Slová pri sexe

mi99
12. jan 2017

Ahojte potrebujem poradit mam priatela a pri sexe chce aby som mu sstale nieco rozpravala ale v rej chvili ma nic nenapada :( mate take slovicka?

marosinecko
13. jan 2017

Rozprávaj mu vtipy 😁😂

jeennyv
13. jan 2017

A co chce pocut, nadavky, aky je kanec, receptar ??😀 kazdeho berie nieco ine, ide o to ci potrebuje slova k vzruseniu alebo potrebuje nejaku kulisu napr hudbu

tutu_1
13. jan 2017

Dovidenia práve som zobudila manžela

marosinecko
13. jan 2017

@tutu_1 srandičky musia byť 😁😁😂

vejkazvejka
13. jan 2017

a čo je na tom smiešne? ja neviem..to je normálna vec, ja tiež nevysúkam zo seba väčšinou nič, ale mám rada keď mi niečo sexy rozpráva...bože to je ako keby sa smejete, že niekto má rád na krupicu škoricu a nie kakao ach ženy

drnkalka
13. jan 2017

No musíš priznať že trochu vtipné to je. Myslím že pri sexe má každý svoje vlastné postupy a návody čo a ako. Podľa mňa by si mala hovoriť niečo čo príde sexi hlavne tebe a sexy sa cítiť. Budeš si to potom užívať a on to určite spozná a bude rád 🙂. Ja najradšej len tak vzdychám a to sa priateľovi páči veľa 🙂

standusina
13. jan 2017

@mi99 tak takyto pripad pocujem prvy krat. To som este nepocula ze rozpravat pri sexe, to si ani neviem predstavit, ved ledva vladzem dychat a nie este pri tom aj rozpravat. Obdivujem ta:D :D

mawka
13. jan 2017

nie je rozpravat ako rozpravat. hovorit pri sexe napriklad co treba kupit je divne, ale hovorit nejake sexi veci je prijemne. tak si vyber no. ale komunikacia je zaklad, takze ak mi niekto povie, aby som pri sexe rozpravala, automaticky nasleduje otazka ako si to predstavuje, co ma presne na mysli, o com by som mala rozpravat. a nie hadat alebo hladat odpovede na konovi ;)

dominika6
13. jan 2017

no ked chce aby si mu niečo hovorila tak sa ho môžeš stále pýtať

,,už?,,
už? už? už?
a potom ty...
,,prvááá,,

vejkazvejka
13. jan 2017

haha to bude určite super :D :D no jasné že sa podtým nerozumie čo budeme zajtra variť ale niečo sexy, možno nejaká fantázia, možno niečo čo skúsiť nabudúce alebo neviem je kopa vecí..zas hovoriť mu že je kanec to mi je vtipné :D ale tak možno neche od teba nejaké litánie aby si mu hovorila len pár viet že ako si vzrušená a čo by si chcela aby ti robil alebo čo máš rada alebo sa ho rovno opýtaj čo by sa mu áčilo keby rozprávaš

wikisara
13. jan 2017

Ty sama musíš prísť na to čo ho najviac vzrušuje aká téma a aké slová. Je to len a len na tebe. Predsa ty s ním spávaš nie my, takže ti presne nevieme povedať čo treba rozprávať🙂

majaxy
13. jan 2017

vejkazvejka na začiatku svojej mladosti som sa veru svojho manžela počas intimnosti opýtala čo budeme zajtra variť ?No hned bolo po intímnostiach....Ja ako mladá žienka, hlava stále plná upratovania varenia, len nech je všetko tip top, som si ani neuvedomila čo som spravila, len manžel na mna zahučal to si sa vážne opýtala, alebo sa mi sníva ?Vtedy som sa uvedomila, ale vypovedané späť nevezmeš...Ani sme dlho nemali sex, lebo manžel chudák sa bál, že budem napr okná umývať....

hivanik
13. jan 2017

...😲 ...no skus mu zasepkat, ze ani na mk ti nevedeli poradit ...ze netusis co sa v takej intimnej chvilke hovori

vejkazvejka
13. jan 2017

hahaha super, teraz už na to iba spomínate s úsmevom čo? :D aj také situácie musia byť, ale verím že vtedy to nebolo bohviečo :D

majaxy
13. jan 2017

No veru cítila som sa mizerne, ale bola som unavená, hlava plná toho, čo som nestihla, a ako mladá žiienka nechceš manželovi nedopriať intímnosti, a vtedy sa môj život trochu zmenil, prišla som na to, že nie som robot, ale žena

vejkazvejka
13. jan 2017

Neviem čo považuješ za mladá žienka...aj ja mám 22, ale našťastie takéto niečo som nevypotila nikdy :D ale zas ja sa priznám, že sa mi chce hádam častejšie ako môjmu chlapovi

majaxy
13. jan 2017

No asi toľko som mala, a ani nevypoť ha ha

germaniawerks
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vejkazvejka
13. jan 2017

super, tešíme sa s tebou, ale o tom sa tu teraz nebavíme 🙂

dada_99
13. jan 2017

@germaniawerks ach takyto komentar si si mohol odpustit... ved v tejto teme sa rozobera uplne nieco ine... ale ked si to potreboval povedat takto celemu svetu tak nech sa paci...

libawet
13. jan 2017

@mi99 asi potrebuje viac slovné povzbudenie ako iné, aby sa vôbec vzrušil a zostal tak počas celého aktu...nad tým by som sa zamyslela, pretože asi nepôjde o slová " čo zajtra budeme robiť? čo mám uvariť? a vieš čo - aj plafón treba vymaľovať,..."

mihula
13. jan 2017

@germaniawerks,teba sa predsa nikto nepýta,čo mas rad.A ani nik nie je zvedavý na tvoju kurvicku

vejkazvejka
13. jan 2017

ale veď nech si užíva aj on, veď akože nenapísal nič extrémne..normálnu vec..keby napísal, že má najradšej keď naňho žena kaká tak to by som sa už ozaj pozastavila...ale šak proti gustu žiaden dišputát..ale bolo to úplne od témy a zrejme je toto najzaujímavejšia vec, ktorá sa mu pri sexe so ženou deje tak sa chcel pochváliť aj keď od témy...no škoda, že to nebolo aspoň niečo zaujímmavejšie, čo by aj nám dalo inšpiráciu :D

mawka
13. jan 2017

pre mna osobne neni nic horsie ako chlap, co ruci jak bizon. velmi, velmi rusive. vasen ok, vzdychanie, hovorenie, ale ci uz vrieskanie u zenskej a ručanie u chlapa je nechutne teatro.

vejkazvejka
13. jan 2017

hlavne také preafektované, čo? otras..našťastie som sa s tým v reále nestretla

mawka
13. jan 2017

ja hej, aj - aj, no otras. jedna suseda, ta mala hore privat, ked pracovala, hhulakala afektovane jak jebnuta, par jej klientov detto a mne sa tiez stalo, ze mi chlap zarucal do ucha a si hovorim WTF?! zrovna ma vsetko preslo. ale mala som aj typka, ktory nevydal ani hlaska, uplne vazne ani nepipol, nevzdychol, to bola zase nuda 😀 😀 jak hovorim ja - přiměřeně 😀 a ked niekto nevie sukat potichu, tak nech huci do vankusa alebo co 😎

vejkazvejka
13. jan 2017

no akože extrem neni dobrý nikdy ani taký ani taký, taká zlatá stredná cesta normálne..akože mne sa stalo už že ma bolo počuť ale to bola napr situácia kedy sme boli v Prahe, trošku sme popili a mali sme výročie a taaak :D ale nesnažila som sa o to, takže dúfam, že to aspoň afektovane neznelo, ale prirodzene...stane sa...a inak aj ja som mala takého frajera čo bol ticho jak prd ale s ním to bola kapitola sama o sebe to isté miesto, ten istý čas dokonca, po paneláku :D tá istá jedna poloha a ticho...nuda ale sranda aké je to rôznorodé

mawka
13. jan 2017

nemali sme toho isteho? 😀 😂

vejkazvejka
13. jan 2017

oh tak to by bol gooool.. :D

tyelde
13. jan 2017

"treba vymaľovať strop"