Som jediná, ktorá nerieši Silvestra a ani Nový rok?

31. dec 2023

Som jediná ktorá nerieši Silvestra a ani nový rok? Každý z toho robí obrovské halo a pritom sa nič okrem čísla nezmení…

egonsk
31. dec 2023

coby sa nezmenilo, zmeni sa. Dane, uroky, odmeny, ceny v obchodoch... atd.. koopec veci sa zmeni na buduci rok 🙂

martul
31. dec 2023

Aj si si všimla, že dnes je tu už táto téma asi miliónkrát?

ivik4
31. dec 2023

Pisala som tu dnes rovnaky komentar, nejdem sa pokakat kvoli zmene jedneho cisla. Ale ja to tak beriem uz od maleho dietata, nic so mnou Silvester nerobi, vsak sa nic nemeni lusknutim prsta

cyberk
31. dec 2023

Pre mna to je den, kedy si mozem otvorit detske sampanske 🤣 (ak nebudem v tom case - o polnoci, spat)

viestta
31. dec 2023

Neriesis Silvestra, neriesis Novy rok, neries ani ostatnych ci riesia ci neriesia.

bublinka1426
31. dec 2023

@egonsk to sme moc nechceli pocut a najviac ma tesi veta, budes o rok starsia :D

neviditelnypes
31. dec 2023

Ja budem oslavovať v noci z 2. na 3. januára perihélium (príslnie) - budeme pre rok 2024 najbližšie k Slnku - tomu hovorím sviatok! Nie tieto vymyslené rozprávky pre malé deti. 🙂

(oslavovať budem formou spánku haha)

zuzulka558
31. dec 2023

My oslavujeme až 3.moje narodeniny,,, teraz ako každý iný večer až na to ze sa šampanské chladí nech cinkneme a ideme spať

riesska123
31. dec 2023

Mne osobne príde strasne také divne že rok prešiel jak nič a je ďalší a že koľko sa toho stalo a vlastne ako boli nejaké veci inak ako minulý rok a ani by ma to pred rokom nenapadlo že sa niečo také stane 😀 inak neriešim

loliki
31. dec 2023

Ako že neriešiš, keď práve to riešiš, že je Silvester?

vilma7
31. dec 2023

Ja riešim len 1.1. Keďže ma syn narodeniny a dokonca aj švagor 🙂

prunee
1. jan 2024

Urcite nie si sama, napr. aj moja mama je na tom rovnako 😉.

erikavesela
1. jan 2024

@egonsk toto, co pises nastalo zmenou vlady a nie rokom 2024

eva8
2. jan 2024

Velmi sa tesim, ked mozem niekoho k nam pozvat, pohostit a tesit sa, ze sa citia u nas dobre, mame vyhlad na ohnostroje.
Ked som sama, bezna noc 🙂
Tento rok mi bolo velmi luto, ze niekde vyuzivaju pusny prach na ohnostroje, inde na zabijanie 😔