Som urieknutá?

26. mar 2022

Ahojte. Bola som s deťmi na výlete, a dnes som si všimla 2 ľudí ktorí sa uprene na mňa pozerali... V reštaurácii nejaký muž, a v autobuse nejaká žena, od tej ženy mi to bolo viac než nepríjemné, až ma poty zaliali.. teraz ma strašne boli hlava, je mi zle od žalúdka a prehnalo ma, môžem byť urieknuta?

dskjhfdlkdjhl
26. mar 2022

Ak tomu veris, tak mozes. Ja takym veciam neverim, takze ja by som pricinu hnacky hladala v blbom jedle, pripadne su mozne aj nejake virozy.

xsimonkax
26. mar 2022

Čistec uvar a pretri si 3x oči a je to

dskjhfdlkdjhl
26. mar 2022

@xsimonkax preco tri-krat?

simona_11
26. mar 2022

Určite môžeš byť urieknuta ak na to veríš. Tak isto ako sa ti môže " "stať z očí ".

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klip0
26. mar 2022

Absolútne tomuto neverím, ale verím že ľudská psychika je silná zbraň a keď si nahovori niekto že ho uriekli, tak mu bude aj reálne zle. A keď bude veriť tomu že nejaké uhliky, ocikana plienka, alebo neviem čo mu pomôže, tak mu aj naozaj prestane byť zle.

slovakboy
26. mar 2022

Myseľ si vie vytvoriť rôzne bludy nedovoľ jej to. To čo robili oni je jedna vec dôležité je ako to vnímaš ty. Možno na teba len pozerali možno si sa im zdala známa a možno ťa aj chceli urieknut. Tvoja myseľ si pripustila malinkú myšlienku že ťa uriekli a že možno to aj funguje a začala v rýchlom slede robiť podvedomú paniku. Z tej ti je zle. Je to podvedomie. Treba pripadne urieknutie odmietnuť. Aj tie babské recepty so zápalkami a kadečím fungujú lebo pracujú na rovnakom princípe. Je to všetko len placebo. Aj negatívne v prípade tých čo ťa uriekli aj pozitívne v prípade že pôjdeš za niekym aby ti odrobil. Ale moze fungovať. Mne raz v zahraničí jedna nepríjemná žobráčka niečo porobila nad hlavou a povedala niečo hnusne. Lebo som jej nechcel dať peniaze bola nepríjemná. Nevedel som čo urobila a indický nerozumiem ale napadlo ma či nie náhodou pocarovala. V lietadle mi prišlo potom zle a bolo mi zle až do večera. Povedal som ale že tomu neverím a prešlo to. Teraz by som už postupoval inak. V momente keď si myslíš že ti niekto praje niečo zle postáv sa smerom k nemu obráť ruky dlaňami smerom od seba v mieste hrudníka - srdca a odtlač ich od seba ako keby si odtláčala negatívnu energiu od seba. A povedz aj nahlas tieto slova: “odmietam zlo neprosím, choď preč” nepraj zle danej osobe a nezaklinaj ju. Len odmietni zle myšlienky. A uvedom si že čary neexistujú existuje však myslenie ktoré moze byt dobre a pomáhajúce ale aj zlé a poškodzujúce. Ak si zvolíš to prvé bude ti fajn a žiadne porobenia sa ťa nedotknú. Budeš ako chrabrá bytosť láskavá a pod ochranou anjelov. Ešte si skontroluj svoju psychiku či náhodou nemáš často take myšlienky že ti chce okolie zle. Aby to nebola začínajúca schizofrénia. Neboj sa ak je to len teraz tak nič ti nehrozí. Sú take samotesty na internete možno. Lebo viem že na depresiu sú.

simona92101
26. mar 2022

Niektore deti a ludia su na to citliví,staci ze ma niekto neprijemny prenikavy pohlad a mozes to citit..uvar caj cistec,normalnr kupis v lekarni,a prejdi si nim 3x tvar smerom von,mozes este povedat formulku: vsetko zle nech odide prec. My sme tak deti vzdy kupali v nom,ak ostala kalna voda,tak bolo urieknute

diewcatqoo
26. mar 2022

Nabuduce musis na cumiacich vystrcit prostrednik alebo aspon vyplazit jazyk, nebudes potom urieknuta 🙂

kandelabra
26. mar 2022

ja som minule čakala v obchode v rade na pokladňu. Jedna ženská sa na mňa uprene dívala, nie zrovna príjemne, v živote som ju nevidela tak som tiež rozmýšlala prečo. Vyjasnilo sa mi keď pozdravila môjho chlapa a pustila sa s ním do reči, bola to priateľka nejakého jeho kamaráta a asi taký ten typ čo musí vedieť všetko, tak zvedavosť ju nepustila, musela si obkukať čo som zač. Tým chcem povedať, že za pohľadmi by som skôr hľadala nezaomalenosť a potrebu strkať nos úplne všade a nie prekliatie. To že ti dnes nie je dobre s tým vôbec nemusí súvisieť, mohla si na výlete chytiť nejaký vírus.

autor
26. mar 2022

Nikdy som ešte urieknuta nebola, ale teraz toto co sa stalo, ani nie ten muž ako ta nesympatická žena, no hrozne niečo

kiwi3
26. mar 2022

jedna riesi vesticu, druha urieknutie... to je sila, ludia. sme sa od stredoveku daleko neposunuli

lavinis
26. mar 2022

🙄🤦‍♀️

zivotgombicka
26. mar 2022

Sorry, ale vsetky tieto "urieknutia" sú podľa mňa riadny úlet. Prečo, keď je niekomu zle, tak sa ako prvé začne zamýšľať nad tým, že ma musela urieknuť žena z autobusu, lebo sa na mňa pozerala? :D Hlava mi to neberie. Keď mi je zle po výlete, tak ako prvé mi napadne, že je to z jedla, z cesty autobusom, možno celková únava po akčnom dni, vírus ... má to milión racionálnych vysvetlení. Tiež v autobuse hocikedy "vypnem", len tak sa pozerám jedným smerom, ani neviem načo, tak dúfam, že dáky človek, ktorý je náhodou v mojom zornom uhle, tu potom nebude riešiť oo internetoch, že som ho uriekla svojím pohľadom 🙈 a najlepšia rada, ktorú večne čítam pri takýchto otázkach ohľadom detí, že "pretrieť očká ocikanou plienkou" 😂 to ma vždy dostane

zuzanka.zuzu
26. mar 2022

@simona92101 kalná voda po kúpaní asi nebude z chemických reakcií zloženia vody + baktérií ľudského tela, ale urieknutia, však prirodzene, to dá rozum 🙈🙏

simona92101
26. mar 2022

@zuzanka.zuzu vy ked sa doma kupete,tak ste taky spinavi,ze mate tmavo hnedu vodu s usadeninami na dne vane? Prosim vas,je to caj,bezne sa predava v lekarni, pouzivala to este nasa babka, neviem preco komentujete.tak ako niekto ma cervenu stuzku na kociku ci veri modlitbam, tak niekto veri v urieknutie...

ninusa221
26. mar 2022

Myslim si že urieknuta niesi teraz je nieco vo vzduchu u nas tento tyžden ma skoro kazdy kŕče kaká a grcia 😅😂 tak si kup coca colu

martina1201
26. mar 2022

Nemyslím si že si urieknuta. Možno máš úpal a z toho bolesť hlavy a zle od zaludka. Bola si v reštike nemuselo ti niečo nezapasovalo. Čo sa týka toho upreneho pozerania. Občas sa ľudia zahladia a nevnímajú. Prípadne sa zahladia a snažia sa spomenúť si či poznajú daného človeka. Istotne by som to nepovažovala že ti chcel niekto ublížiť.... Daj si lieky na žalúdok, nasad diétu a na hlavu studený obklad. Ráno bude lepšie.....

leria
5. aug 2023

@slovakboy nahodou som natrafila tu na Vas koment, kedze hladam tu nieco na tuto temu....v poslednom case mam ten pocit, ze mi niekto praje zle....vo vasom prispevku som v podstate nasla to co som potrebovala a sa s tym stotoznujem....len si poviem, ak mi niekto praje zlo, nech sa odo mna odvrati 😉 ale sranda je, ze malo kto sa zamysla nad tym, ak mu byva zle, ze mozno sam vysielal nieco negativne a sa mu to vracia ako bumerang, lebo ten druhy sa brani....takze aj sami musime na sebe pracovat a byt prajni, lebo malokto si prizna, ze nie je v tomto smere dokonaly 😉 ocenujem ak si niekto najde cas a svoju pozitivnu energiu venuje na pomoc druhym....prajem Vam vsetko dobre 😉

bluka2
5. aug 2023

Self fulfiling prophecy