

autor
2. aug 2021

@poopsie a vyrábajú aj niečo neutrálne? Lebo síce mám len 25 ale vevericky, skrecky a macicky si na zadok fakt nedám 😂

poopsie
3. aug 2021

Nemajú tangá, aj tak si ich nedáš 🤷‍♀️

poopsie
3. aug 2021

Qby som ta teda nesklamala... https://www.dedoles.sk/vesele-damske-brazilske-...
Majú to ako novinku

viera27
3. aug 2021

ja tiez jedine brazilky. Neznasam ked vidim tie trciace lemy nohaviciek v obtiahnutych veciach. ano, mam aj bezsvove klasicke par kusov, ale brazilky su brazilky, pre mna top uz hodne rokov. Inak gynekologicke problemy nemam vobec. Takze asi je to aj o hygiene celkovo. Viem si predstavit, ze kombinacia klasicke tangace a hygienicke navyky spred 30 rokov (sprcha raz za cas a klasicky toaletak) vedeli narobit sarapatu.

eternity24
3. aug 2021

😂👌🏻

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viera27
10. aug 2021

@viestta samozrejme mali. ale pravdu povediac denne malokto. a vacsinou sme aj tak mali vanu, sprchy neboli take bezne. Bola vana, kotol, bojler s urcitym limitom nahriatej vody. Tak zilo 99% ludi, co poznam na dedine v domoch.