Skúsenosti s výkupom oblečenia

374andy
11. dec 2021

Baby prosím o radu. Mám veľa krásneho oblečenia a chcela by som vedieť či máte skúsenosti s nejakým výkupom. Našla som stránku liora, tam sa ale obávam o cenu za prepravu kuriérom keďže bývam 100 km od Košíc...viete o nejakej inej stránke ktorá niečo také realizuje? Ďakujem veľmi pekne

oli18
11. dec 2021

Je tu x diskusii o tom, ze oblecenie uz nikto ani zadarmo nechce . Aj sekace beru zo zahranicnych velkoskladov. Takze jedine riesenie je nekupovat bezhlavo, v okruhu znamych mamiciek veci vymienat. Aby sa vam o 20 rokov vase deti nepodakovali, ze ste im zamorili planetu ich vlastnym oblecenim.

juliet86
11. dec 2021

@374andy remixshop.sk

kolonica4
11. dec 2021

keby ste mali aj panske, teple, napiste mi prosim. dakujem 🙂

sharpay
11. dec 2021

@374andy
neviem ci to pomoze, ale liora ma pobocku aj v blave a michalovciach...

monka105
11. dec 2021

@374andy Skús na facebooku pani Olíviu, skupina Olívia triedi šatníky/predá za teba. Oblečenie predá za teba, necháva si 50 % províziu, ale teda ja som pozerala s otvorenými ústami, keď mi prišli peniažky. Predala z môjho obrovského balíka takmer všetko. Kuriéra rieš cez poštu, mňa to vyšlo osem eur.

dilino
12. dec 2021

@monka105 a čo take urobila že si vzala 50 percent ved to si si mohla aj ty v albume popredať sama.Pride mi dívne dať niekomu polovicu za moje veci.

monka105
12. dec 2021

@dilino S tým rozdielom, že mne samej sa tie veci nepodarilo predať a už nikdy v živote by sa mi ich nepodarilo predať na takú sumu, za akú sa to podarilo Oli. Plus má svoju stálu klientelu, ktorá od nej nakupuje.