Smrad z rifiel

adrianebrooks
6. okt 2020

Prosim Vas objednala som si rifle zo sinsay..strih super,vyzeraju mega ale ten smrad je tragicky..oprala som,nechala namočene aj tak velmi smrdia.To iste sa mi stalo už 2x ale ako ktore,objednavala som viac x už a niektore pridu OK niektore fakt nepochopitelne smrdia.Nejaky typ ako ten zapach odstranim?

hennyinnsbruck
6. okt 2020

Uff poznám, 1 rifle z primarku tiež smrdeli. Tiež som vyprala, nechala namočené v avivazi, a nič.. Asi po 5 tich praniach smrad zmizol. 🙏🙏

lubmar
6. okt 2020

Ja som take kupila v CA, nepomohlo ani viacnasobne pranie, musela som ich vyhodit, nakolko som uz nemala blocek, inak by som ich isla reklamovat🤔

suet1994
6. okt 2020

skús namočiť do octovej vody a potom vyprať 😊

krisbar
6. okt 2020

Myslim, ze hovorit tu o tom, v akych chemikaliach su tie rifle farbene nema vyznam. O tom, ze niekde su zeny, ktore nevidia svoje deti, ked tie rifle siju a zomieraju mlade kvoli tej chemii tiez.
Nechcem byt ekoterorista (ale neodpustim si), ale problem smradu tych rifiel je niekde v azii a nie u teba doma.

simca06022011
6. okt 2020

Octovu vodu a žiadnu avivaz na rifle 😉

kittykat22
6. okt 2020

alebo skus sanitol v prasku do predpierky.

adrianebrooks
autor
6. okt 2020

@krisbar Je mi to uplne jasne.Ja celkovo nepodporujem fast fashion.Kupujem z druhej ruky,dizajnerske znacky alebo sekace..ale taku basic vec ako su rifle sa bojim z netu a nechcem vyhodit 100vku za rifle pri mojom probleme ( zdravotnom) neustaleho priberania a chudnutia.Plne si uvedomujem to že to musi byt hrozne :/

kittykat22
6. okt 2020

@krisbar to by ma zaujimalo ake znacky nosis. Pretoze vsetky latky su z Ciny alebo Bangladezu. Latky sa u nas nefarbia. Tento problem musi riesit EU a je nutne zakonom obmedzit skodlivost farieb v obleceni ktore je k nam dovazane. Nejaka zmena od nas - bez sance. Myslim, ze vycitanim niecoho autorke prispevku, nic nevyriesis.

solange7
6. okt 2020

@adrianebrooks su to dost low cost znacky. Tie materialy pouzite vo vyrobe asi nebudu uplne kosher. Perfektne rifle maju v Zare. Kvalitativne neporovnatelne a paci sa mi, ze Zara mava rifle v perfektnych cenach, zvycajne od 15-30€. Ziaden smrad a material vyborny. Nerobim reklamu 😀 Dnes som si zrovna jedny, ktore som cely den na sebe nosila chvalila. Netlacia a dobre sa mi v nich sedi.

adrianebrooks
autor
6. okt 2020

@solange7 Kupijem rifle zo zary raz za cas,no mam problem s tym ze malokedy mi sadnu kvoli chudemu pasu a sirsim bokom..vzdy hore odstavaju..a zaru mam daleko a 5€ postovne mi pride sialene.No musi veru objednat odtial aj cez to,pretoze som tiez naozaj spokojna

janulik2008
6. okt 2020

@krisbar v niečom máš pravdu ale napr je rozdiel keď vojdem do H&M a CAA. V CAAčku je nehorázny smrad .... v HM ani nie. Napr ako tu mamičky LINDEX všade odporúčajú malej perieme pred tým ako oblečieme veci. Raz sme kúpili pyžamo preprali a HOP malá bola Modrá od neho ... čo tak farbu púšťalo 😒😒😒

janulik2008
6. okt 2020

@kittykat22 asi tak ... a nie každy si moze dovolit kupot dietatu Rifle slov znacka za nvm kolko € 🙂

lauriema
6. okt 2020

@adrianebrooks a to prečo tak smrdia pre pána kráľa? Už som inak viac krát toto počula ze smrdia rifle s tejto stránky, ale prečo nechaoem

adrianebrooks
autor
6. okt 2020

@lauriema Citala som vraj sa to stalo uz aj z New Yorkeru a podobnych..netusim,niekde pocuvam ze to striekaju proti potkanom ale aj chemikalie a farbivo asi

antija
6. okt 2020

@adrianebrooks
ano je to pravdepodobne z tych chemikalii ....treba si kupit macaciu podstielku, nasypat ju do kartonovej krabice, dat do krabice rifle a krabicu na par dni zatvorit ...potom dat oprat. (pre lepsi ucinok nasypat podstielku aj do vsetkych vreciek)

antija
6. okt 2020

@antija
macacia podstielka nasava pachy a vlhkost