Smoothie mixér

maxilou
2. jún 2018

Ahojte, prave mi zhorel moj stary smoothie mixer a hladam novy... Net mam uz prelustrovany cely a stale sa neviem rozhodnut. Mohli by ste mi hodit recenzie aky pouzivate a ci ste spokojne? Najradsej by som bola, keby mal sklenenu dozu cca 1,5L a vedel drtit aj lad. Uvitala by som k nemu aj nejaku malu nadobu,v ktorej rozmixujem mensie mnozstva orechov, ovsennych vlociek atd - ale to je az druhorade. Dakujeeeeem 🙂

maxilou
autor
2. jún 2018

@jachin dakujem, toto mam uz precitane a su to celkom stare prispevky. Na trhu je uz toho omnoho viac, skor ma zaujali novsie typy.

evaachesa
2. jún 2018

@maxilou ahoj ja mam Nutribullet Pro Family, 900 W a som s nim nad mieru spokojna .. ma malu aj velku nadobku .. mixuje lad aj semienka a vymixovane to mam do 6 sekund. Aj popratane mam raz dva, staci oplachnut a nic viac netreba 🙂 nedavno ho niekde mali v akcii .. skus pohladat 🙂

dianadia
2. jún 2018

My máme tiež Nutribullet a s ním spokojné obe s maminou 🙂

didush27
3. jún 2018

@maxilou ten co spominala
@evaachesa
Maju teraz v NAY v akcii

karkulka1
3. jún 2018

My máme vitamix a to je pecka

maxilou
autor
3. jún 2018

dakujem dievcata, nakoniec som objednala philips 🙂

nela6
3. jún 2018

@maxilou Philips nema zle veci poväčšine... Hlavne nech ma vysoke otáčky, fakt je to potom rozdiel

maxilou
autor
4. jún 2018

@nela6 ano, pozerala som hlavne vykon a otacky. Uvidime, som zvedava 🙂

sirius18
5. jún 2018

@maxilou Ahoj, ja mám ETA Activmix Team 1103 90000 .. Mixujem si v ňom prevažne smothie... Ale keď potrebujem rozmixujem aj orechy. Máš aj viac nádobiek a každá ma vlastný uzáver. Pred tým som mala mixér s viacerými nádobami a len jedným uzáverom :( Objednávala som si ho cez alzu ak by sa ti zdal drahý, pohľadaj zľavy na www.kuponyzdarma.sk

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska569
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka3213
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunset65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karima512
29. máj 2023

ja mam vitamix od vitariana a som spokojna s nim, uplne najemno dava aj tvrdu zeleninu ,mrazene veci a oriesky