Smart hodinky z Kauflandu

andyja15
20. mar 2021

Ahojte, kúpili ste si minulý týždeň tieto hodinky ? Boli v akcii za super cenu. Tiež som si ich kúpila a bola veľmi spokojná do dnešného dňa kedy som zistila , že aj keď ležím v posteli a hýbem rukou ako pri behu tak sa mi veselo počítajú kroky. Neverím že sa také niečo môže vôbec predávať. Preto vás DJ prosím viete mi poradiť kvalitné hodinky čo počítajú kroky, kalórie atď? Samozrejme na cene nezáleží.S akými máte dobré skúsenosti? Ďakujem za radu ☺️

nikuska744
20. mar 2021

Pripnem sa

yvfkfk
20. mar 2021

Ja si fitness aj kroky riesim mobilom, ale ja neneosim ani bezne hodinky 🙂 sestra ma apple watch a nevie si ich vynachvalit

andyja15
autor
20. mar 2021

@yvfkfk ďakujem pozriem ich,no mne prekáža mať telefón stále vo vrecku.

simona1998
20. mar 2021

@andyja15 na Apple watch treba mat aj Apple telefón , pokial nemáte iPhone tak Vám to je na nič 🙂

petruldo
20. mar 2021

@andyja15 garmin, vysie rady, podľa financií.

janai1
20. mar 2021

@andyja15 ak máš iPhone tak Apple watch... Ak android tak za mňa garmin.. Ja mám vivoactive 4s

A inak veľa hodiniek ráta kroky aj pri sedení a len pohybe rukou 😉

andyja15
autor
21. mar 2021

@janai1 no to ste ma moc nepotešila.Ako môže počítať pri pohybe rukov.To je úplne choré. Potom ich nosiť na nohe,aby ukazovali pravdivo 😊 . Mám Android.

janai1
21. mar 2021

@andyja15 nuž to netuším 😀 ale veľa ľudí sa na to sťažuje v recenziách aj pri Samsung hodinkách 😀

natyreggae
21. mar 2021

@andyja15 ako neviem ako to majú ostatné hodinky ale budete musieť ma mobil pri sebe lebo tá vzdialenosť kedy sa odpojí bluetooth je cca nejakých max 10 metrov. 🙂

tncka
21. mar 2021

@andyja15 ja mam samsung galaxy watch a som max.spokojna,este aj super vyzeraju

magduska2
21. mar 2021

Ja mám tieto xiaomi mi band 5 ,dostal ich syn na Vianoce od našich a nenosil ich..tak som si ich "sprovoznila " ja a teda som nadmieru spokojná..mám este jedny ,ktoré síce tiež slubovali milión funkcii navyše ale nefungovali ako mali a spárovanie s mobilom tiéz nefungovalo ako malo.Tieto som parádne spárovala,dala do češtiny a všetko perfektne šlape..ako v mobile tak na hodinkách.Za mna odporúčam

janai1
21. mar 2021

@natyreggae na funkciu hodiniek nijako nevplýva Bluetooth 🤔 a hodinky sa automaticky pripoja na Bluetooth keď budu v dosahu a všetko z hodiniek - namerané hodnoty z hodiniek - sa prenesie do appky v mobile

andyja15
autor
24. mar 2021

@magduska2 ďakujem krásne za typ, tieto sa mi veľmi pozdávaju, pretože mám telefón xiaomi, cena je super 👌 a ako to je s tými krokmi prosím? Adi tiež počíta pri pohybe, že? Možno vyššie čo mi radili kočky hodinky za 200€ to nerobia. Čo všetko na nich sleduješ? Aké funkcie? Ďakujem 🙏

magduska2
24. mar 2021

@andyja15 Nemas zaco..no ako som spominala dostal ich syn na Vianoce nenosil ich tak som si ich zobrala ja a mam ich len kratko asi 2 -3tyzdne..ale v skratke,na obrazovke máš hore kroky-ktore naozaj realne meria všerky,potom čas a funkciu srdca.Ked listujes do prava mas tam,počasie,hudbu,meranie stresu..ale tam si v podstate nastavis co tam chces mat.Ked ides do menu.Tam to mas podrobnejsie -stav-tam mas kroky aj vzdialenost kt.si ušla v m-km,kolko kalorii a historiu podla datumu..vidis kt.den si kolko nachodila.Dalej tam mas nejaku funkciu pai to som este celkom nepochopila-mal by to byt nejaký ciel .Potom srd.tep,oznámení-tam ti píše či mas bateriu nab.,zmešk.hovor.atd , meranie stresu,dýchání,cyklus(presne vidis aky mas cyklus,plodne dni ,kedy mas MS a podobne,v aplikacii dokonca zaznamenavas pocity,naladu atd.) udalosti,pocasie,cvicenie(tam rozkliknes a vyberies kt.cvicenie ides robit) a merá ti to.
To tak v skratke,nemam to este vsetko odskúšané ..ale to co som zatial skusala fakt ide perfektne.
Dalej mas v mobile stiahnutu apku..kde to mas vlastne podrobnejsie rozpísané,mas tam kopec nastavení navyse..napr.ze ti hodinky budú merat tep pravidelne,ze ta hodiny vyzvú k pohybu ked dlho sedíš atd.
Ja som si ho spárovala aj s tel.a ked som aj v praci nemam u seba mob a nepocujem ho..hodinky začnú vibrovat a vidim aj kto volá.Meria mi to aj kvalitu spanku..kedy som zaspala,kolko som spala,kolko trval hlboky spanok a podobné somarinky.Ale naozaj také fajn.
Neviem no..to tak v skratke co ma napadlo..ak chceš eate nieco kludne sa pytaj.
Inak ja ked som pozerala recenziu na ne tak skutocne boli dost chválené vo funkciach v pomere s cenou.

magduska2
24. mar 2021

@andyja15 A inak este taká vec..vtedy ked som ich zapájala som ich nabila..a len dnes som ich nabíjala 2x..cize baterka neskutočne dlho drží

andyja15
autor
24. mar 2021

@magduska2 veľmi pekne ďakujem 🙏 keď ma niečo napadne, ozvem sa 😘

magduska2
24. mar 2021

@andyja15 Jasne v pohode 😉

102030
2. máj 2021

Ahoj baby, dnes som kúpila smart hodnky z Kauflandu, dala ich nabiť a už po vyše dvoch hodín nabíjania stále nič neukazujú.. ani keď sa nabíjali, nič neukazovalo, ani ich nejde nijako zapnúť.. už neviem, čo robiť.. poraďte.. alebo ich vrátim. Vďaka