Skúsenosti so Silver šampónom

simonkamalinka
18. mar 2015

Ahojte 🙂 skrátim to.. ide o to, že chcem dostať žltú farbu z vlasov, avšak nechcem ich mať tak platinovo blond, akor tak prirodzene... neviem to opísať.. jednoducho, na moju tvár sa žltá nehodí.. chcela by som také odlesky- bielo- hnedo a takto.. neviem to opísať preto posielam foto :D
pred mesiacom som bola u kaderničky, presne jej opísala akú farbu chcem, ukázala milion fotiek, dala mi farbu, bola som spokojná, až na to, že (neprehábnam!!) mi to vydržalo 3 umytia na to aku nehoráznu cenu si pýtala... potom som to mala znova také ako predtým... nemám slov.. a preto som počula o nejakom šampone silver, (fialový ) ktorý siahne tu žltu.. avšak ja nechcem uplne biele vlasy.. nemáte prosím vás s tým nejaké skusenosti? zasielam foto, na prvejh- takéto mám ja., len menej žlté a na ostatných sú vlasy, aké by som chcela.. volá sa to aj nejak "piesková blond".. alebo svetlo plavá blond.. no jednoducho, neveite mi poradiť, či by som mala po tom šampone take vlasy?

simonkamalinka
autor
18. mar 2015

ooooou, nedaju sa mi nahrať foto :(

barbora59
18. mar 2015

skoda ze ti nejde nahrat foto. takto tiez som blond, chodim do pierotu. nasla som na nete fotku , napr tato moderatorka ma peknu blond. prirodzena , nie zlta , nie siva.Silver som pouzivala tak pred 10 rokmi ked si pozriem fotky tak otras.. uplne sedive vlasy, asi som to prehanala🙂 haha.

gapre
18. mar 2015

odporucam samopn od swarzkopf profesional-silver.Po prvom raze zistis ci ti to staci pouzit raz alebo viacej,odporucam maximalne 1 krat za tyzden a ked si umyvas hlavu len raz za tyzden tak raz za dva tyzdne,je dost silny,ale to uz od pocitu potom pouzivaj,uz sama zistis ako ti bude vyhovovat.Neodporucam ho na moc biele vlasy,ked ich nechcu mat fialove,ale to sa castejsie stava melirovanim a niekomu sa to aj paci 🙂 .Snad som ti trocha pomohla.To ti mohla uz aj kadernicka odporucit pouzivat taky sampon,pretoze tie blond farby zo studenym odleskom sa vymyvaju aj rychlejsie ako hnede, cierne.

agnese
18. mar 2015

tak určite si nekupuj schwarzkopf silver šampón, to budeš mať vlasy do fialova už po niekoľkých sekundách a keď sa ti pošťastí strafiť sa časovo, tak budeš len šedivá, mám s ním bohaté skúsenosti 😀 ale po pár umytiach to vymizne, tak ak ti to neprekáža, tak je to jeden z účinnejších šampónov ..ešte som skúsila od značky Balea, ten ale zas nemal žiaden efekt na žlté vlasy..takže ti v podstate neporadím akú značku, jedine čo mi naozaj tak pekne stiahlo "kuriatkovský" odtieň bol kondicionér k farbe od L´oreál Preference, po ňom som nemala ani náznak fialovej vo vlasoch 🙂

jeennyv
18. mar 2015

moja kamoska ten sampon pouzivala, na kazdeho posobi jej to vyhovovalo, ale prosto neviem zlozenie z toho samponu, ale malo to ako vyprate...dnes uz mas plno platinovych odtienov, preto skus zafarbit doma, plus ja pouzivam blond roky, taku ci taku a neviem ze by sa vymyvala....

gapre
18. mar 2015

ked sa ho bojis pouzivat tak si ho skus zriedit s inym samponom,A vymyva sa aj blond farba.Aj loreal je dobry ,ale o nieco slabsi. ten schwarzkopf je ucinejsi.

stepanka274
19. mar 2015

Ja si davam schaumu a celkom dobra skusenost, tiez som mavala po mesiaci od melirovania take do zlta, ale od kedy si davam tento silver, tak uz je to ok

ninusa7
27. dec 2017

Ja som zase spokojna s Tonika z UA farebny balzam
😊😊 rozne odtiene

simakrebs
30. máj 2020

@gapre prosím ako sa zbaviť finálových vlasov po tom šampóne? Dakujem

evuska135
30. máj 2020

Ja mam take ako melir, niekde mi sivy sampon zafarbil ze mam biele, niekde trocha zltejsie, ale mne vyrasta cierna takze moc to nejde, no ja som spokojna niesu ako seno, pouzivam farbu od syoss teraz plus sivy sampon od elseve, plus uz maju aj balzam kedze tieto sampony vysusuju vlasy za mna super 🙂

simakrebs
31. máj 2020

@evuska135 ďakujem, ja už toto používam dlho, no nikdy mi neostali fialové vlasy. Išlo to po pár umytiach dolu. Mne to pekne vybielilo, iba na spodku mam trochu do zlta 😅 a áno všimla som si ze majú aj balzam na vlasy, ja používam shaumu šampón silver, ale bojím sa ze ak si dám aj taky balzam tak sa tej fialovej nezbavim tak skoro 😅 btw to je asi to najmenej co by ma mohlo trápiť 😅 vlasy mam hnusne, úplne zničené 🤦‍♀️😭

martina2ve
31. máj 2020

No v prvom rade nepouzivat cisty silver sampon! Mal by sa riedit s tvojim samponom 1:1... pripadne este s vodou..1:1:1 najlepsie do prazdneho obalu od samponu ... nevysusi tak vlasy, neostanu fialovo modre..

evuska135
31. máj 2020

@simakrebs ja ked dam na velmi svetle hned su fialove 😃 oni sa zmyju casom len hlavne nepouzivat iba silver stale lebo vysusuje, pripadne balzamy, kondicioner pouzivat vzdy, mne pomohol aj kokosovy olej ako zabal davat na pol hodinu