Smart watch

elinka2018
6. mar 2022

Prosim vas o radu.Mam diabetes a chcem zacat pouzivat smart hodinky aby mi ukazovali glykemiu.Mobil mam samsung.Pouzivam glukozovy senzor Dexcom g 6.Len neviem ktorym smerom sa uberat kedze sa v tomro nevyznam.Dakujem za kazdu radu.

tncka
6. mar 2022

@elinka2018 myslis ze je rozumne sa ohladom glykemie spoliehat na hodinky?

simonah73
6. mar 2022

viem ze otec si to kupil tusim minuly rok pred narodkami. teda ak to je ten cip co sa dava pod kozu, no a po par tyzdnoch to zrusil, lebo to zle ukazovalo.

simonah73
6. mar 2022

a teda viem, ze to mal sparovane s mobilom. inak doma mame tri znacky smart hodiniek a ani jedny neponukaju moznost merania glykemie, a ani v papieroch k tomu nebolo spominane meranie glykemie, resp sparovanie so senzorom.

elinka2018
autor
7. mar 2022

@tncka Preco nie?
@tncka

simonah73
7. mar 2022

@elinka2018 no odpoved mas v mojich komentoch, pretoze to neukazuje tak ako by malo.

elinka2018
autor
7. mar 2022

@simonah73 Ale hodinky nemeraju glykemiu.Su iba ukazovatel glykemie.Urcite by som sa nesla spoliehat na meranie glykemie hodinkami.Senzor meria glykemia a ta sa mi zobrazuje na telefone a to iste robia hodinky.Len su potrebne hodinky s OS wear.

simonah73
7. mar 2022

@elinka2018 ved, hej, tak som to napisala, ze ani ten senzor neodmeria glykemiu tak ako ked si to merias s kvapkou krvi.

tncka
7. mar 2022

@elinka2018 ja nie som cukrovkar ale nespolahla by som sa na hodinky,toto je predpokladam dolezita vec a nemusi ti to dobre ukazat.