Som znudená a vyhasnutá - ako sa nakopnúť?

17. júl 2021

Co robite,ked mate na prd den alebo dlhsie obdobie? Zla nalada nic ma nebavi pritom mam dost roboty,ale na vsetko kaslem. Neviem sa nakopnut. A dnes myslim,ze vyletim z koze. Aj by som niekam isla,ale neviem kam. Aj by som nieco spravila,ale potom si poviem naco,ved to pocka na inokedy. Proste ma ide roztrhjut od jedov a neviem,co mam spravit,aby mi bolo lepsie,aby som nejako vyuzila volny den a nie sedela vnutri a hnevala sa na cely svet.

mamamasama
17. júl 2021

ordinujem cokoladu, magnezium, sex a chod na vzduch... potom si napis zoznam toho, co chces dnes stihnut a vyskrtavaj si to... mne toto pomaha na taketo dni..

ivangeline
17. júl 2021

Kaslat na pocity a robit veci. ;)

dskjhfdlkdjhl
17. júl 2021

Isla by som sa prejst, alebo by som sa venovala svojim konickom.

autor
17. júl 2021

Ja aj viem,co mam robit,len sa neviem nakopnut a vykonat to

mamamasama
17. júl 2021

aha, takze vlastne nechces radu, len si leniva vos a potrebovala si to zo seba dostat... tak lez a stazuj sa.. aj to je voľba..

biem22
17. júl 2021

Akokeby som to písala ja 😃 mám dnes taký deň, zle som sa vyspala tým to začalo . Raňajky som spravila sebe a manželovi, upratala také drobné veci a koniec neviem čo zo sebou , nič sa mi nechce , ale zožiera má , že nič nerobím 😃 neporiadok nemáme , ale tak umyť chladničku a také veci by som mohla no nejde to , úplne ma už len tá myšlienka ísť to robiť rozčuľuje 😃. Mám pocit, že úplne zbytočný deň, pritom ho chcem využiť , nechcem len tak ležať , ale nejde to 😃 do toho som tehotná, takže to ešte viac k tej únave pridáva 😃. Aj ja by som niekde išla a nešla .. a ešte rozmýšľať, že kde , zas len pomyslím na to a koniec 🤣

marcellka32
17. júl 2021

Magnézium zvýšené dávky

estrella5
17. júl 2021

možno máš "len" také obdobie v cykle. hormóny robia svoje...
ak sa ti aspoň trochu chce, tak sa premôcť a nejaká fyzická aktivita - prejsť sa, zacvičiť si, upratať.. 🙂 ak aj vieš čo máš/chceš robiť, ale proste sa ti vôôôbec nechce mne pomáha si tú činnosť
pomyselne rozkúskovať na menšie drobné činnosti a medzi jednotlivými nejaká tá pauza, väčšinou v konečnom dôsledku po 1-2 akože drobnejších činnostiach to už aj tak dokončím nakomplet lebo už ma to tak nakopne, ide len o tú psychiku 🙂 alebo sa na to vyprdnem (ak sa mi dá) lebo načo to siliť 😂😂 ale aspoň vyskúšať to treba...
ak je moc zle, tak sa vyrevať, pustiť tú energiu zo seba von...
alebo si pustiť niečo dobré v TV, otvoriť čokoládu, dať si masku na ksicht a hnevať sa na celý svet .. no a čo.. aj také dni sú 🙂

estrella5
17. júl 2021

A toto je tiež veľmi pekná myšlienka 🙂

autor
17. júl 2021

@mamamasama nemyslim si,z som leniva len mam pocit akoby som stracala podu pod nohami. Praveze som byvala az prilis akcna a dostavil sa pocit vyhorenia,chytaju ma depky

mamamasama
17. júl 2021

smer psycholog...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz