Skúsenosti s www.hej.sk a www.alza.sk

danyy99
4. feb 2013

mile mamicky ktora z vas uz nakupovala v hej alebo alza? pocula som nieco o nich ptreto sa chcem presvedcit ako to tam teraz je..dakujem

kamila1979
4. feb 2013

@danyy99 nevím jak u vás alza, ale u nás v alze nakupuje manžel hodně často a na nic si nestěžuje.

m.i.r.i
4. feb 2013

bez problemov..nakupujeme z oboch..ziaden problem...aj sme vracali tovar ked bolo nieco poskodene, alebo sa pokazilo..bez problemov vzali spat..dostali sme nove alebo peniazky..ziadne problemy

stano4000
4. feb 2013

alza bez problemov. hej tiez. obe firmy su etablovane na trhu a nemozu si dovolit nejake preslapy, aj ked ich je nejake percento, podla mojich skusenosti a skusenosti znamych

strawberry17
4. feb 2013

@danyy99 sice je to uz par rokov dozadu co som niekolkokrat nakupovala v alza a vzdy bez problemov, tovar sa dal vyzdvihnut v BA aj osobne

liz_lemon
4. feb 2013

@danyy99 oba obchody su spolahlive

baryana
4. feb 2013

nakupovala som na hej.sk a nebol ziaden problem.

evakva
4. feb 2013

@danyy99 Hej len odporucam. Z alza som nekupovala

sisaha
4. feb 2013

@danyy99 ja v alze uz niekolko krat a vzdy bez najmensieho problemu

lenka268
4. feb 2013

V Hej sme nakupovali, vsetko v poriadku, rychle dodanie, v Alza som zatial nenakupovala.

jasminka7
4. feb 2013

alza ma super drive in -- pri vyzdvihovani tovaru Ti cez okienko auta podaju tovar - netreba stracat cas a hladat mieto na parkovanie, platit parkovne pri osobnom vyzdvihnuti

nika82
5. feb 2013

v Alze uz som nakupovala viac krat a 100% spokojnost

sailes
5. feb 2013

v alze nakupujem velmi často - synovia sú pc maniaci, takže všetko na počítač máme od nich, naposledy pred 2 týždnami to bol nový pc za 1.200E , všetko sa musí objednávat cez net a aj priamo v pobočke a na druhý den je to u nás z Prahy, v hej sme nakupovali tiež, no alzu máme akosi radšej .ň

lauritka
5. feb 2013

ALZA- spokojnost na 100%, z HEY som este nenakupovala.

fedko92
6. feb 2013

Ja som si v ALZE kupovala notebook a mozem len odporucit.Rychle dodanie a prijatelne ceny.Tiez dobry a spolahlivy sa mi zda aj MALL- moznost osobneho odberu aj v KE a prijatelne ceny.

novotnajanka
10. apr 2013

a ak by ste niekto chceli nakupovať v hej.sk,tak mám 8 eurový poukaz.Ak by mal niekto záujem pošlem kódy.

dicinka1
19. jan 2015

baby,nemate niekto zlavovy kupon na alza.sk?

alenka008
15. apr 2015

Ak casto nakupujete na ihej.sk, odporucam registrovat sa na https://www.refundo.sk/?ref=23818 . V prvej zalozke OBCHODY najdete kopec zlavovych kuponov. Navyse za registraciu ziskate 2 EUR a z kazdeho Vasho nakupu ziskate urcite percento spat. Podla mna sa velmi oplati. Su tam obchody okrem hej.sk aj dalsie obchody ako crocs.sk, bonprix.sk, aliexperess.com, sportsdirects.com...a pod. Navyse, ak sa registrujete teraz, pocas prvych 14 dni ziskate o 50% vyssie odmeny.

zoltan7
3. jún 2015

Pozrite si moju skúsenosť na nasledujúcom odkaze ☹
Problémy s HEJ.sk sú pri reklamácii, pokiaľ platíte a kupujete je všetko ok ako náhle treba niečo reklamovať je to smola. Treba to hnať až na súd a to je zdĺhavé a veľa zákazníkov to vzdá. Presne to zneužívajú. Pozrite si nehorázne výhovorky a argumenty HEJ.sk 🙄

http://videoarchiv.markiza.sk/video/reflex/cele...

zealot
1. aug 2015

semilton.sk - spokojnost vo vsetkych smeroch (cena, dodanie, kvalita, komunikacia)

adamx
3. aug 2015
Používateľ adamx je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adamx.
hnnbl
21. sep 2015
Používateľ hnnbl je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hnnbl.

Ahoj, adamx tam čo si dal link mi nefunguje ten prvý. Tu ich máš viac tých zliav a kódov http://zlavovekody.sk/web/hej-sk
ikeď 20€ nieje nejaká extra veľká zľava ale aj to poteší si myslím

dia16
21. sep 2015

Aj ja mám zle skusenosti s HEJ - neodporúčam, mojej tete priniesli televízor, ktorý keď ho išla dať zapojiť po 2 dňoch, zistila že je rozbitý (nakoľko sama si ho zapojiť a zdvihnúť nevedela). Keď tam išla volať že jej priniesli poškodený televízor, tvrdili, že to mala nahlásiť do 24 hodín. Pritom jej ho priniesli o 2 dni neskôr ako mali, tak na ten deň nemala človeka čo by jej to pomohol. Teraz nemá peniaze ani televízor - prišla o 500€. Cez internet už nechce kupovať nič.

fredericenko
11. okt 2015
Používateľ fredericenko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fredericenko.

S alza.sk nieje problém ale viacej odporúčam HEJ.sk 🙂 . Nakupoval som odtiaľ už veľa krát a nemal som žiadny problém. Ešte k tomu na hej.sk existuje veľa zlavových kupónov, takže na tom môžete tiež ušetriť (napr. toto: http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/) Osobne ten zlavový kupón využívam vždy pri nákupe 😎.

ivett1
13. okt 2015

ja som kupovala aj na alza a aj na hej a asi som mala šťastie, lebo keď som reklamovala tovar, tak alza boli bez problémov a ukážkový prístup a hej ...trošku dlhšie im to trvalo (1 mesiac) , ale tiež sa sťažovať nemôžem ...

mariahpd
13. okt 2015

Ja som tiez kupovala v HEJ a neboli žiadne problémy, mne vyhovuje, ze si možem vyzdvihnúť tovar aj osobne v hejhouse, prešla som do Hej po otrasných skúsenostiach s MALL, to bol čistý des, na stránke ponukali tovar, ktory vobec nemali (čiste klamstvo, vraj tovar na sklade), ja som v dobrej viere este aj dopredu zaplatila a potom som sa mesiac s nimi naťahovala, aby mi vrátili peniaze, trápne výhovorky, najprv, ze oni mi posielali mail, ze tovar nie je, mail som záhadne nedostala, ale reklama z MALL mi chodila pravidelne, potom zase ze z neznámych dôvodov!!!! platba pre mna neprešla, preto este nemam peniaze na úcte, ked som chcela volať, tak som bola 9. v poradí, po 15 minútach som to vzdala, zbytočne "prevolane" peniaze, no nikdy viac, v HEJ to bolo vzdy rýchle a bezproblémové

matej138
9. nov 2015
Používateľ matej138 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matej138.

Áno kupoval som tam, a najviac sa mi páčia tie zľavy, ktoré majú.
http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/
Dúfam že niekomu pomôžu. 🙂

petokozma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timea7
15. feb 2016

mám skúsenosť s @hej.sk. viacnásobnú, pozitívnu.

ninok
21. nov 2016
Používateľ ninok je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninok.

ja mám celkom dobré skúsenosti, nedávno som tiež tiež objednávala cez hej.sk a dosť sa mi páčilo, že som mohla využiť zľavový kupón ( http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/ konkrétne jeden z týchto), predsa každá zľava poteší 🙂

veronika922
Odpoveď bola odstránená
Zobraz