Spánok s dlhými vlasmi

19. mar 2023

Ako spávate? Ja si robím vrkoč ale nie je to ono. Ráno sa budím s polobrckavou hlavou, vlasy sa zle upravujú do práce. Ideálne by bolo si ráno umyť vlasy, vysušiť a tak ísť do práce. Ale to neprichádza do úvahy.

cyberk
19. mar 2023

Snazim sa si ich dat smerom hore, aby “lezali” na vankusi :D

ivette1223
19. mar 2023

Nijak necham rozpustené, rano max poupravujem, vyzehlim...

slavkadi
19. mar 2023

Vycesem hore do drdolu.

sundew
19. mar 2023

Mam taku ,,hodvábnu,, capicu .inak kúpenú na aliexprese a pekne drzi vlasy

nikpa
19. mar 2023

Kým zaspím vyhodím ich hore po poduške, v noci uz nič o nich neviem 😃

viestta
19. mar 2023

Zapletam si vrkoc pred sprchovanim a s nim aj spim.

gabika0825
19. mar 2023

Ak chceš ráno vlnky, obtoč si vlasy na opasok zo županu… výsledok je super. Milión videí je na tuto úpravu vlasov, skús pozrieť YouTube alebo aj Pinterest 😊

ajko2011
19. mar 2023

Robím si drdol

miiichaelaaa
19. mar 2023

Skús si urobiť cop a dať na neho viac gumičiek s pár centimetrovými rozostupmi ak nechceš zapletať kvôli vlnám.

marcellka32
20. mar 2023

Hodvábna návliečka na vankúši

frzeiovn
20. mar 2023

Mať tvoje problémy a vlasy, ja mám trochu dlhšie po plecia ale riedke a tiež mi zavadzajú v noci, ale si dám do gumičky a keď si ich večer umyjem tak aspoň ráno mám pocit, že sú hustejšie lebo stoja hore😂

michellia
20. mar 2023

Prepac ale trocha nechapem, v com ma byt akoze problem. Normalne chodim spavat s rozpustenymi vlasmi a rano si ich upravim a to je vsetko. Zatial som nemala ani problem, ze by mi nejak padali do tvare, alebo ma to teda aspon nezodbudilo. No viem, ze existuju napriklad aj take speci ciapky, urcene prave na toto

henka123123
20. mar 2023

S rozpustenymi spim...

20erika07
20. mar 2023

Teraz neviem, v com je presne problem. Chces mat rano plne kucerave alebo vobec ?
Ja spavam s rozpustenymi vlasmi, mam rovny jemny vlas, rano su pekne načuchrané a trooosku vlnite co sa mi paci. Zalakujem a som hotova.

simca06022011
20. mar 2023

hodvabnu navlecku na vankus odporucaju, ja osobne, zapnute vlasy, lenze to ma aj svoje uskalia, treba si to vyskusat 🙂)

ivangeline
20. mar 2023

Ja som sa radsej ostrihala. Akosi sa mi casto plietli. :/

lenkahorny
20. mar 2023

Ja ti úplne rozumiem 🙂 keď si ich nevypnem do copu, tak mám ráno polku zožmolenú, druhú rovnú. Tak si dávam na noc vysoký cop, ale to mám zas vlnu z gumičky, tak to prežehlím 🙂 a nepomáha mi ani hodvábna obliečka, je to trošku lepšie, ale nemôžem spať s rozpustenými vlasmi len tak