Skúsenosti so zajačikmi

drottnerova_r
24. feb 2021

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosti zo zajačikmi.
Mám zakrslého zajačika samca ( vykastrovaný pred 3 týždňami) a zachvíľku mi k nemu príde další vykastrovaný samček.
Sú toho istého veku len jeden je zakrslý a druhý baranček.
Chcem sa opýtať môžem ich dať do jednej klietky (90x90x50) keďže sú oba vykastrované?
Mala by som ich tam zavretých len v noci, cez deň majú voľný výbech po izbe.
Ďakujem za odpovede.

lubiss
24. feb 2021

malo by to byt ok skor ten volny vybeh ma prekvapil..my sme teda zajaca mali on mal svoj zatepleny apartman na balkone aj so zahradkou pre neho a teda co on dokazal za den nasrat kazdy den sme 2 krat zametali a to sme ho ucili na jedno miesto kaslal nam nato..si odvazna :D

mamka1984
24. feb 2021

Kolegyňa mala myslím troch kastrovaných samčekov a problém to vraj nebol, nebili sa. Ale oni behali po byte voľne aj v noci.

drottnerova_r
autor
24. feb 2021

@lubiss tak ja s týmto som mala problém lebo si značkoval územie takže ocikané obliečky za týždeň aspoň tri krát ale dali sme ho kastrovat a už to nerobí a kaká len do zachadiku v klietke. Nenašla som po ňom ani jednu bobku po izbe takze nieje s tým žiadny problém😆

lubiss
24. feb 2021

@drottnerova_r tak to mas stastie ten nas si hopkal a rovno to pustal ach...zlaty pes :D :D

misa11111
24. feb 2021

My máme 5 rokov zajaca a tiež si hopka po celom byte má vlastnú deku na ktorej si leží a keď je teplo behá si po veľkej terase.A reaguje na meno keď mu poviem bax tam nechoď otočí sa 😁😉 Ako psík 😁 kadí len do záchodu

karolinakr
24. feb 2021

@lubiss
@drottnerova_r
😄
naš ma anomaliu v izbe ani jeden bobok iba do budky a ked ho nechas 1.5minuty na balkone obsrany je od jedneho ku druhemu koncu.Vzdy to zametiem, ale nechcel sa nechať poučit.Tak raz som si z neho vystrelila a cele to miesto obstriekala octom.Ten ksicht , keď ňuchal zem, ja som sa skoro ušúĺala, len s tým nosom ňufal, že čo to je🐇🐰🐁

lubiss
24. feb 2021

@karolinakr no teda takto je to a my sme mu tak chceli ulahodit on to mal svoje kralovstvo a oni to maju v genoch obsierat balkony :D:D