Slovenská pošta

tibor79
30. aug 2024

Je už toto normálne? 3.7.bola doručená dobierka. Dnes po skoro dvoch mesiacoch som dostala lístok do schránky, že prevziať do 4.9. Idem na postu, že porobím poriadky. Pošta zavretá celý deň. V utorok odchádzam. Z dvich mesiacov mám jeden deň na vybratie "mojich peňazí". Nie je to až taká vysoká suma, ale ide o princíp. Večne, ak sa vyberiem u nás na poštu zavreté, alebo upravené hodiny. Otvárajú o deviatej... Ako sa má pracujúci clovek zariadiť? Vždy, vždy nejaký problém. Kam sa mám obrátiť? Chcem sa sťažovať vyššie. Viem, že nepochodim, ale nedá mi to.

tibor79
autor
30. aug 2024

Budem vďačná za akúkoľvek radu. Nie je to len o mne, viem, že ľudia sú nespokojní

veronikaszabova
30. aug 2024

@tibor79
1. Stacilo ist na postu s podacim cislom a dobierka by bola vyplatena
2. € si mozes vybrat na ktorejkolvek poste

tibor79
autor
30. aug 2024

@veronikaszabova ale až dnes mi prišiel lístok s podacim číslom. Po dvoch mesiacoch... Niekde sa to túlalo

veronikaszabova
30. aug 2024

@tibor79 podacie cislo si mala uz pred tym - pod nejakym PČ si zasielku posielala. Ked dobierku prebrali, stacilo ist na postu, nadiktovat PČ a dobierka by bola vyplatena.

markusrasford
30. aug 2024

@tibor79 aj tam robia "len" ľudia. Nikde systém zlyhal. Pošta ma malo zamestnancov tento stav je žiaľ na úkor zamestnancov. Povzneste sa nad tým a odpustite im.

tibor79
autor
30. aug 2024

@veronikaszabova a podľa teba je normálne, že niekto zaplatí dobierku a lístok mi príde o dva mesiace? Posielam veľa, vždy čakám na listok do schránky.

veronikaszabova
30. aug 2024

@tibor79 ja nevravim, ze to je normalne. Je leto, ludia maju dovolenky. Neber to tak tragicky, zbehni na inu postu a € si vyber

tibor79
autor
30. aug 2024

@markusrasford odpúšťam každú chvíľu, aj obyvatelia nášho mestečka. Ale raz pohár pretečie. Toto nie je prvýkrát, ale x-tý, pravidelnosť už

markusrasford
30. aug 2024

@tibor79 tak si potom nechaj posielať na účet a nemusíš sa stresovať.

tibor79
autor
30. aug 2024

@markusrasford zajtra idem a porobím poriadky. Dlho veci riešim s úsmevom, zdá sa

januska12323
30. aug 2024

Choď na inú poštu, nemusíš čakať práve na tú vašu.

yeon_bouw
30. aug 2024

Namiesto zbytočného rozhorčovania sa tu, si mohla radšej kliknúť na ich stránku a napísať to priamo im
https://www.posta.sk/kontakty/podanie-staznosti

pralinka86
30. aug 2024

Nechaj si posielat na účet...
Necakas na ziaden listok, len ti to tam cinkne.. a v tomto prípade by to bolo urcite skor, nez po 2 mes
A hlavne, nemusis nikam chodit pre to

tibor79
autor
30. aug 2024

@yeon_bouw ďakujem 👍, niečo k veci.

yeon_bouw
30. aug 2024

@tibor79 za málo

maranco
30. aug 2024

@tibor79 používaj podací lístok EPH https://eposta.posta.sk/epodaci-harok/ tam vidíš číslo zásielky, aj ju vieš sledovať a daj si posielať dobierky na účet, ušetríš tak na poštovnom 1,10€ namiesto papierového

Keď už budeš znovu na pošte zapni si bezplatné "SMS alebo email namiesto žltého lístka" nemusíš čakať pre svoje zásielky žlté lístky ale pošle ti poštárka mail a SMS.
https://eposta.posta.sk/oznamovanie-zasielok/

Ak si nespokojný s poštou skús použiť na posielanie dobierok packetu.

ivka21
30. aug 2024

@tibor79 daj si poslať na účet na nič potom nečakás a hlavne je to lacnejsie

maranco
30. aug 2024

@tibor79 oprava: Ak si nespokojná s poštou
prepáč keď si teraz prechádzaš zmenou pohlavia

nikpa
30. aug 2024

@tibor79 SP funguje ako funguje, máš právo sa hnevať, aj ta chápem. Ale môžeš sa sťažovať kde chceš, nepochodis, nemajú ľudí, nemá kto robiť, kto poštu roznasat, kto za okienkom sedieť... Do budúcna, aby si si ušetrila nervy si zisti podacie číslo, na žiadny žltý lístok nečakaj lebo je možné, že sa ani nedočkáš 🙈 a peniaze si chod vybrať na akúkoľvek poštu. Ideálne si dávaj eura posielať na účet, sme v 21.storoci, je to pohodlnejšie pre všetky strany a si bez starostí.

kacena2022
30. aug 2024

Sú dovolenky,na pošte zastupujú ľudia čo nepoznajú dedinu/mesto,často majú brigádnikov čo nevedia ani kde je sever a majú problém doručiť a roztriedit poštu.

kris_tin257
30. aug 2024

Jeden z mnoha dôvodov prečo služby pošty už vôbec nepoužívam... Maximálne si dám niečo poslať do balíkoboxu a tam to končí

tibor79
autor
30. aug 2024

@maranco od veci.... Aj hlúpi majú právo na život. To, že mám nick manžela zo mňa nerobí debila. Ale o tebe mám za to jasno.

tibor79
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindus_esterka
31. aug 2024

Jedine stastie, ze to na poste vyplatia aj bez listka lebo posielala som na dobierku pred 3 rokmi a listok sa mi nevrátil dodnes 😃

momoika
5. sep 2024

@nikpa aj by mal kto robiť, žial pošta šetrí a prepustila veľa zamestnancov. Porušili pobočky, a všade bude obmedzeny režim, lebo stači aby jedna omarodovala/pn/dovolenka.A bude to len horšie, ved je to štátne aj to tak vyzerá.