Skúsenosti s táborom Kysak -Brezie 2021

zelvi
13. júl 2021

AHOJTE,máte niekto skúsenosti s týmto táborom? Ďakujem

junovedievca
14. júl 2021

@zelvi mame dcera tam uz ide 3ti rok.perfektny je.kedze uz maka skusenosti s inymi tabormi sama povedala,ze toto jej najviac vyhovuje
Ale zalezi aj od toho na co su deti zvyknute lebo zase znamej deti neznasali ,ze museli ist do spolocnych sprch a ze byvali v chatkach bo su zvyknute kvoli rodicom na hotely,kedze vacsinou takti travili prazdniny

zelvi
autor
14. júl 2021

@junovedievca ďakujem, noo tie chatky by mohli byť teda lepšie

dzina007
14. júl 2021

ja som tam chodievala roky... teraz len pozorujem co uz vsetko prerobili a cakam nech podrastu moje deti a pojdu tam. majitel je uplne prefektny starostlivy clovek a taborom zije...
a hlavne vravim ze dobry tabor poznas podla toho ze do mesiaca su skoro vsetky kapacity zaplnene. a v kysaku to tak je. 🙂

zelvi
autor
15. júl 2021

@dzina007 ďakujem

zelvi
autor
23. júl 2021

@zelvi noo tak dosť, že sú tie chatky v katastrofálnom stave a ešte aj myši pravidelne na návšteve.Ani nechcem vedieť ako tu vyzerá v kuchyni.Dosť divné, že už počas prebiehajúcich turnusov hľadajú kuchára, animátora atď.

mirka_sc
24. júl 2024

Napiste nejake skusenosti s taborom Kysak brezie, zmenilo sa nieco? Citala som dobre ale i zle referencie. Dcera mi tam ide v auguste

megann07
24. júl 2024

@mirka_sc Ahoj, moja dcera a synovec sa vratili vcera. Dnes pol dna dospavali. Prvy krat tam boli ale uz tam pravdepodobne nepojdu. Nehovorim ze bolo zle ale boli tam aj take veci, ktore sa mi nepacili a boli cez ciaru. Radsej si priplatime buduci rok a skusime iny tabor.

dkethe
25. júl 2024

@megann07 a napises viac prosim? Tiez ho zvazujem 🤔

mirka_sc
25. júl 2024

@megann07 Velmi pekne vas poprosim o viac informacii. Ze ci ubytovanie bolo zle, alebo strava, program, preco nedate deti buduci rok znova?

megann07
28. júl 2024

@mirka_sc @dkethe Ubytovanie v chatkach sa nejak dalo, sice boli stare a spinave, periny roztrhane, strava vraj dobra - deti vraveli ze ako v skolskej jedalni, pre mna ako rodica boli najvacsim problémom animatori a starostlivost o deti. Asi preto ze to zvacsa boli mladi animatori. Deti animatorov pocas vacsiny dna ani nevideli, deti si mohli robit co len chcu. Cez ciaru bolo hlavne to, ze animator sa cely den i vecer obsmieta okolo pubertaciek. Dcere to vadilo no nastastie ona nebola jeho zaujmom. Manzel to chcel riesit ale nakoniec to nechal tak.
Druhy animator, ked sme sa pytali na synovca tak ani po tyzdni nevedel na koho sa pytame a bol schopny nam povedat az 1-2 vety o nom.
V noci ked bolo synovcovi zle, ani mu nik nepomohol, len pocul hluk zabavajucich sa animatorov. To ze place nik nepocul.
Rodic doma by mal mat istotu ze o jeho dieta je postarane na 100%. Ze moze v noci kludne spat. Este stastie ze dcera mala pri sebe mobil, aj ked signal je tam slaby. Vzdy sme mohli mat istotu ze su deti v poriadku. Odporucam ti daj detom mobil ak chces mat istotu ze su v poriadku.
Ale aby som aj nieco pozitivne napisala program ci uz denny alebo vecerny bol vzdy zaujimavy, vzdy ked som volala mi dcera hovorila
co robi alebo robila. Nenudila sa. A pozitivne hodnotim aj to, ze na facebooku sa pravidelne objavovali fotky i videa z tabora.
Ale aj tak nabuduce skusime iny tabor.

mirka_sc
30. júl 2024

@megann07 dakujem Vam, vyskusame a keby nieco tak ju zoberieme skor domov.