Som závislá na manželovi

15. nov 2021

Ahojte , zostala som totálne závislá na mužovi po psychickej stránke alebo ako to nazvat ..musím vedieť čo ide robiť , kam presne ide , počas toho keď ide preč mu vyvolávam..on už je z toho nervózny začína mi dávať najavo že ho obtazujem ..ja sai nečudujem ...už mi koľkokrat povie že mi môže byť jedno kde je , aj jemu je to jedno kde som ...baby ako to mám zmeniť ...?? Ja viem že stíhačky chlapi nemajú radi , už mi to ničí manželstvo.. nervózny je so mňa , vadim mu.vidím to .nebola som vždy taká .

lenkasarka
15. nov 2021

Čo ťa k tomu viedlo? Ani sa mu nečudujem, že je z teba nervózny, veď kto by nebol. Šľahlo by má takto žiť

alexandra2468
15. nov 2021

A preco si taka? Co sa zmenilo?

A nechodis do prace? Deti, hobby, kamosky?

pribinak
15. nov 2021

Ziarlis? Alebo sa nudíš? Toto je cesta do pekla. Skôr či neskôr si takto rozbijes cely vzťah

fleur1111
15. nov 2021

Aký je dôvod tvojej kontroly?

ckatka
15. nov 2021

Nájdi si na webe 30 dní k slobode. Sú to také náučné videa-program ako sa zbaviť (aj) strachu. Pretože toto je podmienene tvojim strachom oňho. Nech už pramení odkiaľkoľvek. Tiež som to tak mala chvíľu...až kým.som nepochopila, ze čoho sa bojíš, to si pritiahneš (pretože tomu venuješ pozornosť a energiu).
Čiže keď sa bojíš ze oňho prídeš...prídeš oňho. Takto ako píšeš...to bude čochvíľa. Buď mu pôjdeš tak na nervy že ťa opustí, alebo ho zrazí auto alebo co...
Čiže -pred odchodom mu daj pusu, povedz nech si užije deň a NECHYTAJ do ruky telefón. Nemysli naňho venuj sa sebe a svojej robote/záľubám. Aby ta našiel potom doma v pohode energicku...aby nemal dôvod hľadať dobry pocit inde.

asia83
15. nov 2021

Vymyslené…nenamáhajte sa.

autor
15. nov 2021

Neviem prečo vymazalo nadpis 🤦

autor
15. nov 2021

@asia83 áno chcela by som bohužiaľ nie je

autor
15. nov 2021

@fleur1111 neviem som na materskej asi to spravilo dosť

autor
15. nov 2021

@pribinak vieš čo aj ziarlim aj sa nudim asi trochu ...proste on je málo komunikatívny niekedy a keď vidím ako komunikuje s niekým iným tak ma ide roztrhať ...som doma s deťmi malými

autor
15. nov 2021

@lenkasarka ja viem zato to chcem zmenit

lenkasarka
15. nov 2021

Tak ho skús nechať dýchať. Veď je dospelý svojprávny človek. Venuj sa radšej dieťaťu a odlož telefón, lebo skor či neskôr ti zdrhne.

7lenka11
15. nov 2021

Určite skús zmeniť prístup, toto nevedie k ničomu dobrému. Ja som mala istý čas dosť žiarlivostné obdobie, keď som tiež musela muža neustále kontrolovať. Nakoniec z toho bola hádka za hádkou, miestami som mala pocit, že si muž zbalí veci a odíde. Skús získať nad vecami nadhľad. Mne osobne to pomohlo a už neriešim. Stále si hovorím, že nie je v mojich silách ho mať pod kontrolou 24/7 a aj keby chcel niečo zlé v našom vzťahu spraviť (rozumej nevera a pod.), cestu si nájde, stačí mu aj pol hodina alebo hocijaká zámienka. Odvtedy sa nestresujem, najmä pre svoje psychické zdravie 🙂

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia3296
26. apr 2023

Začni cvicit, pomôže to (koncentrujes sa na niečo ine a zlepsi to tvoje sebavedomie)