Skúsenosti s veštením

foxinka81
17. feb 2022

Ahojte, mate niekto skúsenosť s veštením? Resp.viete odporučiť veštkyňu, ktorá veští z kariet a osobne?žiadne cez telefón alebo sms... Ďakujem

jaass
17. feb 2022

@foxinka81 kašli na nejaké veštenie. Prídeš o peniaze, nezistis o sebe nič nové a hlavne, nijaká vestica na svete ti nikdy nepomôže. Jedine keď tak, tak poškodí.

paladia
17. feb 2022

Veštica je človek, ktorý z teba nenápadne vytiahne informácie a potom ti ich ponúkne v baliacom papieri za 10€ na hodinu. Nezažila som vešticu, ktorá by predpovedala pravdu. Vychyrene veštice a sklamali. Posúvali neoveritelne informácie z minulosti, všeobecne známe a platné fakty a podobne. Veštenie je podľa mojich skúseností nezmysel.

ella_price
17. feb 2022

Sestranica bola závislá na vešticiach a žiadna nemala pravdu, len tá, čo jej povedala čo chcela po celý čas počuť 😂 Chcela dievča, tak jej vyveštila, že sa jej narodí dievča s chorým srdcom. Dokonca sa rozplývala, ako sa ešte aj jej krstnej o tom snívalo. Hádaš správne, narodil sa jej zdravý chlapec 😂

mimusa_25
17. feb 2022

@foxinka81 taktiež mám negatívnu skúsenosť. Pani veštica zo mňa vytiahla slušne peniažky, ale netrafila skoro nič. Takže taká moja skúsenosť 🙂 radšej žiť život ako ide a nespoliehat sa na nejaké veštice

janetinka27
17. feb 2022

@foxinka81 malokde sa hovori o tom, ako vestica vlastne pracuje. nedavno na stv3 bola vadkerti talkshow z roku 500 a tam jedna vestica povedala, odkial tie info ma.

slniecko_12
17. feb 2022

A co ak by ti povedala, ze do roka a do dna zomries alebo ze sa ti nieco stane alebo tvojim blizkym...to by ma zaujimalo, ci by si este vzdy chcela vediet nieco do buducnosti...naco?? zi svoj zivot, riad si ho sama

bukrisek
16. mar 2022

Vestica je to ako taky maly psycholog. Ak je spravna vestica nepovie cloveku nic negativne a uz vobec nie o smrti ako tu niktore pisete. K vestici chodi clovek ktory sa trapi je nestastny alebo mu nieco chyba. Stale nam vsetci hovoria mysli na pozitivne veci a tie veci si pritiahnes stanu sa ti len mysli pozitivne a to sa deje v pripade vestenia. Nieco pozitivne ti ten clovek podsunie a tvoja mysel sa na tu vec moze zamerat a ta vec sa preto moze aj stat. A preco teda nemysliet pozitivne? preco by sme nemohli verit tomu ze sa nam stane nieco pozitivne? lepsie je ak sa mysel ubera nejakym pozitivnym smerom. moj názor.

andrea2722
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea2722
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maja24519
5. dec 2022

@paladia
@paladia presne tak su to len obycajni podvodnici a podvodnicky nic ine
Zdieraju ludi ktori naletia

niky_d
Autor odpoveď zmazal
Zobraz