Som zablokovaná?

3. sep 2024

Mam podozrenie ze si ma jeden kontakt zablokoval. Ked volam, ani nezvoni, hned odkazovka. Pri hovore vsak pise odchadzajuci hovor. Nasledne som poprosila kamaratku nech si ma blokne a skusila som jej zavolat, nehadzalo do odkazovky, len hned vyhodilo a pri hovore pise zruseny hovor. Je mozne ze som nejakym inym sposobom bloknuta u danej osoby? Prikladam fotky.

biba_18
3. sep 2024

skús to aj cez deň. ja mám v noci blokované všetky hovory okrem rodiny a správa sa to podobne. kolegovia vedia že mi ráno nemôžu volať, do 1/2 osmej to mám zablokované…

autor
3. sep 2024

@biba_18 mas ten nocny rezim? Tiez ich hadze hned do odkazovky? Volala som viac krat a stale to iste. Neviem sa dopisat ani cez spravy ani whatsapp.

dextersk
3. sep 2024

Ked odkazovka tak asi neni signal, vypnuty mobil.

slovakboy
3. sep 2024

Veľmi ti záleží na tom kontakte?

autor
3. sep 2024

@slovakboy tak nesuri mi ten telefonat prave teraz ale nechapem to.

biba_18
3. sep 2024

hej, hneď to hádže do odkazovky. s wa alebo s dačím iným nemám skúsenosť, v noci to aj tak nepoužívam…

vanilkovazmrzka
3. sep 2024

Ved si skry cislo a zavolaj tak, ked ta hodi aj ako neznameho volajuceho do odkazovky, tak kontakt nema signal alebo ma vypnuty telefon
Ak to bude zvonit, tak ta zablokoval

nenne27
4. sep 2024

Nemoze byt vypnuty a v zahranici kde nema mobilne data?ja som bola v afrike a viem ze aj zmeskane hovory v schranke som platila :/

tykat
4. sep 2024

Skus zavolat z ineho cisla a budes mat hned jasno.

sense
4. sep 2024

A nebol niekde mimo signálu? Vtedy hádže do odkazovky

ekira1
4. sep 2024

Tak nech mu zavolá kamoška a uvidíš, či sa dovola. A dotyčný bude rad, keď bude mať signál a 30 tvojich nepriatych hovorov 😄

rozculena
4. sep 2024

ani sa nečudujem,že ťa zablokoval