Šľapky na platforme

viktoriahric
8. máj 2022

Prosím vás ženy hľadám pre mamku darček neviem to nikde nájsť a som zúfalá už pomôžte, páčia sa jej takéto vsuvky/šľapky na platforme na leto. Prehľadala som internet, MK, bazos nikde nič veľkosť 38/39 potrebujem , farba podobná tejto ale podstatný je tvar a typ obuvi .
Ženy prosím o pomoc ďakujem vám 😘😘😘

kaia
8. máj 2022

Eobuv ma do dnes akcie, skus pozriet, urcite najdes. V dodani su velmi rychli

viktoriahric
autor
8. máj 2022

@mirkava ďakujem ale hľadám také na platforme ktoré v predu majú len taky pas kvôli prstom mamka ma širšiu nožku preto hľadám na olatforme presne také ako sú na obrázku...😪

mirkava
8. máj 2022

@viktoriahric ešte som našla takéto niečo, ale to asi tiež nebude ono .... https://www.exisport.com/sk/slapky/88183-damske...

viktoriahric
autor
8. máj 2022

@mirkava škoda nie všetko podobne som nasla kvôli prstom si nemoze dovoliť také nosiť len také ako som písala...

simsalabim
8. máj 2022

@viktoriahric a taketo daco? Ci to je nalo vysoke? Sirku si nastavi…
https://www.rieker-eshop.sk/damske-nazouvaky-ri...

viktoriahric
autor
8. máj 2022

@simsalabim ďakujem za pomoc ale áno nieje síce už najmladšia ale zato vysoke topánočky nosila stále čo si pamätám a nosí ich stále žiaľ tie čo sú na obrázku sú ideálne pre ňu keďže vekom sa jej už ťažšie nosi obuv ktorá je úzka v prednej časti ale neviem nikde zohnať také...

beata_k
8. máj 2022

@viktoriahric Skus pohladat cez google lens.

terina25
8. máj 2022

@beata_k ja som tak hladala a nic moc nenaslo

beata_k
8. máj 2022

@terina25 Tak uz jedine na zakazku vyrobit.

viktoriahric
autor
8. máj 2022

@beata_k prosím vás a kde sa dá vyrobiť taka obuv ?

viktoriahric
autor
8. máj 2022

@lugie pekne ale kvôli jej nohám môže mať len jeden pásik ktorý drží chodidlo ....😪

beata_k
8. máj 2022

@viktoriahric Tak to neviem, ale urcite taka firma existuje. Len to bude asi drahe. Este skus pohladat v CZ eshopoch. Niektore dorucuju aj na SK.

simsalabim
8. máj 2022

@viktoriahric no za vyskusanie nic nedate. Mozno zisti, ze jej predsa len vyhovuju nizsie, hlavne, ked nema nohy v poriadku.

viktoriahric
autor
8. máj 2022

@beata_k skusala som aj aliexpress a podobne nič 😪

viktoriahric
autor
8. máj 2022

@simsalabim ďakujem ale poznám ju a hrdosť je jej veľká stránka chce byť stále mladá aj preto nosí vysokú obuv

beata_k
8. máj 2022
matabb73
8. máj 2022

Ak má širšiu nohu, odporúčam niečo od Rieker. Ja mám sandále na platforme a chodi sa v nich výborne. Sandále sú lepšie ako šľapky, lebo držia členok. Ja som si objednávala cez eobuv.sk.

simsalabim
8. máj 2022

@viktoriahric no tak toto ja zjavne nechapem, nikdy som nespajala vysoku obuv s mladostou 🤔

viktoriahric
autor
8. máj 2022

@beata_k žiaľ áno slapky do nich sa zahľadela ale asi je sklamem lebo no asi sa prepadli do pekla nikde ich niet

beata_k
8. máj 2022

@viktoriahric Jaaaj tak drzim prst s hladanim 🍀