Slovania - tartaria

zuzanasemancikova
17. feb 2023

Dobrý deň, mne blízka osoba sa začala zaoberať históriou Slovanov a dostala sa pod vplyv istej skupiny ľudí, ktorí ju začali manipulovať. Časť informácií je na stránke tartaria.sk a mňa by zaujímalo, či má niekto s tým skúsenosti, či vie poradiť, či je to sekta a ako sa pripadne dostať z ich vplyvu, pripadne nejaké proti argumenty.. ďakujem 🙏

michu_
17. feb 2023

manipulovat k comu?

svetlonos
17. feb 2023

@zuzanasemancikova
ahoj, precitala si si vsetky clanky na tej stranke? Predpokladam ze ani z daleka, max nazvy vsak? Ja po zbeznom prebehnuti to na sektu necidim. Je to zber roznych tem, mozno inych pohladov na veci/svet ako viera, dejiny, duchovno.
Je to ako ked by si mala na zopar tem iny nazor ako vacsina a este zopar zaujmov a o nich rozpravala.
Zmanipulovat sa da clovek, ktory ma slabu volu a vela inych predpokladov.
Tieto informacie ja vsak vidim na precitanie, zamyslenie sa a utvorenie si vlastneho nazoru.

schumacher
27. aug 2023

@zuzanasemancikova Je to taká novodobá sekta z Popradu. Hovoria že sú občianske združenie. Človek platí za kurzy, knihy atď. Dostali aj moju manželku. Dostať niekoho zo sekty je ťažké. Ak sa to danému človeku páči a chce tam chodiť, tak je to skoro nemožné. Oni ich totiž na začiatku pripravia že všetci okolo budú proti ním, že to majú čakať. A keď sa to začne tak ich budú chlacholkat, že musia vydržať že ony sú ty vyvolený čo pôjdu do neba atď. Osobná skúsenosť 2x.
Mojej žene bolo jedno že od nej odídem aj z deťmi, že sa od nej odvrátila celá rodina. Ak je presvedčená o tých polopravdách okolo tartarie a slovanoch tak ti držím palce

kikaaa6
8. nov 2023

@schumacher dobry den, su naozaj z Popradu? Ja mam tiez clena rodiny ktory podlahol tymto bludom a chystaju nejake stretnutie pri Poprade. Myslim ze ide o toto ake to su Česi https://www.novijaganasepata.cz/o-nás/o-nás.html

schumacher
8. nov 2023

@kikaaa6 Nie. To nieje ono. Tartaria sú iný. Sú si podobný. Tiež prišli na ufe z inej planéty, Tiež poznajú pravdu ako jediný, týchto vidím prvý krát.

janita1
11. mar 2024

@schumacher Ahoj ja mam toto presne so svojim mužom, sa z tej Tartarie sfanatizoval, zriekol sa sexu, citov, dotyov, odmieta dovolenky, je apaticky nic ho nezaujima len toto chce sa dostat do 12 rozmernosti a oni zachrania svet, vsetci si klepeme na celo , rozvadzat sa nechce som z toho celeho zufala aj deti, rodina zatial nic netusi ,
Tato skupia su blazni co im vymyvaju mozgy a kto je slabsi tak im podlahne a to je koniec

schumacher
11. mar 2024

@janita1 sex je pre nich len zvierací pud. Veria na reinkarnáciu a ty čo sexuju boli v minulom živote zajace. Sex je len na množenie ako keby čistej rasi. Keď manžel trochu rozmýšľa, tak príde na to že prispôsobujú a menia učenie aj okolo bukvice. Skús si na internete nájsť pani Škodovu. Je z občianskeho združenia čo pomáha ľuďom čo podľahli nejakej skupine. Možno ti pomôže. Ja som o Tartarii hľadal všetko možné aj na Čechách fungujú. Neviem ako by som ti poradil. Viera a rozum nejdú dohromady. Ak tomu verí tak neviem čo robiť. Ja som skúšal hocičo a nemalo to nejaký význam. On Keď chce byť dokonalí tak by si mal robiť očistu jedla, tela atď. Keď bude z tebou tak sa nikdy nedostane do vyššej dimenzie lebo ty ho sťahuješ dole. A do tej najvyššej dimenzie sa dostanú človekovia len ako pár. Tak keď tam nepôjdeš z nim tak tam sám nedôjde. Aspoň to tak bolo. Keď to nezmenili. Daj si na nete kurz metafizyky a tam o tom hovoria. Niekedy sa besmeli strihať lebo vo vlasoch je sila, ale to už zmenili. Nosili aj nejaký druh oblečenia, ale to sa tiež zmenilo. Skus na nete pohľadať nejaké veci čo pomeniť a skus mu nejako ukázať že tak neomylny človekovia sa akosi často buď mýlia, alebo menia. Ale neviem či to pomôže.