Snehule Moon Boot

andrea140219
15. dec 2021

Žienky prosim Vas,
mate niektorá tieto snehule?oplatí sa investovať? Zvažujem kúpu ,no podmienka je aby vydržali čo najdlhšie.
Dakujem a pekny den prajem 🙃

sima338
15. dec 2021

Mala som, dobré aj dizajnovo pekné 🙂

lala123
15. dec 2021

@andrea140219 určite sú kvalitne a veľmi teple. Nikdy mi v nich nebola zima ale trocha sa mi v nich šmýkalo. Ale sú vyslovene do hor a do snehu , tak si zväz ako často si v horách . Na bežne nosenie aj do mesta su za tu cenu lepšie UGG a tiež ich môžeš aj do hor zobrať a fakt mi v nich zima nikdy nebola ani pri dlhých prechádzkach s kočíkom.

lala123
15. dec 2021

@andrea140219 až teraz som si vsimla, že ty chceš ten menej robustný model ja mam take mohutnejšie preto som písala, že skôr do hor ale tieto podľa mna aj na bežne nosenie su

sashabb
15. dec 2021

Mám s kožušinou na vrchu. Sú fajn, teplé, dobre sa obúvajú, no osobne by som si počkala na zlavy 🙈

andrea140219
autor
15. dec 2021

Ďakujem Vám pekne , kupim až v "povianočných" zlavách 🤭

engynka
15. dec 2021

@andrea140219 ja mam presne tieto. Dlho som sa takemuto typu topanok vyhybala. Ale mam dieta behame po vonku a teda musim povedat ze su perfektne. Vobec mi v nich neni zima, myslela som, ze och budem nosit len do snehu (ved su to smehule) - nosim ich furt lebo su fakt teple a pohodlne. Navyse mam extremne chude lytka a ku podivu vobec nevyzeraju na nohe take obrovske. Aj vonku sa ma uz hadam dve zeny pytali co su to za boty a ake su, vsetci mi ich chvalia. Fakt odporucam, budes spokojna 😉
Ja som ich kupila cez about you ked bol ten 50% wohoo kod. Takze super cena. Ale aj za plnu stoja za to.