Skúsenosti s posteľami Paleto

beata242
23. júl 2021

Chcem sa opýtať,či nemá niekto skúsenost s posteľami do detskej izby zo stránky Paleto.sk. vďaka

kacorsita
8. okt 2021

@beata242 je ta otazka este aktualna alebo uz mate info?lebo mam skusenost...

beata242
autor
8. okt 2021

@kacorsita postel už máme z inej stránky,ale info by ma.potesilo,do budúcna...keďže jedna postel sa ešte plánovať isto bude. Vdaka

denisdenis
19. máj 2022

@kacorsita prosim aku mate skusenost s postelou z tejto stranky? Dakujem 🙂

patusenka
20. nov 2022

@kacorsita
@denisdenis
Mate prosim skusenost? Je to doveryhodna firma?

kacorsita
21. nov 2022

@patusenka ano,ja mam skusenost.postel pekna.je z masivu.po roku sice vrzga ale to je asi aj tym ze sem tam k detom si lahneme aj my ked sa im nechce z postele.mame uz 2 postele od nich,ale nechpdia im potvrdzovacie maili z objednavky,takze som im volala aj zo 3x aby som zistila ci objednavka presla,v akom je stave po 3tyzdnoch a ze kedy sa bude odosielat,aby som mala doma pomoc ked perde kurier (preda to je tazke). Postel je pekna,po roku na bielej farbe ostali flaky zlte,ale nic hrozne.akoby to drevo s farbou na istych miestach si nesadli ci ako to popisat...nevidno to ked sa na to clovek pozrie,ale pri utierani prachu si to clovek vsimne.inak za mna super vec aj ta pristelka...jedine co tomu viem vytknut,ze druhu postel ked sme objednavali,tak uz bola moznost vylezu urcite iba 1/3,2/3...predtym to bolo na cm a syn ma vacsi vylez nez dcera...a nedavaju "zaslepky" na diery po sroboch...inak praca pekna.

patusenka
24. nov 2022

@kacorsita dakujem krasne za recenziu 🙏🏼😊 objednala som, tak snad budeme spoko dizajnovo sa mi velmi pacia 😄

stavmat
20. dec 2022

My máme posteľ od nich, za mňa veľmi dobrá kúpa. Hľadali sme najskôr iné stolárstva na koľko si muž potrpí na masív. Rozhodovala aj doba dodania (posteľ sme dostali na šiesty týždeň z deklarovaných 5 až 10 týždňov). Iné stolárstva ponúkali podstatne dlhšiu dobu dodania a my sme posteľ potrebovali tak povediac na rýchlo.
Ja osobne si neviem vynachváliť masív. Deti posteľ pokreslili, ostali aj ryhy po pere/ceruzke ale muž na to kúpil jemný brúsny papier, farbou pretrel poškodený kúsok a posteľ vyzerá úplne ako nová - toto by sa vám s posteľou z drevotriesky neporadilo.
Navyše naberá vzhľadovo podstatne luxusnejšieho dojmu. Dizajnovo majú pekné kúsky a je možnosť aj vlastnej úpravy - my sme si nechali zvýšiť bočnice na 45cm, požiadali sme o odmontovateľnú prednú zábranku a farbu sme si vybrali podľa seba z RAL vzorkovníka.
Momentálne práve ideme čakať na druhú posteľ od nich.

zvonciatko
6. mar 2024

Pekný den. Prosim nema niekto aktuálnu skusenost na firmu paleto? Nam nezdvihaju telefon, nedpovedaju na email. Postel bola objednana zaciatkom januára a stale nic...😔

nataly121
6. mar 2024

@zvonciatko my máme skúsenosť, posteľ nám prišla pred mesiacom. Ak sa pýtaš na kvalitu postele, tak odporúčam

zvonciatko
6. mar 2024

@nataly121 ved práve ze mame uz jednu posteľ od nich a som spokojna. Preto sme objednali aj druhu. Ale nerozumiem preco nekomunikuju 😔 dodanie bolo 3-6tyzdnov. Teraz je to uz 8 a stale nic.. ďakujem za recenziu snad v blizkej dobe dorazi 😔

nataly121
6. mar 2024

@zvonciatko ja som sa tiež nevedela dovolať, raz mi dvihol v dielni a strašný hluk bol v telefóne, som ho ani nepočula, tak asi preto. Neviem. My sme čakali od novembra do minulého mesiaca, čiže 4 mesiace skoro. Ale čo som si zisťovala u iných stolarstiev tak tie čakacie doby sú všade tak a cenovo hlavne z okolitých stolarstiev to bolo ešte o dosť drahšie.

zvonciatko
6. mar 2024

@nataly121 dobre dakujem veľmi pekne za info😊😊😊

stavmat
7. mar 2024

@zvonciatko my tiež momentálne čakáme na posteľ od nich. Už tretiu 😀 objednávali sme po vianociach

zvonciatko
7. mar 2024

@stavmat odpisuju vam na e-mail? Ci tiez nekomunikuju...mne napisali ze tento týždeň bude nasa postel priorita a daju mi urcite vediet termin dodania...zial zatial nic..😔

stavmat
7. mar 2024

@zvonciatko my sme si boli po postele osobne a keď sme boli prvý krát, tak sme prišli nato, že majú dielňu kúsok od manželovej práce. Takže sa tam bol informovať osobne ale asi ako píše nataly, je tam hluk, tam sa telefonovať nedá tak neviem

stavmat
7. mar 2024

@stavmat kľudne mi napíšte súkromnú správu