Skúsenosti so Smile Clinic Slovakia v Piešťanoch, Bratislave

jamila
21. feb 2021

Máte niekto reálnu skúsenosť s touto klinikou ? V prípade kompletnej náhrady zubov v akej cenovej relácii sa to pohybuje ? Ďakujem za odpoveď

zdenka226
21. feb 2021

@jamila keď tam napíšete, pošlú vám cenník, ja sa tam chystám, zatiaľ skúsenosť nemám, ale majú veľmi dobre recenzie...

jamila
autor
21. feb 2021

@zdenka226 napísala som im ale doteraz nič neprišlo. Áno tiež som práveže čítala len super recenzie. No chcela by som sa dozvedieť viac aj o financovaní. Každopádne ďakujem za odpoveď

aurorastone
21. feb 2021

@jamila sú skvelí hlavne doktor salka bola som tam a skúsenosť len ta najlepšia aj s celým personálom 🙂
myslím Piešťany

zdenka226
21. feb 2021

@aurorastone tak to ste ma potešili, môžem sa opýtať koľko vás to vyšlo a robili vám aj implantáty? Kedy ste tam boli? Ďakujem

jamila
autor
21. feb 2021

@aurorastone Veľmi pekne ďakujem za recenziu a viete podať aj viac informácií že ako to prebiehalo ? Aký dlhý čas to celé trvalo ? čo konkrétne Vám robili a koľko Vás to vyšlo ? teda chŕlim to na Vás ale fakt ma to zaujíma. Kľudne mi napíšte súkromnú správu. ĎAKUJEM

aurorastone
21. feb 2021

@zdenka226 v 2018 a robili dokopy 8 implantátov 3+3+2 stoličky hlavne vzadu, plus opravy a estetické zákroky na ostatných zuboch... okolo 11 500 som platila so všetkým

aurorastone
21. feb 2021

@jamila celé dokopy asi pol roka lebo keď sa dajú implantáty do kosti tak minimálne 3 mesiace sa to musí hojit (plus je to individuálne ak niekomu robia aj dorabku kosti je to iné, aj hojit sa to môže každému ináč) .. samotný zákrok (nechcela som ani celkovú anestézia ani dormicum na oblbnutie) asi 3 a pol hodiny.. ale nič nebolelo a stále sa pýtal ci neboli každých 5 minút pomaly a keď čosi tak do pichol injekciu. a ja mam asi šťastie ale ani nikdy ma nič potom nebolelo keď vyprchala anestézia... a mne po 4 mesiacoch nasadili už finálne implantáty a až potom opravovali ostatné... to už klasika ako keď prídeš s kazom, vŕtanie, čistenie kanálikov, dorabanie zubu... a povinné každý rok musíš absolvovať kontrolu ináč ti padne doživotná záruka... mňa to čaká teraz v apríli.. plus chodím tam aj dentalnu a raz som bola na bieleni

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jamila
autor
21. feb 2021

@retatka no práve že stále sa jedná o implantáty a to zaručuje normálny život ako so svojimi zubami a práveže by som to potrebovala dať dokopy ako soľ.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kattien1992
21. feb 2021

Nikdy viac. Skúsenosť mam, kvôli zle spravenému zubu som dostala až na operáciu dutín (zle mi umrtvili zub, zápal z neho prenikol až do dutín), chodila som tam ako na klavír a stále mi tvrdili, že je vporiadku. Keď som tam prišla od orl, s tým, ze mi povedal, že je to zo zubu doktor mi ho na moju žiadosť vytrhol a div sa svete vyvalilo sa hnisu, veľký zápal... Nepočula som ani jedno ospravedlnenie. Vtedy som tam bola poslednýkrat... Skúsenosť je z Piešťan.

vollino5
21. feb 2021

Osobne som tam nebol a ani neviem, ake tam majú ceny, ale 2 kamaráti tam chodia a zatiaľ si všetko chvália, nemajú s tým problém 🙂

kikaaa444
25. feb 2021

Mám skúsenost s doktorom Salkom . Dávala som si robiť korunky ešte pred 10 rokmi a som maximálne spokojna 🙂

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikaaa444
18. okt 2021

@vlcik1 Piešťany

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kattien1992
19. okt 2021

@vlcik1 Piešťany a meno už netuším, bol to chlap a nie salko.

vlcik1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirka414
7. jan 2022

Ahoj pridám sa sem rada by som si dala spraviť vrchné a neskôr aj spodné zuby ..najradšej cely rad komplet

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka414
8. jan 2022

@vlcik1 ja vlastne ani ešte neviem presne čo chcem 🙄..ale kedze mám zuby už roky zle tak asi komplet celé vrchné a neskôr aj spodné .

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka414
9. jan 2022

@vlcik1 to asi stačiť nebude jeden zub mi chyba a ostatne už nemám pekne ..už by som skôr isla do kompletnej rekonštrukcie chrupu aby boli zuby rovnaké úsmev po celej dĺžke .bývam vo Švajčiarsku v januári sa chystám na Slovensko tak sa tam asi pôjdem pozrieť

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka414
9. jan 2022

@vlcik1 veď to že bojím sa veľmi 😞.ja žijem kúsok od Zürichu asi 45 minút autom

angelika_kauffmann
10. jan 2022

@kattien1992 ahoj, písala som ti ss.

mirka414
7. mar 2022

@aurorastone môžem poprosiť úsmev fotku 😊nevyzerajú tie zuby moc umelo?

aurorastone
7. mar 2022

@mirka414 ahoj 🙂 aj v komente som spomínala ze mne robili stoličky a zadne zubky keďže tam som mala diery 😖 čiže predné zuby mam svoje, ale tak každý umelý zubok bude trosku vidieť ze to nieje prirodzene... Ono pokiaľ si nedáš takú tu bielo bielu žiarivú tak by to malo byt ok 🙂

mirka414
8. mar 2022

@aurorastone nechcem vibec ziarivú bielu ale skôr takú normalnejsiu prirodzenú .tak ja už mám datum v Piešťanoch obetovala som tomu dovolenku v Egypte 😭6.4.22 priletim rovno z Zürichu a miesto že sa budem potiť pri pyramídach sa budem potiť u zubára v kresle 😂