Smola? Zlé obdobie? Nič sa mi nedarí 😞

mia37
30. apr 2019

Ja neviem co si o tom mam mysliet...uz dlhsie sa mi nic nedari. Ale nie len to, kde idem su same hadky, stale natrafim na nejakych neprijemnych ludi. V autobuse, v obchode....Idem z choroby do choroby. No vsade len smola. Mali sme ist na dovolenku, tak sme sa vsetci tesili..den pred odchodom dcera mala uraz, celu dovolenku sme boli v nemocnici. V praci, doma same hadky. Nic, nic sa mi nedari, do vsetkeho co sa pustim zle dopadne. Ja uz neviem. :(

oliolijanka
30. apr 2019

@mia37 No vidis a prisla si sem a tu su same mile dievcata a mame ta rady. Cary mary fuk a uz si odcarovana🙂
Od dnes ta cakaju iba pekne veci!
😊😘

mia37
autor
30. apr 2019

@oliolijanka Dakujem😉😘

0silvia0
30. apr 2019

@mia37 no tak si tú smolu teraz vyčerpáš, a ďalších 25 rokov budeš mať pokoj a šťastný život.
Život je aj o tom, že niekedy sa stávajú nepredvídateľné veci. A nepríjemných ľudí v autobuse a v obchode môžeš veľmi ľahko odignorovať, alebo im ty sama môžeš spríjemniť deň milým slovom alebo úsmevom.

mia37
autor
30. apr 2019

@0silvia0 zobrala som si par dni volno...mozno ked uplne vypnem a nikde nebudem chodit to prejde..

mamina_25
30. apr 2019

@mia37 ahoj,tiez mam ten pocit...a ja som na tom este horsie,vcera som dostala vypoved z prace,ktora ma pomerne bavila,bola blizko,vyhovovali mi smeny a mala som tam super kolektiv a hlavne staly prijem...a teraz mozem ist odznova a ktovie,ake to bude inde ☹ dufam,ze sa na nas coskoro usmeje stastie a budeme spokojne 😉

mia37
autor
30. apr 2019

@mamina_25 o to ma mrzi, neostava nam nic ine len pozitivne mysliet..aj ked niekedy to je fakt tazke. ja si stale dookola hovorim...raz musi vyjst slnko!

mamina_25
30. apr 2019

@mia37 dnes idem dat skontrolovat lotto,ej keby aspon 1000 eur skocilo 😀 hned by ma presiel vsetok smutok 🙂

darinks01
30. apr 2019

@mia37 treba mysliet trosku pozitivnejsie, je fajn vidiet na vsetkom zlom aj nieco dobre, tiez sa ucim vidiet aj na spatnej veci tu druhu lepsiu stranku, ci ma to nieco naucilo, co mi to dalo, ci som sa poucila a tak dalej 🙂

emma_932
30. apr 2019

B je spravne. zle odbobie, o chvilu bude zase dobre. vsetci mame taketo obdobia. raz jeden mudry clovek povedal: "s.rem na to." a zil stastne a spokojne kym neumrel 😝

mia37
autor
30. apr 2019

@mamina_25 prajem...😘❤️

mia37
autor
30. apr 2019

@emma_932 to si zapamatam 🙂 vdaka

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
frota3
30. apr 2019

@oliolijanka je to smutny, no zaroven aj krasn ypribeh, lebo takto si clovek uvedomi, ze aj ked sa mu vidi, ze je na kolenach, furt sa najde niekto, kto je na tom este horsie, no ide dalej ako sa hovori

weronyqa
30. apr 2019

@mia37 nie je ľahké negatívne veci ignorovať, a nevidím nič zlé na tom, ak si človek pripúšťa, že nemá dobré obdobie a obkolesujú ho negatíva... problém je v tom, že svet nie je čiernobiely, a rovnako dôležité je všímať tie pozitíva, ktoré sa ti v tomto období dejú ako tie negatíva. Predpokladám, že tvoj výrok o chorobe nehovorí o tom, že máš tak zlé zdravie, že máš nevyliečiteľnú chorobu. Rovnako ako aj tvoja rodina znie, že je vlastne zdravá. To, že ste dovolenku museli teraz zrušiť, neznamená, že nemáte dostatočné zdroje ísť na dovolenku neskôr... To, že stretávaš mrzutých ľudí na ulici, neznamená, že okolo teba neprechádza niekto, kto má dobrú náladu, len si to pravdepodobne nevšímaš. A verím tomu, že ťa máš okolo seba plno pozitív, ktoré momentálne nevidíš a môžeš byť za ne vďačná

rakuten555
30. apr 2019

@mia37 ja som tiež mala také obdobie ,nič sa mi nedarilo,práca zle,vzťah sa kazil ,aj tam kde sa malo niečo podariť sa nepodarilo,až nakoniec mi jedna pani povedala ze priateľova sestra nám dala prekliatie čo je momentálne veľmi rozšírené. Tak som si dala urobit očistny rituál a postupne sa dávalo všetko do poriadku.Ocistne rituály neposkodia a aspoň tie negat.energie sa znegujú.

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mia37
autor
30. apr 2019

@oli18 co to je JPP?

oli18
30. apr 2019

@mia37 agentúra " Jedná pani povedala"😅

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1radula1
30. apr 2019

@mia37 každý máme občas zlé obdobie, ale netreba byť negatívny, sila myšlienky naozaj funguje, ak budeš neustále zúfať nikdy sa toho nezbavíš, stačí aby si si na každom dni našla niečo pekné. Nový deň, nový začiatok, nové šance, nové možnosti. 24 hodín, ktoré sme dostali vieme využiť aj lepšie ako chorý v posteli alebo trápením sa no nie? Hlavne nestrácaj hlavu, drž sa prajem vám veľa zdravíčka a aby bolo lepšie 🙂

mia37
autor
30. apr 2019

@1radula1 Dakujem.Mas pravdu. Ja sa sama na seba hnevam ze ma to tak vzalo. Ako mi jedna kamoska dnes povedala...,,Stale moze byt aj horsie,,😂😂😂😂

drozdajkahra
30. apr 2019

@mia37 všetko to je v hlave, skús si prečítať knižku "Ako si správne priať" tenučká knižka dá sa nájsť zdarma aj na nete, možno prídeš na iné myšlienky, mne to pomohlo 🙂 veľa šťastia

mia37
autor
30. apr 2019

@drozdajkahra Dakujem, idem pohladat...aj tebe vela stastia😉

asurajka
30. apr 2019

Neviem ci je spravne pisat to tu na tomto fore. Vacsinou sa ti tu vysmeju, potupia, urazaju a mas sa v konecnom dosledku este horsie ako predtym, CEST VYNIMKAM. Ak Ti mozem poradit, neber si to prilis k srdcu. Taketo obdobia zazivame obcas vsetci, po burke vzdy vyjde slniecko. Nebud smutna, bud poziitivna a vsetko bude dobre. V zivote su krasne chvile aj tazsie obdobia. Hadky su viac-menej normalne, preco a skym sa hadas? Vsetko sa da vyriesit, treba sa pocuvat navzajom a nehadat sa, hlavne pred detmi nie, nie je to dobre. Medituj, citaj, venuj sa tomu co ta bavi, urob si kupel a relaxuj. Psychika je velmi dolezita.

nat_alia
11. feb 2024

@mia37 a hlavne nastavenie mysle, clovek sa doslova zmota ako sa mu nedari a potom naozaj
Mala som pekne obdobie ked som sa kazde rano zobudila a povedala som si: dnes bude krasny den...a ta mysel sa tak nastavila a bolo dobre 🙂 povedzte si : a oddnes smolu nakopem! A postupne sa snad veci zlepsia🤞🏽