Smartfóny - skúsenosti

simca1106
15. feb 2021

Ahojte, prosim ake mate skusenosti s terajsimi smartfonmi ?
Odjakziva pouzivam Samsung, teraz mam pocit, ze su sialene predrazene a rovnako splnaju ucel ako Xiaomi.
Mate niekto skusenost prosim ? 😊
Dakujem

nika82
15. feb 2021

ja uz mam 2 xiaomi a pojdem aj do tretieho

janai1
15. feb 2021

Ja mam už 2x huawei... Dve kamošky zas nedajú dopustiť na xiaomi 😀 Kolegyňa zas zarytá na Samsung 😀 Brat s priateľkou iba Iphone
každému vyhovuje iné 💁‍♀️

lilyianka
15. feb 2021

@simca1106 každý je na iné, moj muž len iphone ,ja zase len samsung, ale zato môže tiež muž, lebo pred 5r mi kúpil s7edge a proste za mňa výborný....teraz pokukuje pre mňa ten s21

simca1106
autor
15. feb 2021

@nika82 a aky si chces zobrat najblizsie ?

simca1106
autor
15. feb 2021

@janai1 hej to asi fakt kazdy ma ti svoje. Ja nedam dopustit na samsung, ale pride mi hrozne vela davat tolko penazi za to 😏 tak som myslela, ze najdem nieco rovnako dobre za menej penazi 😁

nika82
15. feb 2021

@simca1106 Xiaomi Redmi 9 alebo Xiaomi Redmi Note 9 Pro

noemi155
15. feb 2021

@simca1106 za mna jedine iPhone
Najlepsi mobil
Tiež som sa vždy vysmievala,že jablko jablko,ale až keď som ho vyskúšala iný by som ani nechcela
Radosť mat taký telefon 😍

tyrkysova_kobyla
15. feb 2021

@simca1106 zacala som s Xiaomi v roku 2015, vtedy este na SK nebol okolo nich taky boom a ten, co som chcela, putoval az z Ciny 😅 teraz mam uz rok druhy mobil od Xiaomi a nemenila by som, pomer cena a kvalita je skvely. A okrem mojej familie ma aj kopec kamosov Xiaomi 😉

natyreggae
15. feb 2021

Zamňa samsungy úplny strop najviac😍😍👌👌👌👌mám A51 a je skvelý

luciab987
15. feb 2021

@simca1106 ja som mala to iste. Odjakziva samsung, ale momentalne nie je tolko penazi, koncil mi pausal tak som vzala huawei p40lite. Celkom som spokojna. Ale uprimne, samsung je samsung 😁.

mareka49
15. feb 2021

Zlatá stredná cesta. Huawei, honor.
Teda tie s Google balíkom ešte.
Cena výkon naj naj naj

nelca84
15. feb 2021

Ja tiez len samsung 👌

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenajezova
16. feb 2021

Ja som predtým mávala Samsung. Teraz už viac rokov len Huawei....

zuzinapipina
16. feb 2021

@simca1106 tak ja som mavala pred par rokmi len samsung, a teraz mam uz 2 huawei. A tento posledny mam uz 4 rok. Chcela som si kúpiť na vianoce iphone, brat mi ho dal vyskúšať na mesiac, ale teda moj zlatý huawei. Mam sice rozbity display(preto som chcela novy) , ale pokial pojde, budem ho mat stále, lebo je perfektný a dam si opraviť len display. Baterka mi vydrží 2 dni, niekedy aj viac ked som neni moc na mobile. A som si povedala, ze nebudem chodiť s tym trendom, kazdy rok, alebo kazdy pausal novy mobil.. Pokial pojde tento, budem ho mat 🙂 tak za mna jednoznačne huawei, ale myslím, ze je to o zvyku. Akykolvek mobil si kupis, a bude lepsi nez ten starý, tak si zvyknes na neho a bude pre teba ten naj. Preto myslím, ze pre kazdeho je ina znacka ta naj.

moneee
12. mar 2021

@nika82
Píšeš že máš skúsenosti s xiaomi... Videla som pár fotiek s redmi note a v ľavom rohu mali uvedene že to bolo fotenie týmto telefónom. Dosť mi to tam prekážalo. Nevieš či sa to dá nejako nastavit, aby fotka nebola označená akým telefónom bola fotena? Alebo je to proste na každej fotke? Ináč už si sa rozhodla pre niektorý xiaomi redmi?

nika82
13. mar 2021

@moneee Otvor foťák, vpravo hore sú tri pomlcky podsebou, otom vľavo na ozubené koliesko a tam na vodoznak

nika82
13. mar 2021

Ešte telefón nemám úplný vybratý môžem brať až o pol roka

fino
13. mar 2021

Vždy to bolo iba o značke.
Ja mám odolný mobil a iný nekúpim.
Neriešim pády ani vodu či prach.

0silvia0
13. mar 2021

@fino mozes byt konkretny?

fino
13. mar 2021

@0silvia0
CAT S61
CAT S62
DOOGEE S40

0silvia0
13. mar 2021

@fino diky, myslela som si, ze to bude cat...

moneee
13. mar 2021

@nika82 ďakujem. Takže ide to. Aj mne sa redmi note 9 pozdáva.

nika82
13. mar 2021

@moneee este podla mojich parametrov by mohla byt Motorola Moto G9 Plus, Motorola Moto G9 Play, a zo vsetkymi prizmurenymi 4 ocami mozno Samsung Galaxy A12, ale to by musel mat inu farbu nez ciernu

gta5man
24. sep 2023

Smartfóny sú v podstate rovnaké všetky keďže bežia pod androidom. Tam jedine kto na čo je zameraný. Niekto potrebuje fotiť, niekto výdrž batérie, niekto odolnosť… Takže je to jedno. Prešlo mi rukou všeličo. CAT má dobrú výdrž, Samsung je taký stabilný, Lenovo a Alcatel sa zasekávajú a mrznú, Motorola chvílu ide dobre potom začne sekať. Apple (iPhone) sú výnimkou v tom že nemajú android ale iOS teda iný operačný systém ale v podstate funkcie rovnaké. Ich nevýhodou je že tam neviete dať pamäťovú kartu. U Androidu sa zase viete prihlásiť len gmail účtom kým na iPhone môžete mať hocijaký mail (centrum, seznam, post, yahoo) proste že akýkoľvek. Ďalšia nevýhoda iPhonu je že cez bluetooth nemôžete len tak hocičo si poslať. Ako pri androide že to spárujete s hocijakým aj tlačidlovým a môžete si posielať fotky, hudby, aj z hocijakej Nokie na hocijaký androidový. Androidový pripojíte k počítaču ako usb klúč že si viete otvoriť pamäť telefónu a pridať hudby obrázky videá len tak z okna do okna, kým k iPhonu potrebujete špeciálny program.

Pokiaľ len tak bežne používate, je úplne jedno aky máte, len sa vyhýbajte Alcatelu a Motorole. Tie majú tendenciu mrznúť a sekať. Pokial máte špeci požiadavky tak si prečítajte o ňom čo najviac. Kto často pripája telefón k počítaču a pridáva/sťahuje veci, tak hocičo s androidom. Kto má spotify a tak môže aj iPhone mať.