Splnila sa vám veštba?

molu12
31. máj 2024

Ahojte, zaujímalo by ma, či sa niekomu splnila veštba, či už klasická u veštici, alebo karty, numerológia, či iné...
Viem, že sú "veštice" ktorým sa neplní, že je to len hádanie...ale chcela by som vedieť, či majú niektoré ten dar, že naozaj nejakým spôsobom vidia do budúcna .. Alebo je to všetko len podvod? Aké máte skúsenosti?

thirstymonk
31. máj 2024

Nie nemaju, všetko je to podvod.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
molu12
autor
31. máj 2024

@taynee A naozaj viete?

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ahhola
31. máj 2024

Vies kto mal po 1989. ako prvy haciendy? Vestice, okrem ineho... Madam Duval, posielala kondiciogram na cely mesiac za 2500 sk (lepsia vyplata) a takych debilkov, co takym veria, ako vidim neubuda... ♦️

simca06022011
31. máj 2024

ja som si dala vypracovat partnerske horoskopy, s ex, s mojim terajsim a potom ranodm jednym napadnikom.. a poviem ti, trafili sa na milion percent. Ked som bola na strednej, mamu oblbovala jedna vestica, a tak nam ona dala urobit horoskopy a tiez sa nejake veci naozaj splnili, co som si az potom uvedomila, ale to bolo naozaj take vseobecne ohladom studia, kariery, atd.

simca06022011
31. máj 2024

@taynee vsetci to nemame veru ;) su ludia co su uplne imunni voci takymto veciam, cisto racionalni.

candii
31. máj 2024

Vieš čo, skúsila som asi tri veštice. Od vtedy som si povedala nikdy viac. Škoda peňazí. Do aktuálnej situácie sa trafila každá. Do budúcnosti žiadna. Kolegyňa mi hovorila že navštívila jednu staručkú tetu a že bola jasnovidka, nepýtala ani peniaze, bola slepá z BS. Že tá len zatvorila oči a povedala jej všetko o minulosti a aj o budúcnosti a vyšlo jej to. Tetuska už nežije. Myslím, že áno, má niekto taký dar ale je to fakt ojedinele. Tieto veštice čo máš na každom kroku pomaly a vyskakuju z FB .. to je všetko na jedno kopyto. Len zarobiť a myslím, že sú to všetko len psychologické ťahy,povedia čo chces počuť a chytajú sa toho ako ty opises situáciu.

mandzula
31. máj 2024

Pri teme vestic si vzdy spomeniem na Kocnera.

dada7701
31. máj 2024

Minule hovorila jedna na FB na určite znamenie , že si mame kúpiť žreb v deň deň, skúsila som a vyhrala 50€, škoda že nie aspoň o 2,3 nuly viac 😁

sapa20
31. máj 2024

Ani neviem. Veštba pre mňa sa splnila mojej švagrinej čo sedela vedľa v izbe 😂 prisahám

kiki68
31. máj 2024

Ano do bodky, ale bolo to vyvestene nahodne mamou mojho kamosa. Cize ziadne platenie a pod. Skor nahoda a pre mna vtedy zabava

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
31. máj 2024

@taynee rozumiem, ja som napr. velmi racionalny clovek mna len tak nerozhodi niekto (a to mam takych az ezoterickych ludi :D alebo ako ich nazvat okolo dost) ale napr. vycitim niektore veci, co napr. moj chlap absolutne nema. Ten vyciti tak nanajvys hlad a smad :DD

maninka1974
31. máj 2024

@molu12 nikdy som nebola u veštice..
..kolegyňa o 20r staršia vedela z kávy ona len tak zo zvedavosti mi nazrela do hrnčeka normálne niekdy mala pravdu fakt....ja som to nebrala vážne ale niekedy ma zazilo ako hovorí čo sa stane na druhý deň jej hovorím mala ste pravdu...

dzulli1980
31. máj 2024

Ja som racionálny človek, u veštice som bola zo zvedavosti ... ona vtedy veštila na TV Doma, odrazu prišla k nám do mesta ... hovorím si, však prečo nie? ... už je to cca 10 rokov ... všetko do bodky sa splnilo.

mofa
31. máj 2024

Ano mne sa splnila. Neverim na take veci ale splnila ano😉

barborachors
31. máj 2024

@molu12 ano, splnila. Nic pozitívne to ale nebolo a splnilo sa to. Ale aj tak na to neverim a ani to nepodporujem. Je to podla mna odrb na ľudí, ktorý sa podvedome správajú po vestbe tak aby sa splnila.

molu12
autor
1. jún 2024

@molu12 A splnilo se vám niekomu aj niečo čo sa nedalo ovplyvnit, napr. zdravie, nemoc, niečo co sa udialo v rodine, u blízkých, alebo iné veci..?

molu12
autor
1. jún 2024

A splnilo se vám niekomu aj niečo čo sa nedalo ovplyvnit, napr. zdravie, nemoc, niečo co sa udialo v rodine, u blízkých, alebo iné veci..?

jana2873
Odpoveď bola odstránená
Zobraz