Slovenská pošta a predĺženie lehoty balíka.

ivkazuborka
22. mar 2020

Dobrý večer neviete prosím požiadala som o predĺženie lehoty balika najprv mi ukazovalo že som to predĺžila o dva týždne teraz mi ukazuje že zajtra mi konči balik na pošte či neviete či mi to predĺžilo ? Ďakujem

veronikaszabova
22. mar 2020

@ivkazuborka a nezrusil to odosielatel?

ivkazuborka
autor
22. mar 2020

@veronikaszabova myslím že nie

veronikaszabova
22. mar 2020

@ivkazuborka skus zistit. Ked som posielala balik na dobierku jednej herecke, 2 dni pred koncom 18dnovej lehoty si to dala predlzit o 14 dni. Skoro ma piclo. Tak som to zrusila a dala poslat spat.
Predavajuci vie, ze si si dala predlzit lehotu? Je to dobierka?

ivkazuborka
autor
22. mar 2020

@veronikaszabova je to expres kurier

ivkazuborka
autor
22. mar 2020

@veronikaszabova nepísala som tej pani

veronikaszabova
22. mar 2020

@ivkazuborka ved jej napis. Mna nahnevalo hlavne to, ze ona si dala predlzit lehotu len tak. Bez toho, aby mi napisala.
Napis jej,mozno to ona zrusila.

ivkazuborka
autor
22. mar 2020

@veronikaszabova dobré ďakujem

ivkazuborka
autor
22. mar 2020

@veronikaszabova nakoniec som teraz pozerala mám ten balík od jednej firmy

stasim
23. mar 2020

u mna si minulý týzden predlzila balik jedna pani a v eph mi to vobec neukazovalo...uz ho prebrala...

iviacik
23. mar 2020

@veronikaszabova a prečo by ta mala informovať, že si to predĺžila, ked nestihala prevziať? Nevidím na tom nič zlé a práveže mi to príde zodpovedne nez aby to nechala prepadnúť.
Skôr tvoje správanie mi prišlo divné a nevhodné. Od teba by som teda po takejto skusenosti nenakupovala...

veronikaszabova
23. mar 2020

@iviacik akoze nehnevaj sa, je snad moja vec, ci danu vec stopnem, nie? Nikto ta nenuti odo mna nakupovat. 👍
18 dni je dost na to, aby clovek prebral dobierku. Nie si ju este o 14 dni predlzit. Ja ten tovar zaplatit v sklade v praci musim. A aby som cakala mesiac, ci si dotycna prevezme balik? No to urcite.

iviacik
23. mar 2020

@veronikaszabova ved nikto nenúti, sama si robíš reklamu 😊

veronikaszabova
23. mar 2020

@iviacik mam dost odberatelov, takze sa o moj prijem nemusis bat.
Pekny den prajem ❤