Snívanie

lucka222
1. apr 2016

😵 Zakladám tému pre volnú diskusiu o snoch. Snívalo sa Vám niečo čo Vám utkvelo v hlave? Veríte na to že sen niečo znamená? Podeľte sa zo svojim snom a z názorom čo si myslíte že môže znamenať. 🙂

lucka222
autor
1. apr 2016

Ja osobne verím v to, že naše sni niečo znamenajú🙂
Príklad mne sa snívalo že som bola u rodičov v kúpelni. Pozerala som sa do zrkadla a česala som si vlasy.
V zrkadle vedľa mňa stál asi 4 ročný chlapec ktorý sa na mňa usmieval. Ale v skutočnosti vedľa mňa nebol. Nebála som sa ale čudovala. Mala som dobrý pocit z toho sna. A vlasy som si česala úplne inak ako mam vo zvyku. A čo podla mňa znamená?
Túžim po dieťatku a toto bol podľa mňa impulz že všetko je na dobrej ceste a čakajú ma pozitívne zmeny 🙂

ivett1
1. apr 2016

@lucka222 už je tu taká téma🙂 a je celkom dobrá ...sú tam aj výklady snov...😉
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/sny-2/

mirka822
1. apr 2016

Já mám za svůj život zatím jen pár snů, které si opravdu pamatuju a ten jeden byl taky o miminku 🙂 V době, kdy jsem ještě neměla partnera, ale miminko jsem chtěla 🙂 No a po čase se splnilo 🙂

pes123456
1. apr 2016

Všetky tieto témy o vykladaní snoch vznikajú kvôli nedostatku informácií v tomto smere.
Je smutné, že ľudia radšej otvoria snár ako keby sa naučili niečo o sebe a svojom tele, jeho procesoch...