Sneh v spreji na umelý stromček

edessa
27. nov 2022

Ahojte chcela by som použiť biely alebo zlatý sneh v spreji na umelý stromček ale neviem ci sa mi to hneď neosucha prípadne či to vydrží aj do ďalšieho roka alebo sa to zmyje vodou resp. ci to necítiť...mate s tým niekto skúsenosť?vopred vdaka

mimisikum
28. nov 2022

@edessa Umelý sneh (biely) sa dá normálne kúpiť. Smrdí, keď ho na stromček striekaš. Ideálne je to robiť deň pred zdobením pri dobrom vetraní. Opadať opadáva ak sa so stromčekom manipuluje. Nechápem ako by sa mal zmyť vodou - ty stromček umývaš? Ja používam každý rok. Robím si aj ikebany a aj tie stiekam.

edessa
autor
28. nov 2022

@mimisikum niekto písal niekde že na ďalší rok vyzerá strašne tak že osprchuje stromček a potom nanovo nastrieka

edessa
autor
28. nov 2022

@mimisikum myslela som že keď nastriekam deň vopred že možno prischne ale asi nie teda

mimisikum
28. nov 2022

@edessa ja som striekala každý rok..pri skladaní a stavaní to opadalo, takže som len dostriekala..takže neviem posúdiť, či to vyzeralo strašne..

edessa
autor
28. nov 2022

@mimisikum dik za rady

lumarque
29. dec 2022

@edessa
@mimisikum ahojte dievčatá, ako ste dopadli s tým postriekaným stromcekom, nemáte nejaké fotky? Presne nad tým som tento rok rozmýšlala, ale nakoniec sme mali živý stromček. Ktorý sprej pouzívas? dakujem