Skúsenosti s plastikou nosa u Dr. Marsala alebo Dr. Červeňa

stevka072
4. dec 2019

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či niekto máte skúsenosti s Dr Marsalom alebo Dr Červenom.. zvažujem plastiku nosa, na internete som čítala o oboch, ohlasy však boli rôzne.. buď ich hodnotili vynikajúco alebo katastrofálne.. zháňam však AKTUÁLNEJŠIE informácie, pretože všetko čo som sa dočítala boli ohlasy staré vyše 5 rokov 🙂 za každú reakciu budem vďačná 🙂 kľudne napíšte skúsenosti aj s plastikou pŕs.. poprípade poraďte iného odborníka 🙂

elizme
4. dec 2019

@stevka072 ja som bola u Červeňa, na prsia, spokojnosť maximálna. Kamarátka bola u neho na nose, prvý krát jej ho robil v 17 keď si ho zlomila, a podľa mňa ho mala pekný ale ona si videla že jej ide po pár rokoch málinko do strany. Tak a bola u neho a on povedal že jej to v pohode opraví (asi po 8 rokoch od op) za zlomok ceny, teraz je spokojná, má to pekne, ako ja nejakú zmenu nevidím lebo to bola absolútne malinká úprava tá posledná ale prístup ku nej mal super.

stevka072
autor
5. dec 2019

@elizme ďakujem za radu 🙂 a koľko je cca čakacia doba ak smiem vedieť?

elizme
5. dec 2019

@stevka072 dlho no čo viem asi polroka... Ale dá sa dohodnúť tak so sestričkami že keď sa niečo uvoľní tak vam dajú skorší termín