Špagety a bábätko - kedy je správny čas?

ladomira
30. mar 2020

Zienky, odkedy ste dali deťom jedlo ako napr spagety s kečupom maslom a syrom? Diky

sunny8
30. mar 2020

Moja ma skoro dva roky a špagety nechce 😂 ale asi rok a pol som jej prvýkrát dávala ochutnať 😂 tie ksichtiky stáli za to

1katicka
30. mar 2020

Kečup by som určite na špagety dieťaťu nedala. Keď už omáčku, čo tak skúsiť mrkva + pretlak + cibuľa, povariť, rozmixovať....

evittam
30. mar 2020

@ladomira Od roka jedia naše deti to co my. Spagety robievam vsak s paradajkovou omackou a masom, bolgnese, smotanove,....
Kecup k inym veciam aj syr. Žiadny problém.

henka123123
30. mar 2020

od 10m

mirage
30. mar 2020

moj 13 rocny nikdy nemal spagety s kecupom, ci maslom. S oliv. olejom ci rajc. omackou ich miluje a je ich od cca 8 rokov - predtym mu nechutili.

kristina2412
30. mar 2020

Ja som dala cca od 9 mesiacov ale nie špagety, mini kolienka a miesto kečupu som dala bazalkove pesto.

ivangeline
31. mar 2020

Okolo roka a ak je hladný, tak to zje. 😂😀 V poslednom čase kvôli zubom skôr hladný nie je alebo to musí byť skutočne zmixované kaša.

lenuliatko84
31. mar 2020

Skor by som dala kolienka,spagety sa mu moze natiahnut v hrdle

leniel
31. mar 2020

@ladomira nasa miluje spagety, prvy krat mozno v 9/10 mesiaci, len take suche, max.obliate maslom. Zabava na pol hodinu 😁 teraz jej aj posypem syrom. Alebo urobim zeleninkovu omacku (naparim zeleninu, mixnem, polejem )