Som zahltená kozmetikou

5. júl 2022

Mam doma strasne vela kozmetiky, ani nie dekorativka, skôr starostlivost o plet. Mam kadejake kremy olejceky, sera,hmly, esencie,tonery.Aj vy mate toho vela ?

martinka13
5. júl 2022

Nie. Takmer nič.

simsalabim
5. júl 2022

Myslim, ze nie… mam nieco na cistenie, ocny, denny a nocny krem a serum (ktore zabudam pouzit).

zuzikak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lija22
5. júl 2022

jo. nie strasne vela ale su zasoby, ktore som musela kupit, ked boli v akcii ( korejska kozmetika zo zahranicnych stranok) ale drzim sa nedokupovat, kym sa to nepreriedi. este tak rok vydrzat

lelluska
5. júl 2022

Áno, mám toho vela. Ale aj vela toho používam. Nič na tom nie je, len bacha na datum spotreby😉

ivana11155
5. júl 2022

Z každého mam jeden kus: krém, sérum, očný, na čistenie pleti atď. Je to taká drahšia kozmetika, všetko mam len z tejto jednej značky s ktorou som max.spokojna,ine neskusam.

solange7
5. júl 2022

Nie, nerada sa zahlcujem. Nespotrebujem to a patlat si na seba nejaky 2 roky otvoreny olejcek nechcem. Takze vzdy nakupujem len to co realne potrebujem. Ale kedysi som mala tendencie sa zahlcovat. Ked som si sama zacala zarabat, dopriala som si, no potom mi samej doslo, ze to nema ziaden zmysel a je to skoda penazi.

elizabet173
5. júl 2022

nie, pretože potom nestíham sledovať, či to nie je už staré. Mám to, čo bežne používam, otvorené, maximálne ešte jedno neotvorené balenie k tomu. Tak isto to mám aj s dekoratívnou kozmetikou. Ani nechcem mať všetky skrinky v kúpeľni napchaté mojou kozmetikou

20erika07
5. júl 2022

Mam jednu kozmeticku tasticku 20x15cm a v nej vsetko co pouzivam. Cize maskara, tien na obocie, spf, micelarka ,serum na riasy a obocie. Mam aj na plet serum ale ani raz pouzite a mimo tasticky tak co nemam na ociach to zabudnem pouzit. Ja neviem ale odkedy si na noc umyvam tvar len cistou vodou a vysucham uterakom tak mam o 80% lepsiu plet. A nenatieram si na noc nic, aj ked by som chcela ale nebavi ma to

travelllerka
5. júl 2022

Ja som dávno urobila radikálne poriadok, 95% išlo do koša. Véd keď si pozrieš obaly, väčšinou je tam, ze to máš používať maximálne 12 mesiacov po otvorení. Teraz kupujem novú vec až keď jednu miniem. Výnimočne skôr, ak je za super cenu. A napríklad ja to už tak minimalizujem, že mám sprchový olej, ktorý je aj na umyvanie vlasov, dokonca vhodný aj pre batoľatá, takže jednou vecou zastúpiť mnoho výrobkov, umýva sa s tým celá rodina a ešte aj hydratuje, že nie je vždy potrebné nakremovat sa.

simik22
5. júl 2022

@ivana11155 aká značka pls?

pinkgirl
5. júl 2022

Vždy mám len aktuálne používaný krém denny + nočný + sérum, pleťovú vodu. Jediné čo si kupujem trochu skôr je odličovač na oči - tu mám pravidlo, že keď otvorím novú fľašu, idem kúpiť ďalšiu.
Akurát krémov na ruky mám viac - súbežne užívam 3. Jeden je v spálni, ďalší v kuchyni a v obývačke - nechce sa mi stále ho hľadať kde som ho nechala😁.

bessie12
5. júl 2022

ja mam vela kozmetiky. Tak ako dekorativnej, tak pletovej, telovej a vlasovej. Uz to nemam pomaly kde davat. 😅

autor
5. júl 2022

@ivana11155 aka je to drahsia značka s ktorou si spokojna ak to nie je tajomstvom. Rada sa inspirujem.

jaskolka
5. júl 2022

Mam minimum
Micelarna voda, krém na tvár, krém s peelingom
Hotovo, nic iné

22betka11
5. júl 2022

5 masiek, odlicovac, cistiaca pena, tonikum, serum, ocny krem den/noc, krem, spf – vsetko 1 znacka, kupujem tesne pred dospotrebovanim produktu

3petka
5. júl 2022

Nie čo mi nesadlo šlo z domu alebo som použila na inú časť tela ktorá to zniesla.

viestta
5. júl 2022

Mam len to co používam, málokedy mam zásoby. Minie sa kúpim "čerstvú"

marca12
5. júl 2022

Mam jeden krem a aj ten si casto zabudnem dat na tvar. Nemam vztah k takej starostlivosti o plet,aby mi zaberala vela casu. Vecer odlicim,docistim micelarnou vodou,natriem kremom a to je vsetko. Obcas si dam masku.

jeennyv
5. júl 2022

Ano mam po oci vsetkeho za mna dnes uz pi…co..vin..lebo limitka lebo treba mi atd..pocas kovidu som nahanobila 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Lebo bude treba…nemas nejaky problem? Ja som prisla napr na to, ze som si tym kompenzovala stratu blizkeho a ze pocas kovidu bola vzdy drogerka otvorena…uz ma to preslo a nic nekupujem mam plno neotvorenej kozmetiky v zaruke tak patlame patlame

bessie12
5. júl 2022

Nedavno som zacala pouzivat serum s vitaminom C aj krem s vitaminom C SPF 50 zatial som spokojna. Raz za tyzden maska na tvar, obcas peeling, tvar si umyvam 2x denne od Garnier proti ciernym bodkam a nedokonalostiam pleti, rano davam to serum s kremom a na vecer len krem proti vyrazkam.

laurita285
5. júl 2022

Áno, mám toho dosť veľa ale s radosťou to používam a užívam si to.

liusa82
5. júl 2022

Mám ale už to okresávam.Tiež ani nie dekorativka ale skôr na telo sprcháče a krémy
to mám na to vyčlenenú extra velkú skriňu na chodbe🙂 a ešte parfumy,kdejaké voňavky aj drahšie aj lacnejšie.Tie som už ale odstavila do krabic a dala do garáže😀 už si musim zakazovať kupovať tie debilinky.Lenže ja som sa jedného času kade tade poregistrovala do Avonu,Oriflamu a tak to aj dopadlo 😀 furt niečo nové a už to išlo

iwesska
5. júl 2022

Nie,co by som s tym robila? 😁 Mam odlicovaciu vodu, cistiaci gel a balancne serum. Uz aj to sa mi zda dost😁

evka258
5. júl 2022

1 krem Marinu, a to je vsetko.

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sssss123
5. júl 2022

jedno čistiace mlieko a jeden krém na tvár, úplne stačí

viera27
5. júl 2022

Mala som tak,ale uz som po "odvykacke" 🤣. Co mi nesadlo,to som posunula,ostatne dominala a drzim len veci,ktore pouzivam. Samozrejme mam aj zasoby,ale to preto,lebo mam pomerne drahu kozmetiku. Tak ked je akcia,kupim. Momentalne mam stabilne tonikum,serum s hyaluronom,denny krem,nocny krem,ocny krem,nejake masky a cistiaci gel. A ocny krem aj v tycinke a pletovu vodu v spreji - to na dovolenku nachystane.

rora
5. júl 2022

Už nie. Zacalo ma to zatazovat, mam jeden riadny krem na plet, kvalitnu plet.vodu, 1 cist.gel a minimum dekorativnej kozmetiky.

elizabet173
5. júl 2022

@evka258 moja mama mávala tak jeden mandľový krém na tvár a pleť krásnu a bez vrások až do smrti, nechápala som. Dnes už viem, že je to najmä záležitosť genetiky, stravy, dostatku spánku a vody, kozmetika je len doplnkom.