Skúsenosti s plošticami

ivet1111
8. dec 2021

Dobrý večer. Máte niekto skúsenosť s plosticami? Zrazu nás znicoho nič začalo niečo stipat, v noci, cez deň. Komár ziadny…. Až raz som našla komára, vravím si to on nás otravoval, o dva dni znovu štípance, tak som všetko vyupratovala, vydezinfikovala, vyumyvala. Podotýkam že som žiadnu plosticu nenašla, ani vajíčka……a dnes uspavam dcéru a niečo má stiplo a hneď som si zasvietila a videla som maleho chrobacika ako plostica(vygooglila som si) viem že sú postreky na to, ja som striekala všetko možné dezinfekciou, ale nič špeciálne na plostice. Viete niekto poradiť? Ďakujem

24mirka
8. dec 2021

@ivet1111 no deratizera treba volať. Suseda ich mala, museli sa na 2 dni tuším vysťahovať, vyprať komplet všetko oblečenie co doma mali.. Veľa trpezlivosti zelam.

znikol97
8. dec 2021

Presne ako píše @24mirka... Nič iné nepomôže, všetko prať na vyššej teplote...
Nemáte doma nejaké zvieratko? Pes, mačka, hlodavce? Takéto potvorky-parazity sa dajú priniesť na zvieratách alebo aj napríklad v podstieľke pre zvieratá...

haley7897
8. dec 2021

Ako píšu vyššie, ani sa neunuvaj pokúšať svojpomocne sa ich zbaviť. Bez šance, každým dňom len stratíš čas a viac sa premnozia. Určite volaj profesionála. Asap. Pevne nervy 🤞🏼

nikpa
8. dec 2021

@ivet1111 deratizer, nič iné ti nepomôže.

andrejka1974
8. dec 2021

@ivet1111 jedine firma aj to nie vzdy je 100 percentne treba pozriet za celo postele, mne takto stipali len dcerku mala ich vo svojej detskej postielke cela postielka sa musela zlikvidovat, mali sme i h aj za obrazom v manzelskej posteli proste na viacerych miestach radi sa zakuklia do dreva najlepsie tam kde vam ich firma najde ak je to drevo hned zlikvidovat tim budes mat istotu ze tam nezostala ani jedna

marianka1977
10. dec 2021

Ahoj, my sme mali tieto potvorky. Nestriekaj to ničím svojpomocne nič z obchodu ich nezabije a iba sa rozlezu do celeho domu, zavolaj profesionálov. Z vlastnej skúsenosti ti môžem odporučiť firmu ProfisectDDD 0940652800

masabi
10. dec 2021

ak byvate v bytovke, kontaktujte domoveho dovernika alebo bytovu spravu, pridu vam vystriekat.

modraslamka
10. dec 2021

ja som ich raz chytila vo vlaku🤦 pomohol Biolit.

ticko
11. dec 2021

@ivet1111 deratizer