Som už stará na crop topy?

linki90
30. mar 2023

ahojte mám 33 a jedno skoro trojrocne dieťa, triedim šatník a neviem či to je už pre mňa tie croptopy áno nie názory uprimne ďakujem 🙂 foto nižšie

iva4444
30. mar 2023

Ahoj.urcite nie🙂postavu mas peknu.

nika23t
30. mar 2023

@linki90 súhlasím, postava pekná, ale ja by som si to už neobliekla. Aspoň nie tie, co sú na foto.

iritka
30. mar 2023

@linki90 chuda si, dovolit si to mozes. Zalezi ako sa v tom ty citis. Mne to ale pride skor vhodne pre pubisov.

momoftwo
30. mar 2023

Crop top je ok ale tieto za mna urcite nie😬

kiwi3
30. mar 2023

croptopy ano, ale nie s tym, co mas na foto. skor nejake sirsie nohavice a sukne s vyssim pasom, kde ti aspon pupok nebude trcat. takto mi to pride vhodne akurat pre teenagerov

majka1921
30. mar 2023

@linki90 crop topy by mali byt "zakazane" aj pre pubertiacky pokial na to nemaju postavu. Zabite ma, ale tato body positivity nasilu ma vytaca. Ja som celkovo stihla, ale mam spodne brucho a crop top by som si nedala nikdy. Naco upozornovat na nedostatky.
Ale k veci - podla mna pokojne nos, postavu na nich mas 🙂

arawis
30. mar 2023

Haha, ja budem mat 36 a priznam sa, ze vlastnim par, ale nosim to k sukni do pasu 😁😁😁. Vyzeras super 🙂. Podla postavy kludne ako 20tnička 🙂. Rob ako sa citis hlavne 🙂. Pre seba a podla seba 😉.

fizbo
30. mar 2023

Ja by som to nosila na tvojom mieste, mam rovnaky vek a ved sme este mlade! 🙂 plus ty vyzeras velmi mladistvo

solange7
30. mar 2023

@linki90 v pohode, postavu na to mas, ale vyzeras v nich ako dievcatko.
Ten prvy este ok, tie ostatne uz su take kvazi "out".

liusa82
30. mar 2023

Aj ja ich v pohode nosim a mám 34 rokov.Mám štíhlu postavu tak prečo nie.Aj ty máš normálnu,dobru postavu kludne ich nos pokial ti to kilá a vek zatial dovolia 😀 a tuto ti budu pisať hlavne take a presviedčať ťa že nie,ktoré si to vzhladom k postave nemôžu obliecť ale chceli by.Ale napriklad taký kde je vidno pol brucho ako janošik by som si ja osobne už neobliekla.Ale tie na foto máš ok 🙂

ivangeline
30. mar 2023

Chces byt dievcatko alebo zena? ;D

omama40
30. mar 2023

@linki90 za mna niee.nema to styl cele tie outfity

heln
30. mar 2023

@linki90 moj postoj k croptopom je ze nikdy. ale zalezi ake mas brucho a ako sa citis. a za mna, v lete po dome kludne nos.

kik2022
30. mar 2023

@linki90 Tieto topy mi prídu infantilné. Možno skús pozrieť keď tak nejaké iné.

linki90
autor
30. mar 2023

@linki90 dobre baby asi to teda vyhodím alebo predám 🤣 lebo fakt sa v tom necitim ok s tým holým bruchom vzhladom nato že som už mama 🙂 ale poradte čo teda ake trička/topy k kratasom s vysokým pásom

yanka2828
30. mar 2023

Podla mna kludne. Ale dala by som si k nim dlhu suknu s vysokym pasom. Skus pozriet nejake inspiracie na Pintereste 🙂

lienka.7
30. mar 2023

@linki90 sorry za uprimnost, ale na tvojom mieste radšej riešim ine gate ako croptopy

omama40
30. mar 2023

@liusa82 k tom len tolko,ze ja osobne si to dovolit mozem,ale toto je absolutne nestylove.autoeka,skus pozriet nejake blogy o vkusnej trendy mode,napr.fashionspy(Mirka.Dobiš)

liusa82
30. mar 2023

@omama40 v živote by ma nenapadlo riadiť sa nejakými názormi cudzích žien na koňovi.Teda čo sa oblečenia týka.Ked sa v tom niekto zle citi to je zas o inom.Ja budem radšej vyzerať dievčenskejšie ako nejaká staršia ochechula😀 ale je pravda že ja som nerodila takže nemám pocity že už som mama a toto si neoblečiem lebo sa už nepatri🙂 no ja kašlem nejaké navrharky aj Mirku Dobiš ja idem po svojom😀

emasss111
30. mar 2023

Ja mám 35 rokov a v lete si občas dám crop top, ale len ku kratasom s vyšším pásom, takže z brucha mi vidno minimum.
Osobne si myslím, že nie vek, ale postava je rozhodujúca 🙃
Kľudne nech si to dá 40nička, ktorá má štíhle a pevné brucho a naopak plnoštíhla pubertiačka by to nosiť nemala🤔 Ale to je len môj názor, nech si každý nosí čo chce 😎

momoftwo
30. mar 2023

@linki90 nieco taketo by som volila..ku crop topu by som si asi nedala sortky a ked tak, iny strih nech to neposobi tak “lacno” 🙂

nicicka
30. mar 2023

Ja mam viac a minulý rok som začala nosiť. Tento rok neviem ci postava dovolí. Ale mne sa to paci aj na plnsich babach

maryskas
30. mar 2023

ja nosim, ale len ku kratasom, sukni, ktore su vyssie ako pupok 🙂

omama40
30. mar 2023

@liusa82 tak ked sa autorka pytala,napisali sme svoje nazory.vacsina sa priklonila ze toto nie..uz je na nej,ako sa rozhodne.ty sa riad podla seba.

stanulienkat
30. mar 2023

Po 30 je to uz na zvazenie. Ja som uz nenosila a to som stihlucka. Ty mas na to aspon postavu, ale co clovek niekedy vidi chodit po meste-neviem ci sa smiat, ci plakat, ked si to oblecie tucna zena. Mnohe nemaju sudnost.
Este si to chvilu mozes dovolit, neskor je to uz trapne, az smiesne na babach napr po 40-tke.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mmoni89
30. mar 2023

@linki90 tak v prvom rade záleží ako sa ty cítiš, aj keby si mala na sebe vrece 😄ale nie vážne, tiež mam 33 a ja by som to nenosila, nemám síce ani takú super postavu ako ty ale mne sa to nepáči takže by som to nenosila a tiež pri 3detoch už si myslím ze sa mi to ani nehodi 😄ale, to ci to ma niekto druhý oblečené je mi to jedno. Takže hlavne rob tak ako to citis

ell_mala
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
poslednepogo
30. mar 2023

@linki90 podľa mňa nosiť áno, ale tak na doma, na zahradu, na dovolenke🙂

lulu2020
30. mar 2023

@linki90 mne sa crop topy pacia, kludne aj v "zrelšom" veku. Ale nie v takejto kombinácii. Mne sa to paci ked je uz potom dlhy spodok a zasadne len s oblečením s vysokým pásom, aby netrcal pupok. Napr. takéto niečo. A samozrejme musi byť na to postava (co ty máš).