Skúšky v autoškole

xxxx1979
3. feb 2022

Ahojte , chcela by som sa Vás spýtať ako ste sa pripravovali na skúšky v autoškole...
Zajtra je môj veľký deň a poviem vám že mám veľký stres a neviem sa vôbec uvoľniť a tešiť sa , skôr som z toho na nervy... Asi to beriem moc vážne...
Ako ste to mali vy? 🙄

lucia147852
3. feb 2022

Nijako špeciálne, urobila som si nejaké testy, pozrela značky a bolo. Stres som mala tiež, lebo som sa bála, že pozdĺžne nezaparkujem, moc mi to neslo a inštruktor mi to nikdy poriadne nevysvetlíl. Nakoniec sa všetko podarilo na 1x, ale to parkovanie som bola cvičiť s muzom za mesto párkrát.

im709vf
3. feb 2022

@xxxx1979 stres k tomu patrí, normalna vec 🙂 ja napríklad deň pred hocakou skúškou uz neriesim tie veci co tam budu. Tak bolo aj pri vodičaku. Snaž sa len urobit maximum, a aj keby to nevyšlo, nic sa nedeje 🙂 niesi prvá, ani posledná. Môj manžel (inak fakt perfektný sofer), robil vodicak na 2x 🤷🏼‍♀️ proste to prvý krát nevyšlo, nevadi. Každý môže urobiť chybu. Držím palce

xxxx1979
autor
3. feb 2022

@im709vf ďakujem, budem sa snažiť urobiť maximum pretože to pre mňa moc znamená . Ale asi len zbytočne stresujem. 🙂

lenuska9999
3. feb 2022

@xxxx1979 tak samozrejme som sa učila na teóriu 😀 ale poviem ti, ze sa mi lepšie ucilo z aplikácie ako z učebnice. Robila som si tie testy stále dookola a aspoň som hneď videla, kde robím chybu.

xxxx1979
autor
3. feb 2022

@lenuska9999 testujem každý boží deň 😀 ale dneska som si chcela dať trosku pohov ale nedalo mi to a musela som testovať znova a znova , aj kondičnú som si dala dneska ale bolo to horšie ako na prvej jazde 🙄