Slovak parcel servise Nitra - skúsenosti

moneee
19. aug 2020

Podľa môjho názoru najhorší kuriér aký môže existovať. Už tretí krát sa mi stalo, že vyckavam kuriéra, nepohneme sa z domu, okná pootvarane, nech vie, že sme doma, telefón na najsilnejšie zvonenie aj na WC s ním idem a po 15.00 hodine sa objaví mail ako sa snažili a nepodarilo sa im doručiť balik. A pravdy sa tam človek nedovola, moja chýba nebola dom doma zevraj....
Zásadne si dávam posielať balíky slovenskou poštou, pretože poctivo informujú aj viacerými spôsobmi o doručení a kuriér bezprostredne pred dodaním volá. Vždy ráno príde info o dodaní aj číslo na kuriéra s ktorým sa dá dohodnúť. Bohužiaľ niektoré internetové obchody neposielajú poštou ...

79viktoria79
19. aug 2020

ved sa sťažuj na neho,ak ine nepomáha

sasi_timi
19. aug 2020

Naopak, ja mám so SPS kuriérom len dobré skúsenosti, veľmi milý a ochotný kuriér.. lenže z BB 🙃

pepa_nr
19. aug 2020

U nás na lapasi všetko ok, sms chodí, volá aj viackrát a keď nezdvihnem píše sms, aj zvoní a trubi pred domom 😂 snaží sa 😀 chodí totiž v čase kedy ja ešte spím 😀

mpg
20. aug 2020

Mne tiež niekoľkokrát doniesli balíček (v NItre) a tiež som nemala problém, prišla mi aj SMS-ráno a potom volal či som doma.