Spíte v noci prikryté?

20. jún 2023

Ahojte,čím da v noci prikryvate? Ja ešte s paplónom a totálne som dopotená, pritom mi nieje až tak teplo pod paplónom. Celý krk a dekolt mám mokré

lalenka33
20. jún 2023

Zatial paplónom, ale mám ho len prehodený cez kríže. Nie som celá zakrytá.

aylinn
20. jún 2023

Paplonom aj keď je 40 stupňov a ešte aj celu mužovu polku vezmem a zabalím sa 😄

petulda333
20. jún 2023

Ja paplonom cele leto 🤣 ale vacsinou ho mam zrolovany a lezim na nom. Nieco ako tehotensky vankus 😄

maca1984
20. jún 2023

Paplónom. Celoročne.
Inak by som nezaspala, a je mi fuk koĺko je vonku stupňov.
A ani sa nezobudím spotená 😄

oli18
20. jún 2023

Podla pocasia. Uz skor som rozpojila dvojity paplon, ked budd este teplejsie, tak spim len pod plachtou. Zavisi aj od domu, bytu. Mame zatepleny a teplo z von neprenika dnu. Aj teraz mam fusekle a sveter. Vcera som spala v hoteli a bolo mi v taky cas horuco. Museli sme chladit klimou.

tenerifka
20. jún 2023

Paplon a pustenu klimu na 26 stupñov, quiet stupeñ😁

beata_k
20. jún 2023

Nicim

luccija
20. jún 2023

Práve dnes som dala paplony do skrine ja sa len s navlieckou prikrývam.muz mal dvojitý a chytil paniku, že som mu jeden dala preč🙂

simsalabim
20. jún 2023

Vzdy musim byt prikryta, aspon krize, aj ked len prazdnou oblieckou. Bez toho mi je zima aj ked je 33 stupnov. Ked je fakt horuco, zapinam na noc klimu a do obliecky tenky paplon.

a_alexandra_a
20. jún 2023

Ja úplne nechapem význam tejto otázky. Veď robím tak, aby mi bolo prijemne. Či keby ti tu 100 žien napísalo, že spi bez paplona a tebe by tak bolo zima, aj tak by si sa neprikryla, lebo ani ženy na koniku sa neprikrývajú? Alebo sa aj naďalej budeš potiť pod paplonom, lebo aj ostatne ženy spia prikryté?

viestta
20. jún 2023

Ja musim byt zakryta az po usi, bez ohladu na to ako je teplo. V zime poriadny paplon, v madzisezone lety paplon, v horucavach mi staci plachta.

sense
20. jún 2023

Letnou prikryvkou

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalilla
20. jún 2023

Tiez paplon aj ked je 40stupnov 😀 aj na dovolenke sa vzdy prikryjem. Ked mi je teplo max vystrcim nohu alebo sa nachvilu odkopem ale nakoniec vzdy sa zobudim zakryta az po usi

deti95060810
20. jún 2023

paplonom.... spotená nie som.

syslik81
20. jún 2023

letny paplon-tensi .. mm ho cely rok v zime mam len hunate navliecky

panelacikova
20. jún 2023

@a_alexandra_a žeby prieskum na nejaký super článok do ženského magazínu? 😀

miadi
21. jún 2023

Ja som sa tak potila len po porode bola som zavodnena. Mozno mas nejaky zdravotny problem alebo sa len noc babušiš.

babulkomale
21. jún 2023

Nie je ti teplo ale potis sa? To nejak nesedi, nie?

tripetta
21. jún 2023

Neprikrývam sa vôbec, max. si niečo prehodím cez kríže, maximálne znesiem veľmi tenkú deku. inak sa spotím úplne do nitky. Mám to tak kvôli konkrétnym dg a liekom. Možno by lekár zistil, prečo to tak máš, či za tým nie je nejaké ochorenie. Aj vek robí svoje. Kto nezažil, nepochopí.

moonlight1210
21. jún 2023

Teraz uz letna tenka prikryvka alebo deka. A pred spanim vychladit izbu klimou, potom otvoreny balkon. Inak by sme sa v spalni roztopili.