Skúšky v autoškole

pupetko263
19. nov 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte už som tu písala ohľadom skúšok v autoškole že som nešla prvý krát dostala som jednoducho strach lebo celý kurz bola hrôza ale volal inštruktor že ak chcem že môžem ísť na ďalší termín 23.novembra aj by som išla ale zas ten strach čo ak ho nespravím a tam a tam veľmi by som ho chcela lebo mi je ľúto tých peňazí a hlavne som išla naň kôli deťom ako sa mám toho pocitu zbaviť. Dostala som aj kritiku len každý asi vie aké je to keď má človek strach a nevie čo urobiť. Viem že som neurobila dobre že som nešla ale strach urobil svoje. ☹️

nerya
19. nov 2022

Keď si sama nedáš rady, nájdi niekoho kto ťa donúti tam ísť a pôjde tam s tebou. Ja som tak vždy bravala niekoho so sebou k zubárovi, ináč by som nešla alebo ušla z čakárne 🤷

aurorastone2
19. nov 2022

Neboj to dáš a chod kým nieje poľadovica a sneh

pribinak
19. nov 2022

@pupetko263 daj si kondične 2-3 jazdy a chod

terry658
19. nov 2022

@pupetko263 tak keď tam nepôjdeš tak to nespravíš. Už to vieš iba zlepšiť. Ja som s tým strachom bojovala ale tiež som potrebovala vodičak kvôli deťom, tak som šla. Bola som jediná, ktorá prešla.

marca12
19. nov 2022

@pupetko263 postav sa strachu celom. Strach je dobry,ale nesmie ta ovladat. Kazdy ma strach,obavy aj ten najvacsi "geroj" ma istu davku strachu. Chod tam. Za skusku nic nedas. Je hlupe sa vzdat. Ved co sa ti moze najhorsie stat? Ak by si aj neurobila skusku aspon si to skusila. A mas opravny termin. Ak tam nepojdes,su to naozaj zbytocne vyhodene peniaze a cas,ktory si mohla venovat niecomu ineho.

pupetko263
autor
19. nov 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@nerya len škoda že tam nemôže byť niekto so mnou celý ten čas ☺️

pupetko263
autor
19. nov 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@marca12 ak neurobím tak sa bojím že sklamem ľudí doma

lindous
19. nov 2022

Momentálna situácia je taká, že vodičák nemáš a najhoršie čo sa môže stať je, že skúšky nespravíš a vodičák stále nebudeš mať, takže budeš stále na tom istom ... v ideálnom prípade ho spravíš (keď nie na prvý, tak na opravný) a nikdy nevieš, kedy ti príde vhod ... rob to sama pre seba, nie pre ľudí doma ... ale keď už ťa to trápi, nemyslíš, že budú sklamaní skôr, keď to ani neskúšiš a svojmu strachu sa nepostavíš ? ja ti veľmi veľmi držím prsty !!!

marca12
19. nov 2022

@pupetko263 a ze tam nepojdes,tym ich nesklames? Myslim si,ze nesklames nikoho,len si to sama v hlave vytvaras.

marca12
19. nov 2022

@pupetko263 Ale bude tam s tebou instruktor. Uz ta pozna,sam ti navrhol termin,zalezi mu na tebe. Keby nie,vykasle sa na teba,ved peniaze si zaplatila,uz ho nemusis zaujimat. Ale zalezi mu na tom,aby si spravila skusky. Poziadaj o kondicne jazdy,povedz mu o svojom strachu,neboj sa s nim rozpravat. A prave instruktor vie velmi pomoct,drzat ochrannu ruku nad svojimi zverencami. Velmi ti drzim palce,aby si nasla odvahu tam ist a verit si.

pupetko263
autor
19. nov 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@marca12 to isté my hovoril aj môj muž že keby nechcel tak mi nedá druhý termín že on si svoju prácu urobil a viac by ho to nezaujímalo

orangiiina
19. nov 2022

Úprimne, budem asi zlá, ale ako chces jazdiť, keď máš problem celkovo ísť aj na opravnú skúšku. Ten stres nie je o nič menší ako keď potom sadneš sama za volant. Ak na to skutočne nemáš, nemala si sa na to dať. Aby si ešte nespôsobila nejakú dopravnú nehodu, ak takto bežne reaguješ na stresové situácie 🙄

marca12
19. nov 2022

@pupetko263 tak vidis,keby v tebe nevidel potencial,vykaslal by sa na teba. Ver si,si sikovna,len mas strach a citis zodpovednost. Ale to je uplne v poriadku mat taketo pocity,len sa im nesmies poddat.

marca12
19. nov 2022

@orangiiina Su ludia,ktori sa boja prave skusky a potom uz jazdia. Je ine jazdit,ked uz mas vodicak v kapse. Niekoho dokaze strach pred oficialitou natolko ovladnut,ze si nevedia pomoct.

orangiiina
19. nov 2022

@marca12 môže byť, dúfam, že je to autorkin prípad.

t1nusa
19. nov 2022

@pupetko263 neviem síce koľko máš rokov, ale pokiaľ budeš celý život žiť v strachu, nič nedosiahneš... jednoducho si povedz, že to zvládneš a choď do toho 😊 čo ak to náhodou nevýjde? absolútne NIČ sa nestane, je dôležité, aby ťa to posilnilo a zobrala si si z toho ponaučenie, uvedomíš si čo si mohla spraviť inak a lepšie 😊 takže hore hlavu a choď do toho

pundulka69
19. nov 2022

@pupetko263 ja som včera mala opravné skúšky a dala som to na parádu.Prvy krát (27.10.)som nedala jazdu,bola som v neskutočnom strese,tak som urobila chybu...normálne som potom uvažovala,že na opravné nepôjdem, že kašlem na to.Ale nakoniec mi prišlo ľúto peňazí a vodičák potrebujem.Tak som si začala hovoriť,že čo také sa môže stať?Že sú len dve možnosti...buď ich urobím,alebo neurobím (skúšky).No a na koniec som bola úplne v kľude a dala som to v pokoji.Som rada,lebo by ma veľmi štvalo,že by som to vzdala bez boja.A inštruktor bol tiež debil, väčšina v autoškole sa na neho sťažovala.A včera som sa mu zasmiala do očí,keď mi komisár podával papier,že som prospela.Celú jazdu som sa utešovala tým,že keď spravím skúšky už ho nikdy nestretnem(inštruktora)😁

pupetko263
autor
19. nov 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@pundulka69 a ako to všetko prebieha? A koľko trvá jazda?

gabika128
19. nov 2022

@pupetko263 nič, normálne sa dohodni, že toho 23 proste ideš na skúšku, všetkým to oznam, aj mužovi, prípadne nech ťa tam niekto zavezie. Pre mňa už samotná skúška nebola taky stres ako absolvovanie celého kurzu, napríklad prvá jazda atď. Najväčšiu prácu už máš za sebou tak šup to doťuknúť.

pupetko263
autor
19. nov 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@gabika128 kedy si si robila vodičák? Tento rok?

gabika128
19. nov 2022

@pupetko263 nie 😂 robila som ho pred 10 rokmi, keď som mala 21 a sama som si naň zarobila. Jasné, že je to stress, ja som mala najväčší stres z testov, lebo cvičisko aj jazdu som mala nacvičené dobre. Moja jazda trvala asi 15 minút, veľa ľudí v okolí urobilo vodičak na druhy alebo tretí pokus, ale to je normálne, žiadna hanba. Tým že si zapísaná na skúšku a len tak tam neprídeš sa oberaš o možnú opravnu skúšku. Myslím, že sú len dve opravné.j

pundulka69
19. nov 2022

@pupetko263 budeš mať testy(27otazok) a máš na to 20 minút,potom autocvičisko(10minut)slalom, kolmé parkovanie, pozdĺžne parkovanie a nakoniec parkovanie do garáže.A nakoniec jazda.(25minut) za tebou bude sedieť komisár a bude ťa len navigovať a vedľa teba inštruktor,ktorý bude ticho😁

pupetko263
autor
19. nov 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@pundulka69 Inštruktor ťa nenaviguje?

adka176
19. nov 2022

Ty si dospelá osoba? Takto sa správa dospelá osoba? Zbavuje sa zodpovednosti? Uteká pred strachom? Bojíš sa, že sklameš ľudí? Veď keď tam nepôjdeš tak ich nesklameš? Strachu sa musíš postaviť a pozrieť priamo do očí nie pred skúškami utekať.... Každý má strach... tiež ma to za chvíľu čaká ale nebudem sa vzdávať bez boja...do kelu...bojuj....čo si padavka? Veď ukáž že si žena, že vieš bojovať, že sa nepoddáš strachu... nauč sa prekonávať strach....ako potom žiješ v živote, keď sa bojíš skúšok, veď v živote môžu prísť oveľa horšie životné skúšky.... držím palce....aj mne bude v to ráno na grcanie... tiež sa budem klepať....ale chcem tým prejsť....no a čo? keď neprejdem? ....tak to skúsim znova a znova ....

nerya
19. nov 2022

@pupetko263 sak ta odprevadia. Pred miestnosť kde sa robia testy a potom ku autu 🤷

martul
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martul
19. nov 2022

Zase?! A čo máme zase riešiť? Dokola píšeš to isté. Neviem čo ešte by sa dalo riešiš.
Bojíš sa, nechoď. Finito. Keď sa takto bojíš tak bude lepšie sa na to vyklaslať lebo takýchto vystresovaných šoférov nechcem stretnúť

oli18
19. nov 2022

Najdi si v okoli nejaku velku prazdnu plochu a chod tam s manzelom si prevcicit to, co ti neide.

pundulka69
20. nov 2022

@pupetko263 nie...to robí komisár,teda aspoň u mňa to tak bolo.

patriciushm
21. nov 2022

@martul no ja som šiel so stresarom v aute z Brna domov 3 hodiny cesty strachu že to kdesika v pali, raz sme mali to napáliť do zábran... Takže máš pravdu, stresarov nikto nechce stretnúť.