Slabá menštruácia vo forme špinenia.

cyrex
30. júl 2019

Ahojte..mám 17 rokov a 22.7 som išla na dovolenku do Egypta a mala som dostať v ten deň aj menzes. Nemávam ho pravidelný ale približne v takéto dni ho dostávam. Lenže miesto ms som dostala len také špinenie hnedé a sem tam trochu krv. Trvá to už približne 4 dni a bojím sa či niesom tehotná. Naposledy som mala sex asi 3 dni pred odletom čiže 19.7 a to sme mali aj tak ochranu. Chcela som si kúpiť aj tehotenský test ale tu na hoteli nič také není tak by som sa chcela len prosím spýtať, že či to môže byť slabá menštruacia kvôli zmene prostredia alebo kvôli stresyu , že mi mešká ms.

veronikaszabova
30. júl 2019

@cyrex nestresuj, uzi si dovolenku. Pripadne test sprav po dovolenke.
Je mala sanca, ze si tehu

emilllll
30. júl 2019

Ja mám tiež podobný problém.Posledny sex som mala v apríli od v tedy nič.Menstruaciu som mala pravidelne až do teraz.Vcera som dostala menštruáciu bola ok s dnes už len špinim.Moze to byť tehotenstvo.Test bol negatívny a nie jeden.

erickatt
30. júl 2019

@cyrex samozrejme že zmena klímy

veronikaszabova
30. júl 2019

@emilllll tehotna nebudes. Skor to bude hormonalneho charakteru

emilllll
30. júl 2019

@veronikaszabova Dúfam, že to bude pravda.Lebo čítam vo fórach všetko možné píšu ženy, že vraj aj do piateho mesiaca mali menštruáciu a testy negatívne.Ta už neviem

veronikaszabova
30. júl 2019

@emilllll menstruaciu mozu mat aj do konca tehotenstva. Tehotensky test - indikuje HCG v krvi. Na zaciatku tehotenstva ho test nemusi hned zachytit, no neskor ( cca od 7-8tt) ho uz zachyti kazdy test - koncentracia HCG uz je vysoka

emilllll
30. júl 2019

Ja som si ho robila pred týždňom.Od apríla už by výsledok bol jasný.Pre istotu som ich urobila viac.

cyrex
autor
30. júl 2019

Lebo naozaj sa bojím či niesom tehotná lebo na moj vek to je naozaj ešte moc skoro...som už v naozaj veľkom strese lebo väčšina diskusií čo tu čítam je podobná a v každej ide o tehotenstvo...uvidim čo povedia testy a navštívim aj doktora. Ďakujem vám zatial za odpovede