Skúšky v autoškole

patkaaaa
1. feb 2015

Baby robili ste niekedy v tomto case vodicak ake to bolo a ako dlho to trvalo ja mam čoskoro skusky a neviem či to zvladnem stresujem s toho pisomne testy toho sa najvic bojim poradte

lutia
1. feb 2015

@patkaaaa tak ono to záleží koľko vás tam bude, najprv sme mali písomné testy, ktoré sa hneď vyhodnocovali... potom sme išli na prekažky a parkovanie a potom jazda...a to sme museli všetci absolvovať a čakať do kým sme sa všetci nevystriedali a po jazde som podpísala papiere a bolo to... a hlavne nestresovať a čítať pomaly otázky 🙂

natuska87
1. feb 2015

Hlavne klud...Pozorne citat, nezamienat otazky...Ked sa nezadari prvykrat, druhy urcite vyda / a nakoniec, je aj tretia moznost/

kiki68
1. feb 2015

ja som mala sice uz davnejsie,ale stale tak isto- pisomne testy- vacsinou kruzkovanie, niekde doplnit. Myslimze najvacse chytaky boli krizovatky s elektrickami. My sme mali aj otazky z konstrukcie ( v dnesnej dobe je to na nic, lebo kazde auto je dost ine, nehovori uz o hybridoch), ale to som tiez prezila. Mala som myslim motor a jeho fungovanie a este cosi. Potom nasledovalo parkovanie/ kuzelky ( tych som sa dost bala,ale spravila som) a este jazda. To bola pohodicka, mali sme fajn policajta, vobec nikoho netrapil. Dala som to na 1. krat. Teraz musim povedat,ze aj tak som asi nic nevedela,lebo soferovanie je o skusenostiach. Cize zvyknut si a to hlavne na ludi,co nemaju na ceste rozum a steckujua predvadzaju sa. Vodicak som robila inak v zime, vo februari som mala skusky 😉 Takze odjazdene na snehu.

patkaaaa
autor
1. feb 2015

Moj problém je ze aj ked to viem aj tak stresujem ze tie testy zmrvim ta idem sa z toho zblaznit....bojim sa ze nespravim a zbuytocne peniaze. ..ale velmo chcem vodicak. ...

orchidea123
1. feb 2015

Neboj as nie je to take hrozne ako sa na prvy pohlad zda da sa to v pohode ZVLADNUT pozorne so precitaj Otazku popremyslaj born ze su tam aj chytaky neboj das to a jazda my smell magora prisneho policajta ja som zastala na stopke v blizkosti znacky tak ma vyhodil Mala som zastat 2_3 metre od znaeicky testy OK jazdu som si zopakovala 17 decembra som dostala vodicak a o 2 FBI som sadla do dodavky lebo manzel je pracovne mimo Slovenska a ja som musela byt motorizovana....DRZIM palce ty to zvladnes Musis ved to urobili taky o ktorych by som to nikdy nepovedala

patkaaaa
autor
1. feb 2015

No sak to ze poznam aj take dilina co spravili cco by som nikdy neppvedala preto mam strach

kiki68
1. feb 2015

Tie testy prejdes, hlavne si nepomylit zakaz statia a zastavenia 🙂
No hlavne,ze v realnom zivote stojim 2-3m od stopky...hej ked tam parkuju auta, su kriky a ho..o vidim,ci mi idu auta... 😉 proste realita je ina nez vodicak 😀

patkaaaa
autor
1. feb 2015

No sak to tie testy niektore veci v tom su take hovadony co ani nebudem potrebovat...no uvidim jak to dppadne nechcem to zmrvit....