Smart Sassy od DoTerra - skúsenosti

bibka26
20. jan 2021

ahojte, má niekto skúsenosť s esenciálnym olejom Smart&Sassyod DoTerra ? z doterry mam on guard aj pepermint ale momentalne sa snazim po vianociach zredukovať váhu, pomáha to, kto má vyskúšané ? 🙂

kikidee
20. jan 2021

Ahoj, ja ho mam, ale este som ho nevyskusala🙂 teda iba ako chuti. Mal by potlacit prilisnu chut do jedla. Tak ak sa tu objavia nejake skusenosti, rada sa precitam🙂

bibka26
autor
20. jan 2021

@kikidee no to aj ja lebo predsa len stoji to nejake peniazky tak ci by sa oplatilo na nosne dutiny mi tie olejceky pomahaju len ci budu aj na chut :D

kikidee
20. jan 2021

@bibka26 ja ich mam celkom asi 40 doma a vcelku im doverujem vo vsetkom, co nimi riesim/liecim, ale toto mam asi stale este preto, lebo sa neviem vzdat sladkeho, a tym padom mozem uzivat hocico, je mi to nanic😄

ckatka
13. mar 2021

@bibka26 ja som sa zrejme vďaka tomu vyhla tehotenskej cukrovke. Mam nadváhu a cukrovku v rodine a poľa.som.kvapku s vodou každé ráno a super. Pribrala.som len 6kg a všetky ostali v porodnici

mariar
15. nov 2021

@ckatka v tehotenstve sa môže užívať,ale v menšom množstve? Lebo som sa zatiaľ nikde o tom nedocitala,či sa môžete užívať aj počas tehotenstva

ckatka
15. nov 2021

@mariar môže. Nič také tam nie je, čo by sa nesmelo, horšie veci prijímame do tela ako "normálnu stravu a výživové doplnky". Aako vravim...kvapku denne do džbánu alebo pohára s vodou som pila.