Skúsenosti s online objednávkou z CCC

vitez
9. máj 2020

Ahojte objednala som si z CCC topanky..ake mate skusenosti s touto strankou..pripadne s kvalitou..a za aku dobu vam ju dorucili..vdaka

annlia
9. máj 2020

@vitez CCC poľská značka, lepené čiže po čase sa ti rozlepia. Robila som niekedy v CCC tak viem🙂ale mám viac od nich topánok s niektorými som spokojná s nektorými nie. Značkové tenisky od nich osobne neodporúčam ale ostatné v pohode.

dollyzv
9. máj 2020

Všetkých čo poznám čo si kupovali topánky v CCC boli strašne nespokojni..ceny vysoké a kvalita úplne o ničom..každému sa do pár týždňov/mesiacov topánky rozpadlo

antija
9. máj 2020

@vitez ja som zatial spokojna, mam aj kozene aj tie lacnejsie a zatial v pohode ....akurat mam taku skusenost so znackou lasocki ze si vzdy musim zobrat o cislo mensiu velkost nez nosim obycajne.....dorucenie im teraz trva trosku dlhsie, ale to sa ani necudujem teraz toho mali vela a zasielaju to z polska

brigit8
9. máj 2020

@vitez ja som čakala 2t na objednávku, niečo som vratila a už týždeň čakám na vrátenie peňazí, volala som na info linku, a vrátenie je to 14 dni 🤦 na stránke uvádzajú 3-5 dní.

brigit8
9. máj 2020

@vitez a ja rada kupujem v CCC kvalita je primeraná k cene 😉

kristina2412
10. máj 2020

Mam od nich 1 kozene topanky,tie su ok,uz ich mam dlho , letne a platenky som mala tiez ale tie sa po 2 tyzdnoch rozpadli.

vitez
autor
10. máj 2020

@kristina2412 po 2 tyzdnoch??no to je zaujimave😲

kristina2412
10. máj 2020

@vitez ale musim povedať ze reklamaciu vyriesili naozaj rychlo,topanky vymenili,ked som reklamovala 2 krat vratili peniaze.s takym pristupom som sa stretla malokde. A teda 2 krat som reklamovala espadrilky co vo všeobecnosti nieje topanka s dlhou zivotnostou.