Sny o duchoch

29. aug 2021

Ahojte viete mi prosím vysvetliť čo znamenajú sny o duchoch ? Ja viem je tu isté veľa ľudi pre ktorých sny nič neznamenajú ale iste sa tu nájdu ľudia čo sa do snov rozumejú. Viac krát sa mi snívalo o duchoch o zle dokonca som sa pristihla ako kričím zo sna :( je to až desivé .... Čo to môže byť ? Prečo také sny ?

evita_g
29. aug 2021

Vyplavujú sa ti z podvedomia potlačené strachy? Úprimne, pochybujem, že tu ti niekto poradí, ale možno dobrý psychológ by pomohol.

autor
29. aug 2021

@evita_g myslíš že strach z duchov ? Ony sú v tých snoch taký demonicky :( nieje ich vidno ale ja viem že su tam je to desivé a neviem to ani popísať

simona139469
29. aug 2021

No takto. Všímam si to už dlhšie ale v noci sa vždy sníva iba to čo sa stane cez deň iba trochu prikrášlené. Alebo desivejšie. Fakt… minule som cestou od babky videla reklamu na aquapark a v noci sa mi snívalo o tom že sme tam boli. Alebo som pozerala nejaký film a v noci ten sen mal s tým niečo spoločne. No a tým myslím že možno cez deň na to nejak myslíš a vyhladavas odpovede až tak že sa ti tie sny vracajú a tak. Naozaj sny sú väčšinou niečo čo si cez deň prežila, na čo si myslela na čo si si spomenula alebo o čom si sa s niekym rozprávala. Áno, možno by bolo lepšie sa o tom porozprávať s odborníkom ak je to až o tom že kričíš zo snov a sú to až akokeby démoni ale skús na to možno nemyslieť a dostať to z hlavy a časom tie sny odijdu.

Na druhu stranu milujem mágiu a myšlienku tajomna takze z tohto uhla pohladu by mohlo ist o niečo magické. Ale skôr hľadaj logické vysvetlenia

dadulamamula
30. aug 2021

Ahoj aj mne sa už pár krát snívalo ze ako vo sne je prítomný duch ale nevidím ho, videla som len ako sa sami zavreli dvere a ze som hovorila ze to robí ten duch.. Duch ma symboliku ako živel a to je vzduch vietor.. Možno sa cítiš v skutočnosti sama, osamelá.. Jednoducho tvoje vnútro ti chce niečo naznačiť niečo ti chce povedať... Ja veľmi snom rozumiem, takže kľudne sa pýtaj 🙂

lavienocka
30. aug 2021

Tak mne sa snívalo a mala som také strachy v noci, nespavosť, zastavili sa hodiny a podobne, ale ja som veriaca, dala som posvatit byt a potom to už bolo dobre,

vestec_jozef
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vestec_jozef
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oreozmrizlinka
29. jan 2024

Ahoj Deje sa mi to neustále a mojej mamine sa to dialo tiež a išla k jednej pani a potom jej to prestalo ale to už bolo tak dávno asi 30 rokov dozadu ale teraz sa to deje mne tak spím s ružencom v ruke a pomáha to alebo som si kúpila kríž pod posteľ pomohlo to, len raz za čas budeš mať také sny ale to nevadí