Som nespokojná s objednanou tortou

15. júl 2022

Ach baby, objednala som malej tortu aj s postavičkou na vrchu a som veľmi sklamaná z toho ako to vyzerá. Vôbec to ani len nešlo okolo predlohy- fotky ako to malo vyzerať. Nechcem pôsobiť nevďačne, ja si samozrejme cením jej robotu, dala si s tým určite veľa námahy ale ta torta je proste hrozná, farba tiež nesedí ale to by sa ešte dalo prežiť len ta postavička vyzerá ako keby to modelovala moja mala dcéra 😫 hanbím sa ukázať na oslave s takou tortou. Už som to aj celé zaplatila ale mám chuť si aspoň časť peňazí vypýtať naspäť nakoľko si idem dať postavičku znova zrobiť niekde inde za zas ďalšie peniaze navyše. Myslite že mám pýtať naspäť alebo nechať tak ?

amy2807
15. júl 2022

jasne ze to nenechaj len tak..ja som mala cosi podobne pred rokom s tortou pre otca..objednali sme mu tortu presne podla predlohy..vypytali si za nu nekrestanske peniaze a to co nam dali to okolo tej torty ani len neslo..to bol hnus proste..volala som tej pani a vypucovala zaludok ze ci si mysli ze za tie peniaze sme chceli toto..tak sa ospravedlnila a poloviu penazi nam vratila

kabinka11
15. júl 2022

Keď si to neriešila hneď ako si to platila, tak už by som asi nechala tak. ☹️

autor
15. júl 2022

@kabinka11 ja som si to zaplatila dopredu ked som tortu ešte nevidela 😔

kabinka11
15. júl 2022

Aha, tak to je iná situácia.

autor
15. júl 2022

@amy2807 no ako poraziť ma ide lebo to absolútne nesedí s tým obrázkom čo som chcela

amy2807
15. júl 2022

mas pravo za svoje peniaze dostat to co si si zaplatila..to takto ked bude kazdy odrbavat a mysliet si ze vsak sa nepojde stazovat a mi to prejde tak kde prideme?..

amy2807
15. júl 2022

a kludne jej povedz ako ja tej cukrarke ze ked sa nedohodneme tak tu fotku vycapim na net a oznacim ju tam..aku ma pracu

zuzubb007
15. júl 2022

Ved ukaz nam fotku, mozno nebude az taka zla, zhodnotime to

autor
15. júl 2022

@amy2807 ved práve že som si ju vybrala preto lebo mala dobré recenzie, len naozaj táto sa jej vôbec nevydarila...

autor
15. júl 2022

@zuzubb007 môžem poslať do správy ? nechcem to zatial nejako zverejňovať

amy2807
15. júl 2022

ja to iste..preto som si aj ja vybrala..a tie torty na obrazkoch mala krasne..jedna tam bola presne pre nasho ocina a ta bola asi najdrahsia lebo poschodova a nazdobena..ale presne tu sme si objednali zaplatili zalohu..prisli sme si po tortu dala nam ju v krabici vypytala zvysok penazi a isli sme domov..doma otvorili a skoro nas slak trafil

majki_ki
15. júl 2022

Mňa by tiež zaujímalo, ako vyzerá tá torta. Ak môžeš pošli mi foto 🙂

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkamatka7
15. júl 2022

Normálne upeč svoju.

janinah
15. júl 2022

Ja by som ju ani neprebrala.

nafka0483
15. júl 2022

Tiez ma zaujima ako vyzerala predloha a co upiekla.

autor
15. júl 2022

@katkamatka7 ja piecť neviem a zdobiť už vôbec nie...

autor
15. júl 2022

@majki_ki poslala som ti 😀

majki_ki
15. júl 2022

Vies čo, úprimne fakt som čakala horšie :D toto podľa mňa nie je také strašné, aj keď od predlohy to na poriadne ďaleko... Určite by som sa ozvala, že som nebola vlekom spokojna

autor
15. júl 2022

@majki_ki no mne sa ta postava proste nepáči :D vyzerá to smiešne aj kamoške som poslala že či som len ja taká náročná ale tiež sa smiala že to čo je

thereisabear
15. júl 2022

Pošleš aj mne? Tiež by ma to zaujímalo. Stalo sa mi čosi podobné, ale nakoniec som to nijako neriešila, ostatní z rodiny problém nevideli, im to bolo jedno 🙂

4444mono4444
15. júl 2022

Že sa nehanbila tá stvoriteľa tej postavičky ,ak to nevyzerá tak 🤷🏼‍♀️😏

autor
15. júl 2022

@thereisabear poslala som ti 🙂

autor
15. júl 2022

@4444mono4444 vôbec to nevyzerá tak ako má 🙄

kabba
15. júl 2022

Ja peciem torty a urcite je na mieste pozadovat bud opravu, alebo potom upravu ceny. Neviem, ake velke rozdiely su v predlohe a ako vyzera original, no ak nie si spokojna, cim skor sa jej ozves, tym vie viac s tym urobit este, alebo ked nevie, tak nech zlavi, lebo ty budes mat s tym dalsie vydavky.

kabba
15. júl 2022

Ak ta dopredu neupozornila na fakt, ze taku tortu este nerobila a nevie, ci bude vediet presne napodobnit. Ale ak nie, tak trvaj na nizsej sume.

pribinak
15. júl 2022

Daj foto

veronikaszabova
15. júl 2022

Ved sem daj foto.

thereisabear
15. júl 2022

Chápem tvoju nespokojnosť. Akože za mňa to nie je také strašné, čakala som horšie. Postavičke chýbajú "stehná", preto vyzerá tak zvláštne, inak by nebola vôbec zlá. A pritom taký detail.

lindous
15. júl 2022

Píšeš, že mala dobré recenzie, ale čo foto jej prác? Lebo väčšina cukrárok má proste svoj rukopis a keď vidíš, že postavičky robí napr. skôr "animovaným" štýlom s vypúlenymi očami, nemôžeš asi od nej očakávať nejakú hyperrealistickú postavičku napr.... Pýtala by som nejakú kompenzáciu, ak máš pocit, že na základe foto čo si od nej tôrt, ktorými sa prezentuje by to vedela aj lepšie a je to odfláknuté, ale asi by som sa neozyvala ak je to jej štýl a ja som si ju aj tak vybrala...bez foto ťažko posúdiť 😅